MUDr. Emese Jániová - moja skúsenosť

fazulkaaa
13. dec 2016

Ahojte dievcata, chcem sa s vami podelit s mojou dnesnou navstevou u pani Janyiovej. Pani janyiova je na pohlad velmi mila a sympaticka, ale pokym si nezaplatite za nadstandard tak s vami jedna ako s handrou. Momentalne ordinuje v Dubravke.

Po odmietnuti vstupu partnera na morfologicky utz, pretoze toto je dovolene iba pacientkam, ktore si zaplatili nadstandard (charta prav pacientov jej nic nehovori). Som odmietla toto vysetrenie s tym, ze ho absolvujem niekde inde. Suhlasila, ze mi napise vymenny listok a aj mi odporucila ine miesta, kde mozem vysetrenie absolvovat. Nasledovali dalsie vysetrenia. Pri utz povedala: "Len skontrolujem babatko". Zdalo sa mi to vysetrenie nejake dlhsie aj si zapisovala nejake hodnoty, skonstatovala ze vsetko je Ok. Aj sa ma spytala, ci chcem vediet pohlavie, som povedala, ze nie az potom spolu s partnerom.

Po skonceni mi odovzdava vymenny listok: UTZ na ziadost pacientky a ze ona mi ten morfologicky utz urobila. Samozrejme som ten papier
odmietla podpisat, ale na zaciatku vysetrenia som podpisala u sestricky nejaky informovany suhlas 😖

Urobila mi vysetrenie proti mojej vôli a inde uz to vysetrenie nemozem absolvovat, lebo mi to poistovna uz nepreplati.
Pokazila nam jeden z najkrajsich okamihov v zivote, kedze pohlavie sme si doma precitali z knizky 😢 😢 😢

Na kazdej poradni pyta iba peniaze, ci za nadstandard alebo utz alebo hocico ine. Na dverach ma vzdy oznam, ze ma limity na utz uz precerpane, takze 10 e za nutne vysetrenia. Ak krvacate alebo mate vazny zdravotny problem tak rada vam urobi utz, ale potom si vypyta 10 e za utz a na ucte este mate, ze na vlastnu ziadost. Mozno keby som zaplatila tych 70e by to cele dopadlo inak 😢 .

Na tuto zenu (nie doktorku) podam urcite aj oficialnu staznost. Tak ak niektora mate nejaku radu alebo vzor ohladne staznosti prijimam kazdu radu. Aj ked viem, ze to nebude mat ziaden uspech ☹ A samozrejme aj na dobreho gynekologa, ktori berie nove pacientky.

tehulka999
28. jan 2017

@fazulkaaa
ja chodim tiez ku janyovej a zatial som problem nemala, morfo mi spravila aj ked som nevedela co presne ide robit ale povedala ze je to potrebne vysetrenie takze som ho absolvovala .. poprosila som ju o vymenny listok na morfo lebo som toto vysetrenie chcela absolvovat aj u ineho doktora a nemala s tym najmensi problem.. mohla som ist este raz zadarmo na kramare ...

nikikik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduska92
9. feb 2017

@fazulkaaa dobry den.je tema este aktualna? Tiez som tehotna nespokojna pacientka danej doktorky

tehulka999
10. feb 2017

@aduska92
Mozem vediet co sa stalo ? ja som tiez pacientka aj ked som problem este nemala , prave naopak .

Dakujem

paladia
10. feb 2017

@nikikik bez jediného centu doplatku môj gynekológ objednava na presný čas, robí uzv vrátane morfologickeh0, manžel mohol byť pri tomto uzv a nikdy sme nič ned0placali. Za cele tehu ani cent doplatku.

nikikik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paladia
10. feb 2017

@nikikik v Prešove,ale to by malo byť samozrejmosťou všade. Neviem, prečo všetci delia SR na Bratislavu a zvyšok SR.

aduska92
10. feb 2017

@tehulka999 napisem asi sukromnu spravu

nikikik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tehulka999
11. feb 2017

@aduska92 okej 😉 dakujem

fazulkaaa
autor
13. feb 2017

@aduska92
@nikikik
Ahojte dievčatá, samozrejme téma je aktuálna, aj keď už chodím k inej doktorke, len som sa nechcela už vyjadrovať v tomto chate, pretože si myslím, že tu reagujú dievčatá alebo skôr lekárky, ktoré si len kvôli tejto mojej téme založili konto.

V jeden ďeň si založiť účet, do ničoho iného sa nikdy nezapojili iba tu a dať si originálny nick tehulka 😂 😂 😂
Nevedieť čo je morfologický utz ale vypýtať si na to aj výmenný lístok 😅

A žiadne vyšetrenie mi táto doktorka neurobila ZADARMO, vždy ho preplatila moja zdravotná poisťovňa a niektoré poprípade aj ja druhý krát 😠

aduska92
13. feb 2017

@fazulkaaa ahoj.ja tiez prestupim k inemu mudr,akonahle nejakeho schopneho najdem.sklamana som,neviem ci to tu chcem aj takto verejne rozpisovat,lebo lekari to tu citaju

zuzka1008
8. mar 2017

Ja som tych 70 eur zaplatila nadstandard- bola som spokojna, utz kazdu poradnu aj s manzelom, vsetko krasne ukazala, bola som spokojna, pre porovnanie prve tehu som chodila do gin-fiv a tam som platila podstatne viac! V tomto obdobi je dobre si priplatit a budete mat aspon zazitok, ved kolko krat sa bude tehu obdobie opakovat? 😉

danette
8. mar 2017

@zuzka1008 je dobré si priplatiť kvôli zážitku? Z vlastného tehotenstva? Viete koľko je rodín kde žijú z minimálnej mzdy? Muž ktorý pracuje casto od vidím do nevidim, z platu mu strhávajú na zdravotné a nemá právo vidieť vlastne dieťa na ultrazvuku pokiaľ nezacvaka 70 eur??? Veď to je otras....

zuzka1008
8. mar 2017

@danette tak to je bohužiaľ realita

tehulka999
8. mar 2017

@zuzka1008

ja si myslim to iste .. tiez som si u nej zaplatila a som velmi spokojna... a hned tu na mna utocili ze som Jsn

tehulka999
8. mar 2017

a hned tu na mna utocili ze som Janiova alebo jej kamoska 😂

dami16
29. mar 2018

kde tuto pani doktorku tearz najdem???v dubravke tie cisla co maju na nete neexistuju,zhanam ju uz polroka.Dakujem

agathachristie
29. mar 2018

Dúfam, že na ňu podas sťažnosť. Bez toho sa nič nezmení. Mne sa moja gynekologička vyhrážala. Tiež podávam sťažnosť. Ak s tým chces pomôcť napis OZ Ženské kruhy

agathachristie
29. mar 2018

Čo sa týka gynekológa MUDr Kotek

tehulka999
29. mar 2018

@dami16 ‭+421 948 150 240‬ ale musis volat medzi. 12-13 alebo sa objednat cez internet to je najlepsie

dami16
29. mar 2018

@tehulka999 dakujem,a ked uz sa tu pisu referencie...stoji za zmienku,ze mi pani doktorka predpisala tazke antibiotka tetracyklinove v case ked som za nou prisla,ze chcem otehotniet a ona zahlasila ze mam akurat plodne dni a mame sa snazit...po tychto par dnoch mi volala,ze nam s muzom da lieky na preliecenie...kedze to boli nejake sviatky myslim a bol piatok,tak sme sa po recept zastavili len na recepcii...mesiac som to jedla nevediac co sa stane...dnes mame chlapceka s genetickou poruchou MAS a z poskodenou pecenou,s najvacsou pravdepodobnostou vdaka tymto liekom,kedze pecen,zlcovody a zlcnik sa vyvijaju prave v prvom mesiaci. Zhanam ju uz rok,aby som jej tuto informaciu zdelila a upozornila ju aby si davala pozot co a kedy predpisuje...mimochodom farmaceuti aj lekari sa divili,ze na mykozu mi predpisala tetracyklin -hexadoxyl.Tymto ju pozdravujem..,zdravie babatka nam to uz nevrati.

tehulka999
30. mar 2018

@dami16 To mi je velmi luto ☹ to treba riesit!!!Posobi v dubravke na saratovskej . tym ze ja som mala bezproblemove tehotenstvo , tak nemam dovod na nu nadavat ... a posledne mesiace som uz chodila ku svojmu porodnikovy ... Je mi luto ako ste pochodili😭

dami16
3. apr 2018

@tehulka999 tam som sa snazila volat uz par krt,ale vdy to cislo bolo zrusene alebo nedostupne...zaujimave ze len medzi 12 a 13 sa tam da volat.Dakujem za info.

tehulka999
4. apr 2018

@dami16 noo oni to maju aj na dverach napisane ze iba vtedy volat, aj ked sost zle ked nievo surne pptrebujete ..doteraz mala dovolenku skuste zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre