Medissimo - MUDr. Mašura a MUDr. Hrabčák

vvia
23. apr 2012

Som tehu a chcem zmenit gynekologa. nahodne som raz bola u pána doktora Mašuru v Medissime a v celku sa mi pozdával. Chodí tam niekto? Ste spokojné?
Chcem naozaj dobrého doktora, prosím o Vaše skúsenosti. Predpokladám, že neordinujú len v Medissime, tak snáď ich bude poznať aj viac žien.
Vopred ďakujem.

wieruska1
12. apr 2016

@8291 vazne? Uprimnu sustrast chcela som ist k nemu rodit v lete . Kurnik

vvia
autor
12. apr 2016

@8291 ako to vazne????

althejka
12. apr 2016

@vvia ano,je to pravda

ustrica24
12. apr 2016

Je ho vecna skoda :'(

maculik36
13. apr 2016

Rodila som u neho 3 krat. Bola som s nim nesmierne spokojna. Je mi to velmi luto. Prosim vas, co sa mu stalo?

bambicek
13. apr 2016

@maculik36 dostal infarkt

ivamotylik
14. apr 2016

Zial, musim tuto informaciu potvrdit.
Zomrel priatel, lekar a odbornik. Nasa malicka ho uz nestihne spoznat.
Odpocivaj v pokoji.
A aj ked si neveril na nebo, verim ze sa na nas odtial pozeras.

sdweb
17. apr 2016

Ked sa so mnou v piatok rozlucil, bolo to nezvycajne rozlucenie, ale nikdy by mi nenapadlo, ze v pondelok zomrie. Skvely lekar, rodila som u neho sekciou aj normalne. Mrzi ma, ze tento porod tam uz nebude. Citim sa ako lod na mori, ktorej vypli na majaku svetlo. Ak sa s nim chce niekto rozlucit, Slavicie udolie, sekcia XXXIV/A. Uprimnu sustrast rodine a blizkym. Vzdy si ho budem velmi vazit.

ivamotylik
18. apr 2016

@sdweb
ten pocit tej lode ste vystihli presne. Neviem sa a tym zmierit. Na pohreb som nemohla ist osobne, lebo ma hospitalizovali ale dakujem za miesto, aspon ho najdem.

sdweb
18. apr 2016

@ivamotylik Tiez som nemohla ist na pohreb, preto som sa bola aspon rozlucit potom. Aj tak tomu stale nemozem uverit.

knossos
18. apr 2016

je mi luto pana doktora, aj ked som ho osobne nepoznala. ale... na hrabcaka pozor. tento clanok je o nom...

http://axamit.blog.sme.sk/c/390870/ako-ne-fungu...

1003
30. sep 2016

Chodila som k p.dr.Mášúrovni 20 rokou.Bol to skvelý človek a lekar.Bola som v soku,keď som sa dozvedela o jeho smrti....A teraz ani neviem akým iným doktorom by sa dal zameniť. ..Prosím o radu.....odporučiť neakeho dobrého gynekologa.Dopredu dakujem.😐

vvia
autor
30. sep 2016

@knossos mne mudr hrabcak zachranil dcerku. Mozno je naladovy ale ... Bola som pacientkov dr Masuru v mediasimw ked som tehotna zacala krvacat. Obehla som ako antolsku tak Kramare kde mi povedali ze do rana potratim a kedze potrat nepreplaca poistovna mam ist domov ze mi pichnu injekciu od bolesti ci coho. Do rana som nwustalw krvacala a utekala dommedissima kde bol iba dr Hrabcak. Ten mi vybavil okamzity prijem do Ruzinovskej nemocnici. Malinka ma uz takmer 4roky 🙂

vvia
autor
30. sep 2016

Este dopisem ze an napriwk tomu som ostala pacientkov mudr masuru lebo ki vyhovoval ako lekar a rodila som na Antolskej (tiez spokojna), ale Hrabcakovi nezabudnem jehl starostlivost. Inac pacientov prebral po dr Masurovi de Bohmer a tiez celkom fajn dr. Bola som spokojna len hladam niveho dr kedze Medissimo uz spada pod procare a uz nie su mozne jednorazove platby

1003
1. okt 2016

Ďakujem. Kto vie,či ten doktor Bohmer je dobrý odbornik.Dr.Mášúrovni som vždy dőverovala na 99% a nikdy ma nesklamal.

knossos
3. okt 2016

@vvia to som velmi rada, naozaj. dcerke prajem vela zdravicka 🙂 co sa tyka Hrabcaka, no neviem. mozno som mu nebola sympaticka. ale ist na vyvolavacku, aby dr. stihol lyzovacku... no comment

vvia
autor
3. okt 2016

@knossos ja nechcem zastavat ci ospravedlnovat jeho chyby. Nedovolia by som si to, iba pisem, ze tak ako jedna ma zlu skusenost, druha ma inu. Moja rekcia vyplynula skor z vdaky za moju malinku. Ja som nakoniec rodila u dr ktory ma prvy poslal domov z krvcanim z Antolskej a nasla som si v nom potom taku dovweu ze sa strak tak o moje prve ako aj druhe tehotenstvo. Ale mudr Hrabcak mi zachranil diet a prwto aom iba chcela poukazat aj na jeho dobru stranku. A DAKUJeM zdravie je to naj 🙂

nancy666
23. sep 2018

Pripájam sa do staršej témy len pre prípad že by sem ešte dakto zavítal. Dr. Bohmer je jeden skvelý odborník a človek. Je síce mladý ale skvelý. Neviem si ho vynachváliť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre