MUDr. Havlíková a MUDr. Dečkov v Trnave - skúsenosti

kika1985
20. jún 2013

Ahojte žienky, prosím máte nejaké skúsenosti s pôrodom u MUDr. Havlíkovej, alebo u MUDr. Dečkova z Trnavy? Ďakujem 🙂

silvuskab
13. sep 2014

ahojte, moj prvý porod skončil akutnou sekciou v Topolčanoch, teraz ma čaká druhý porod a chcela by som zase sekciu, dá sa dohodnut v Trnave sekcia? Topolčany boli fajn, a vraj ak bola prvá sekcia tak neriskuju a robia ju aj pri dalšom porode, len je to dost daleko, tak by som aj do Trnavy išla ak by sa to dalo vybavit, neporadi mi niekto?

marcelaaaa
13. sep 2014

ahojte citam ze tu riesite dokorov ..ja som pred dvom rokmi dr dekova a nemozem na neho povedat nic zleho.. u mna to je super doktor ktore mu som nekotocne vdacna ze mi zachranil malu.. tak si myslim ze vsetko to je o ludoch kto ako sa sadne a o tom aka je cela situacia

annamary27
15. sep 2014

ja som rodila pred 18mesiacmi u dr.Dečkova,super,zlatý človek.ja som bola max spokojná aj s celým personálom.

funebrak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
duracelka13
7. okt 2014

baby, berie dečkov nové pacientky? Lebo som sa u mnohých stretla, že majú teraz koncom roka preventívky a nové pacientky neberú...

andulinne
25. jan 2015

Dr. Havlikovu odporucam vsetkymi desiatimi, radost pri nej rodit, aj napriek komplikaciam zvladla cely porod skvelo, bola velmi pokojna a ludska!

rambutan
2. feb 2015

Milé dámy,tak som si to tu trocha prečítal..reagujem na Mudr.Dečkova...mojej manželke robil pred 2 týždňami hysterektomiu a teraz mi leží v Trnavskej nemocnici na Urologii,čaká ju operácia,lebo p.doktor Dečkov jej zle zašil močové cesty.Takže ju musia operovať,viete si predstaviť jej psychický stav,ked jej 2 týždne po jednej operácii povedia,že ju čaká druhá...tak uvedený p.Dečkov bude mať do činenia s Úradom na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.Len toľko,aby ste sa vedeli tomuto "odborníkovi" vyhnúť.

milaciiik
25. feb 2015

Ma doktorka stefanikova svoju ambulanciu,kked ju chcem mat pri porode treba sa k nej objednat alebo ako to chodi?dakujem

liana03
25. feb 2015

Ja k nej chodím, ordinuje u Mudr. Štrba na Športovej ulici v Trnave, treba zavolať do ambulanie a povedať, že sa chcete objednať k doktorke Štefánikovej, chodila som k nej aj do poradne, ale to si ma objednávala posledné dva mesiace vždy do nemocnice, keď mala službu

milaciiik
25. feb 2015

Takze uz je neskoro si ju objednat k porodu,ktory mam na koci marca?

cajocka85
26. feb 2015

@rambutan ahoj, prosim ta, mohol by si mi poskytnut datum ten nevydarenej operacie? dakujem

rambutan
26. feb 2015

@cajocka85 bola operovaná 16.01.2015

cajocka85
26. feb 2015

@rambutan dakujem za datum...pozrela som si to - podla lunarneho kalendara bola operovana v dnoch skorpiona, kt. vplyva na mocovody, mocovy mechur, pohlavne organy a konecnik - v tychto dnoch su velmi citlive na vsetko co sa ich nepriaznivo dotyka...nic zatazovejsie ako operacia nepoznam....takze dr. Deckov za vsetko zlo nemoze....mozno tu prirodu zo zivota neradno len tak ignorovat...

ivushqa
26. feb 2015

@cajocka85 😀 😀 😀 a este by si mohla dodat ze Fico

cajocka85
26. feb 2015

@ivushqa odveci...nemyslis?

ivushqa
26. feb 2015
franzziska
4. mar 2015

ahojte dr. Havlikova ordinuje momentalne? 🙂 ze ci nahodou není na materskej alebo atd...dakujem

danka177
21. jan 2016

ahojte, neviete nahodou či pani dr. Havlikova berie nove pacientky? a kde má ordináciu? ďakujem za odpoveď

jajka2012
21. jan 2016

@danka177 ja som pocula ze je na md...ale potom som zas v skupine porodnica v tt citala ze jedna sa k nej teraz objednala tak nechapem

jajka2012
21. jan 2016

Pocula som ze je na md @franzziska

franzziska
21. jan 2016

@jajka2012 nemoze byt..pred 3 mesiacmi mi bola pri porode 🙂

@danka177 nema svoju ordinaciu ako gynekolog...len ma sluzbu v nemocnici a stara sa o rizikove pacientky

cajocka85
23. jan 2016

Inak, viete, ze uz je davnejsie vydata a jej nove priezvisko je Bakova?

jajka2012
23. jan 2016

@cajocka85 ano vieme, len ta info, ze je na md je teda asi blbina 🙂

hazu
17. feb 2016

Ja mám s Dečkovom tie najhoršie skúsenosti - mladý, arogantný, namyslený idiot, ktorý si lieči na pacientkach svoje napoleónske komplexy. Môže ísť robiť tak maximálne na bitúnok a rodiť kravy, tam nikomu jeho arogantnosť prekážať nebude. Ja som mala indikovanú sekciu, no tento pseudodoktor vôbec nerešpektoval záznamy odborníkov. Nariadil mi spontánny pôrod s vyvolávačkou, s ktorou som nesúhlasila a povedal mi to až vtedy, keď mi vyvolávačku dal. Nič som nepodpisovala, potom sa mi to snažili po komplikovanom ťažkom pôrode podstrčiť, čo im však nevyšlo, bo si všetko, čo podpisujem starostlivo aj prečítam. Po zlom začiatku, keď mi odtiekla plodová voda a kedy ma arogantne a bolestivo vyšetril, mi zdelil, že rodiť budem až o 6-8 hodín. Dieťa malo podľa neho necelé tri kilá a 49 cm /to vyčítal z ultrazvuku/. Čítanie mu robilo veľké problémy. Človeče ani nie do hodiny som bola na stole s manželom a dvomi tlstými sestričkami. Pôrod začal, všetko bolo zle, zrazu už nevedel, čo robiť a musel si zavolať na pomoc ďalšiu lekárku - MUDr. Štefánikovú, ktorá mu hneď medzi dverami povedala, že som mala ísť cisárskym a dávno. Len už sa nedalo, manžela zrazu vyhodili a začalo sa to tam mihať novým personálom. Nasadili mi kyslíkovú masku a s blbým komentárom debila som pomaly odchádzala - vraj dajte jej kyslík, nech zachránim aspoň jednu!!!!!! Nastali veľké komplikácie, chceli zrazu robiť sekciu, no už bolo neskoro, preto zvolili kliešte, v 21. storočí!!!!! Prebrala som sa z mrákot a už tam bolo asi 15 ľudí, všetci sa vypytovali, či sa budem sťažovať..... Výsledok - dieťa s hmotnosťou 3970 g a 55 cm- podľa Dečkova malé dieťa!!!!! Je to strašný idiot, ktorý neznáša ženy so vzdelaním. Jednoducho otras, nikdy viac. ☹ 😝 😒 Trauma na celý život.

madu8653
27. okt 2016

Dievcata,nasla som tuto debatu a musim reagovat. Pristahovali sme sa zo zahranicia,som tehotna 2 mesiace pred porodom. Svokra mi vybavila doktora Deckova ako gynekologa a poviem placem. Taky pristup som nezazila. Sestricka je hrozna a na dalsie vysetrenie sa az bojim ist. Poradte mi,co mam robit... vezme ma teraz este daky lekar-gynekolog??? dakujem vopred

hazu
27. okt 2016

vezme, ja by som k tomu masiarovi uz nesla. Rodil mi prve dieta, des, strach a hroza - kliestovo. Teraz som bola v blave a mam cerstve 5 tt dievcatko.

shia
7. nov 2016

@madu8653 ked sa na to necitis, nechod k nemu, vazne, nestoji to za tu traumu. Je to jeho hanba, ze si vyberies radsej ineho doktora, nie tvoja, ty hadam chces pre dieta aj seba to najlepsie. Nech sa on zamysli, aky ma pristup...

hazu
7. nov 2016

presne ako hovorí shia, je to je jeho hanba a kľudne mu to aj povedz, ako som to spravila teraz ja, keď som bola dávať malej prepichovať ušká. Mal tam aj pacientky a veru dve za mnou vybehli, že prečo som mu to povedala. A už chodia k inému lekárovi. Nechcem hádzať všetkých lekárov v Trnave do jedného vreca s Dečkovom, no ja som tam ležala počas svojej druhej tehu a bolo to tam o hubu, vystriedalo sa pri mne cca 7 lekárov. Aj preto som si vybrala Ružinov a neľutujem. Môžem porovnávať, mám dve deti - prvý pôrod hotová trauma-kliešte, aj dieťa si to odskákalo, kedže psychika bola pod bodom mrazu. Druhý pôrod som si užívala, mala som cisársky - úplná pohodička, z pôrodnej sály som išla s úsmevom a tak je to doteraz. Prvá dcéra mala 3970 g a 54cm, druhá 4620 g a 54 cm. Rozmýšľame nad tretím, no jedine cisarákom, nikdy by som už nerodila inak a nikdy v Trnave!!! A to mám Trnavu za rohom, radšej 80 km do Bratislavy dochádzať.

hazu
7. nov 2016

@madu8653 - určite Ťa vezme iný lekár, je to Tvoje právo vybrať si iného lekára. Nemôžeš predsa ísť k niekomu, komu neveríš, z koho nemáš dobrý pocit. Verím, že všetko dobre dopadne, viem, aké dôležité mať dobrého lekára a pôrodníka! A to teda Dečkov nie je ani náhodou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre