• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Breštanský, Hlohovec. Máte s ním skúsenosti?

24. apríla 2017 
@24martinka9 kolko dopredu si sa prosim ta objednavala? ja som tam volala skor lebo viem,ze maju toho dost.. ale sestricka mi povedala ze este je cas na objednanie,tak v kolkom tt mam zavolat ked chcem ist v 22tt?
3. okt 2016 o 13:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola tiež v 22tt a objednávala som sa asi mesiac dopredu.
3. okt 2016 o 13:33  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@24martinka9 u ktorého si bola? u mladšieho?
7. okt 2016 o 14:08  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@24martinka9 mozem si aj vybrat ci chcem ist ku mladsiemu alebo starsiemu??
7. okt 2016 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola u staršieho, ale neviem či sa dá vybrať ku ktorému pôjdete :unamused: Treba sa asi sestričky opýtať.
8. okt 2016 o 10:19  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 ja som si volala v pondelok a este v ten tyzden v stredu sme dostsli termin
8. okt 2016 o 21:57  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zara1357 ja sa chcem az na termin po 14.11,len som myslela ze maju velmi plno
8. okt 2016 o 21:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ak by ste mala niektorá záujem,posuniem Nutrilon za dobrú cenu. My ho už nepotrebujeme. Napíšte správu.
3. nov 2016 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posuniem ďalej mamičke z HC nový Nutrilon hypoalergicky z dôvodu,že sa kojime a dokrmujem Hippom. Prosim len správu. Nemám veľa času.
9. nov 2016 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte boli ste niektore v poslednej dobe na utz u neho ? Chcela by som vediet co vsetko robi na 3D/4D ci aj meria babatko ako na morfologickom ?

Bola som u neho iba na morfologickom a boli sme spokojny . Na konci dal aj 3D a vytlscil fotku. Diky
24. jan o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to je rozdiel medzi morfologickym a 3D? Ja som mala doporucenu morfologiu a robil mi 3D.
24. jan o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 ja som bola u neho na 3D pred takmer 10 rokmi. Vyšetrenie trvalo hodinu. Poukazoval nám bábätko, nahral krásne video a všetko pomeral. Mnozstvo plodovej vody, veľkosť bábätká, pomeral všetky kostičky, popozeral vnútorné orgány a pozrel aj pusinku ( či nemá razstep pery ). Bola som max spokojná. Cestovala som k nemu zo ZA a neľutujem :wink:
24. jan o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som chcela vediet ci.sucastou toho 3D su aj tie.merania co v morfologickom...
lebo pozerat 30-60min na monitor kde to babo len lezi a sem tam sa pohne sa mi nechce vyhodit 50eur :grin:radsej nech ho poriadne skontroluje :blush:
24. jan o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 ahoj, švagriná bola pred rokom na 3D, hovorila, že pomeria všetko - každú kostičku, vnútorné orgány, hlavičku, no komplet všetko - stálo to 50e, k tomu bolo video a fotky..aj my sa chystáme k nemu
24. jan o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marttina333 bola som v novembri a meral vsetko..ukazoval nám hlavicku,mozog,srdiecko a vsetky organy..trvalo to necelych 30minut,vytlačil foto a dal dvd..tam bolo cele vysetrenie nahrate.cena 50€..bolo to ale "len" 3D nie 4D
24. jan o 09:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 ahojcek..chxem sa soytat v kt tt si bola na 3d?a ako dlho trvalo kym si dostala termin?ja som dnes presne 24tt..a neviem ci mam este pockat amebo sa mixem uz objednat...nech em ist priskoro...dakujem
25. jan o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mausy21 bola som v 22tt lebo som chcela vedieť či je malý ok a mať to od neho potvrdené do konca 24tt. koľko by som čakala neviem,ja som si hneď navrhla termín kedy chcem ísť a či teda maju voľné v ten deň..Volala som asi 12.10 a 22.11 som išla..
25. jan o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ta cena 50€ plati aj pre pacientky ktore k nemu nepatria a chcu len 3D/4D ultrazvuk? Dakujem
6. mar o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina87 ano,neviem ci nerobi len tieto sona.. myslim ze ani nema normalnu ordinaciu
6. mar o 15:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nivea777 dakujem :slight_smile:
6. mar o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777 ahojcek..tak ako uz si po????aky bol porod, kde si rodila?
4. apr o 04:38  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mausy30 ahoj,som po..rodila som v NR,som spokojna co sa tyka odbornosti personalu a porod bol ako porod,bolestivy ale nastastie ziadne komplikacie..Ale povedala som,ze nikdy viac uz :D
4. apr o 05:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nivea777 gratulujem k bábätku.... A neboj sa, o dva - tri roky si povieš, že to ešte raz dáš :slight_smile:
4. apr o 05:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim zienky ked ste boli u brestanskeho kolko sa plati za 3-4D ultrazvuk naposledy som bola pred skoro 7rokmi u neho a teraz chcem pri druhom zasa len jeho.dakujem
24. apr o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxxxxx113 ahoj,ja som bola 16.3. na 4D a stalo to 50€ a dostali sme fotky aj dvd.len mu treba dopredu povedat ze by si to chcela na usb alebo dvd :slight_smile:
24. apr o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxxxxx113 za 3d+dvd+ morfo sono sme platili 50,automaticky nam to dal na dvd a vytlacil fotky
24. apr o 09:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina87 takze to je stale rovnako ako bolo pred 7rokmi:heart:
24. apr o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok