Môžem odísť na reverz z gynekológie?

sarauzsak
21. jan 2024

Povedali mne ze ked napisem reverz tak oni budu ma nahlasit na policii... Ja neviem ze ako moze byt ci ako funguje to lebo babatko je poriadku vysledky su dobre len somnou nieco nepasuje ich.... Mozem mat pravny problém odtoho na babatko ?

domkakvet
21. jan 2024

@sarauzsak asi si v nemocnici s dietatom, tak mozu a aj socialku a neviem na co by si odchadzala, treba sa doliecit.

pribinak
21. jan 2024

Malo info si dala…… prečo vás nechcú pustiť domov? Čo uvádzajú ako dôvod? Rozprávala si sa s primárom? Tvoj muž s ním komunikoval?

Veľa žien odchdza skôr z nemocnice, z rôznych príčin, ale políciu som estw nepočula volať
Kontaktuje sa UPSVaR ak majú lekári dojem že matka nie je schopná starostlivosti o dieťa, alebo ak matka vykazuje zanamky týrania, príbuzní ak je u matky nejaká psychiatrická diagnoza

tinkavvv
21. jan 2024

Podla profilu su v 32. tyzdni. Tak bud si porodila predcasne a maju dovod, ze dieta nepustia. Alebo si tehotna a aj tam su nejake problemy. Urcite ta tam nedrzia len tak z rozmaru.

januska12323
21. jan 2024

Si Slovenka? Rozumieš čo ti lekári hovoria? Ak nie pýtaj sa alebo zavolaj niekomu z rodiny nech ti vysvetlí. Určite neodchádzaj len tak keď nevieš aký je problém.

doriiis
21. jan 2024

Hej,hej.....a potom,keď ťa doma vystrie a už sa nepostavis,tak nech sa nezabudnú všetci sťažovať na slovenské zdravotníctvo a nezodpovedných lekárov.

mirage
21. jan 2024

Si v nemocnici v NZ?

laurita285
21. jan 2024

@pribinak ,, tvoj muž s ním komunikuje? " 😀 to akože načo? 😀 žijeme v dobe poddanstva? :D

pribinak
21. jan 2024

@laurita285 šibe ti? Alebo si sedíš na vedeni 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Nirmalne príde že vo je za problém že žena a dieťa nemôžu ísť domov, vo sa deje? Snáď má nejaký záujem o ženu či partnerku a dieťa

Ak ona pre nejakú príčinu nie je schopná efektívnej komunikácie tak snáď by to mal byt on kto to bude rieisit spolu s ňou

…ty doba poddanstva ….🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

reanda
21. jan 2024

nemozu volat policiu.. nie si vazen, z nemocnice mozes odist kedykolvek.. dokonca ani nemusis nic podpisovat, ten papier je dolezity pre nich, nie pre teba

sarauzsak
autor
21. jan 2024

@pribinak ja mam doma 3rocneho dieta s mojou manzelou a ja onej musim starat lebo som doma na matersku tak jak opatrovatelka na nej... Nikto nevie mi pomoct pocas lezim v nemocnice... Ja som chudokrvna a zato poslali ma sem nemocnici ale babatko je poriadku pytala som vsetko je okej ale este nieco chyba a zato nechceli ma pustit domov.. moj manzel uz musi ist naspat robit....

pribinak
21. jan 2024

@sarauzsak manzel nemusí ísť robiť. Vie si zobrať OCR, dovolenku.
Ty zostaň v nemocnici ak ti to lekári odporúčajú

stellarstar
21. jan 2024

@sarauzsak tvoj manžel nemusí jedine čo musí ostať doma s dieťaťom veď môže zobrať očr

Baby ona bude určite maďarka a preto tak píše

sarauzsak
autor
21. jan 2024

@sarauzsak teraz pisala som ze s babatkou vsetko je poriadku vysledky dobre len ja som chudokrvna a stym maju nieco co nepasuje ich .... Ale ten chorobu mam od detstve nie teraz a vedela som s tym zit.... Moja trojrocna dcerka musi byt niektou a moj manzel nie je v Tom sitiacie moze byt dalej domov S malou.... A ja to pytala som ze mozem mat odtoho pravne problémy nie to ze co dobre pre mna.... Takisto bola som prvym tehotenstvom a nebolo nic z toho... Len vtedy necakala doma dieta

sarauzsak
autor
21. jan 2024

@stellarstar ano som madarka

andrea_82
21. jan 2024

Nie, nemyslim si, ze ked tehotna podpise reverz a odide z nemocnice, ze ta udaju policii. Nic ti pravne nehrozi.

sarauzsak
autor
21. jan 2024

@andrea_82 dakujem.... Lebo mi tak povedali ze ked podpisem nahlasuju ma na policii.... Nerozumila som ako to ide lebo spytala som od doktora ze tak povedzte mi ze ake zle vysledky mam a nereagoval na to.... Lebo povedali ze babatkou vsetko je poriadku... A ked nieco stane s mojou trojrocnou dcerkou to takisto moja povinnost .... Jej lekarka aj tiez moze mi nahlasit ked nieco stane snou

mandarinka555
21. jan 2024

@sarauzsak Žiadne právny postih ti určite nehrozí...Len ťa strašia...nechápem, prečo by volali políciu. Takže, ak sa cítiš v poriadku, aj bábätko je o.k., tak choď domov.

gabika0825
21. jan 2024

@sarauzsak tak asi chybaju nejaké vysetrenia, ktoré musíš buď ty alebo tvoje dieťa podstúpiť kým tá pustia z nemocnice. A to s tou políciou mi príde prehnane z ich strany.

pribinak
21. jan 2024

@sarauzsak s tvojou 3rocnou dcérkou je predsa doma jej otec, zákonný zástupca
Toto prosím zas Nehovor Ty, lebo sa ti budú lekári smiať a nebudú tá vôbec brat vážne
Tvoj partner - otec, nech si zoberie OCR a normálne môže byt doma s dieťaťom

sarauzsak
autor
21. jan 2024

@sarauzsak dakujem pekne ktory normalne odpovedali na moju otazku.... A to co povedala som predtym to bolo pravda.... Moja susedka na izbe tiez pocula ako hovoril so mnou pán doktor.... Ja len pytala som ze mozem odist lebo MUSIM a on tak reagoval na moju otazku... Nevedela som ze reverz ako funguje preto som pisala sem

tamta
22. jan 2024

Tipujem, ze v Ružinove, tam sa sestricky vyhrážajú policiou 😃

schreiberka89
6. feb 2024

@sarauzsak reverz môžeš podľa mňa podpísať a nič ti nehrozí akurát že ťa nemusia potom ošetriť alebo teda správať sa k tebe ako k tej čo dobrovoľne odmietla lekársku či zdravotnú starostlivosť a súhlasím aj s tvrdeniami hore od žien že dôvod keď máš doma dieťa s otcom kt.si vie vybaviť ocr nieje NATO opúšťať nemocnicu kde je predsa len najlepšie počúvať odborníkov!!!vždy sa všetko dá vyriešiť a zdravie je predsa prvoradé aby si reveez neskôr neľutovala obzvlášť keď si tehotná a zbytočné neohrozila zdrapom papiera seba aj dieťa😉🍀

konulka20
12. apr 2024

reverz podpisat mozes ,bez akehokolvek nahlasovania, to su bludy o policii.Tiez som podpisovala reverz,a nikto ma nikde nenahlasil.Ide len o to, ci si si ista,ze to zvladnes doma sama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre