MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

raleeha
19. nov 2018

@tinuska58 a v kolkom asi tt si bola prvy krat?zeby som tej kamoske dala aspon nadej malu teda 😀

tinuska58
19. nov 2018

@raleeha 7tt 🙂 Bola ozaj malička este nasa mala len par mm 😂 keď som isla uz 12 tt bol veľký rozdiel a krásne vidiet 🙂 keď to chce ako darcek nech pocka do 12 tt potom uz bude lepšia fotka aj video

katesocka
19. nov 2018

@tinuska58 ja ked som bola prvy krat v 7tt este fotky tlacil a teda ked som povedala ze chcem, tak mi nakoniec vytlacil. Este mam 1 dalsiu fotku z 12tt. 15tt nemam vobec, lebo den pred mojou poradnou sa mu pokazila tlaciaren a nemal CD-cka. Ale odvtedy mam 3 CS, plno videi a fotiek 😊 posledne mam z 3D. Inak takto sa mi to paci ovela viac, mozem si vytlacit kolko fotiek chcem a nie je to az tak drahe 😊

katesocka
19. nov 2018

@raleeha ale verim teda, ze pan doktor bude ochotny a kamaratkin muz dostane krasny darcek na vianoce ❤

raleeha
19. nov 2018

@katesocka aj ja dufam ze jej teda vyhovie 😊

raleeha
19. nov 2018

Dakujem vam baby za odpovede 😊

raleeha
19. nov 2018

@tinuska58 len podla vypoctov uz 12ty tt nestihne dovtedy tak za to zistuje takto

tinuska58
20. nov 2018

@katesocka tiez som toho istého nazoru 🙂 pri prvom tehu som si davala len fotky robit 🙂 teraz mam pre zmenu videa a mozem si ich pozerať ked mam chut ☺️ 3D ste su dávali robít tiez cd ? Kolko u neho vyjde ? Lebo pri malom som mala len 3D fotku

tinuska58
20. nov 2018

@raleeha jaaj tak 🙂 tak ked mu to vysvetli tak hadam bude ochotný 🙂 tak držím palce

katesocka
20. nov 2018

@tinuska58 ono najprv to mal byt klasicky ultrazvuk, na 3D som ani ist nechcela, ale uprostred ultrazvuku to prepol na 3D a spytal sa ci moze tak dokoncit 😊 videa su klasicke 2D a asi 7-8 3d fotiek spravil (kedze maly sa hra na modela a necha sa fotit 😂 ). Inak som platila klasika 10 eur za CD a 20 eur za 3D ultrazvuk 😊

tinuska58
20. nov 2018

@katesocka ďakujem za info ;) ja mu vzdy poviem ze ci by mohol spravít hadam vyjde cas 10.12 idem aj na glukózu tak hadam sa mala nebude toľko vrtiet z toho cukru 😂😂 aspon viem kolko si mam zobrat lebo vzdy stresujem ci mam dost

katesocka
20. nov 2018

@tinuska58 Ja som mala glukózu iný deň ako poradňu 🙂 A inak, prinajhoršom vybehneš do bankomatu. Prípadne mne minule sestrička povedala, že ak nemám zo sebou dosť, zaplatím nabudúce 🙂

tinuska58
20. nov 2018

@katesocka no mne to dali aj zarovno s poradňou 🙂 jojo aj mne to uz povedala ale to by mi bolo blbe 😁

danielruzic
24. nov 2018

@mariannamk áno to je pán doktor

danielruzic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elmunda81
27. nov 2018

@danielruzic fiha toto je dosť silná káva...

danielruzic
28. nov 2018

@elmunda81 bohužiaľ

pieskomil
28. nov 2018

@danielruzic ako to myslíš? Moc tomu nerozumiem...

danielruzic
29. nov 2018

@pieskomil ze bohužiaľ všetko o com som písal je pravda

pieskomil
29. nov 2018

@danielruzic a on je tvoj čo?

danielruzic
29. nov 2018

@pieskomil byvaly., 12 rokov sme boli spolu

papalinka7
5. dec 2018

@danielruzic vy mate spolu deti?

danielruzic
7. dec 2018

@papalinka7 obrazne.. Mali sme dve ary, jedna zomrela tento rok bohužiaľ, druhá Babenko žije.. Láska moja

papalinka7
7. dec 2018

@danielruzic aha, je to vzdy zle ked sa ludia rozidu po tolkom case..

danielruzic
9. dec 2018

Fero sa chcel rozísť.. To co mal doma mu už nestačilo.

pieskomil
9. dec 2018

@danielruzic a teraz ako funguje?

danielruzic
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielruzic
11. dec 2018

@pieskomil pan doktor si robí čo chce a dúfa že pravda nikdy nevyjde najavo

zuzi1409
11. dec 2018

@danielruzic a co robi?

petulaptt
11. dec 2018

@zuzi1409 bolo tu napisane, ale uz je to aj zmazané

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre