MUDr. Ferianec v Ružinove

renatatomas
11. nov 2014

Máte nejaké skúsenosti s doktorom a s ružinovskou nemocnicou ?? pôrod

pemizb
11. nov 2014

Odbornik. Mozno sa bude zdat nepristupny, ale odbornik. V ruzinove som rodila....ja som bola spokojna. Druha vec je potom po porode.....tak ale to sa da vydrzat tych par dni...chapem sestricky ze toho maju vela. Netreba brat vsetko osobne. Ale inak fakt vyborni lekari, super......a aj sestricky poradia, pomozu, len toho maju vela. Jedno co nechapem je, ze su tam rozdelene na dva druhy sestier. Jedny sa staraju len o tie pooperacne stavy a druhe o deti....tie druhe toho maju nepomerne viac a ked som tam bola ja, tak dokonca tieto nemali ani svoju sestersku izbu. Takze chapem ze su unavene a maju toho vela....trochu ich skusme pochopit. Ale ak rodis v ruzinove....neboj sa. Ja som bola velmi spokojna a to som mala, podla lekarov, tazsi porod.

katussska24
11. nov 2014

https://www.modrykonik.sk/group/4671/

V tejto skupine sa dozvies vsetko potrebne (i nepotrebne : ) co s atyka Ruzinova a doktorov/porodnikov. Dr. Ferianca nepoznam, ale s Ruzinovom/porodnica/gynekologia/sestonedelie mam len dobre skusenosti 😉

iriiis
11. nov 2014

Je to môj gynekolog chodim k nemu do sukromnej ambulancie a tiež ma aj rodil a môžem ho iba odporúčať,mala som komplikovaný porod,ale všetko zvladol na jednicku a ešte po pôrode ma chodil osobne kontrolovať.A potvrdzujem je to fakt odborník a ma za sebou aj stáže v Nemecku...

renatatomas
autor
26. nov 2014

Aha , super dakujem Vám za radi a skusenosti...dufam, ze vsetko dopadne ako ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre