Mudr Holan a pôrodnica Kramáre - aké sú vaše skúsenosti?

ziabs81
2. mar 2020

ahojte maminky,

určite by sa už našla diskusia na túto tému, ale je tu maminka, ktorá má čerstvé skúsenosti s pôrodnicou Kramáre, prípadne konkrétne aj s gynekológom/pôrodníkom Mudr. Holánom?

Ďakujem.🙂

horalka1986
2. mar 2020

Je to najvacsi debil na Kramaroch. Radsej rodit doma ako u neho.

lula313
2. mar 2020

@ziabs81 on robi teraz ale len sekcie, nie? No je svojsky, buď ti sadne ako človek, alebo nie. Na odbornosti mu to však neuberá, určite sa na Kramároch nájdu horsi doktori, ktorí tá rozstrihaju ako kurča, aj keby vôbec nebolo treba😀

janapeterjana
2. mar 2020

@ziabs81 ja som bola pri nom na Sone po pôrode, neviem ci by ti pomohla aj taka skusenost

ziabs81
autor
2. mar 2020

@horalka1986 až tak?

evik159
2. mar 2020

uz tam zas pracuje? po tom filme Medzi nami s nim rozviazali spolupracu. Empatia nula bodov... odbornost neviem...

ziabs81
autor
2. mar 2020

@lula313 a tebe sadol?

ziabs81
autor
2. mar 2020

@janapeterjana ja skôr, aký je pri pôrode... Ale ďakujem 😊

ziabs81
autor
2. mar 2020

@evik159 ja viem, že nakoniec nerozviazali

evik159
2. mar 2020

@ziabs81 aha,ok, mozem sa mylit samozrejme

horalka1986
2. mar 2020

@ziabs81 az tak. Neviem posudit aky je doktor,na stastie ma nerodil ale lezala som 3 tyzdne na gynde a mala som tu cest skoro kazdy den. Ako sa pise vyssie, empatia nula bodov.

ziabs81
autor
2. mar 2020

@horalka1986 to neznie veľmi pozitívne... No uvidím, keďže ja som od Senca a on tu ordinuje v tej ambulancii, kde chodievam. Tak budem mat v stredu prvýkrát tu česť..,

horalka1986
2. mar 2020

@ziabs81 a tak uvidis. Mozno tebe sadne. To nikdy nevies. Ja som proste zazila situacie kde sme vsetky tehotne len ocami krutili a klepkali si na celo. Akoze, ja som lezala tehotna, islo malej o zivot a zavolal ma na sono. A kym som sa vytrepala hore a cakala tak stihol so sestrickou prebrat nejaku fotku zo sona predomnou a debata bola o tom ako baba ide na potrat a ,,tuto mu odtrhneme rucicku a tuto nozicku,, . Úplne doslova si to do dnes pamatam. A to bola len jedna situacia z xy.

ziabs81
autor
2. mar 2020

@horalka1986 uf, tak to je sila.. No nič, uvidím... Keď bude blbec, budem chodiť k inému...

horalka1986
2. mar 2020

@ziabs81 a o tom ako prefackal tu mamicku si pocula nie? Ja som tam v tom case lezala.

ziabs81
autor
2. mar 2020

@horalka1986 áno čítala som to.. Preto sa na neho pýtam.. Či má niekto aj pozitívnu skúsenosť..

juliet86
2. mar 2020

z tohto opisu by som h ov zivote neriskovala

brigitka_12
2. mar 2020

Ja som ho síce nezažila pri pôrode ale bohužiaľ na pohotovosti, keď som začala v 9 tt krvácať hneď od dverí na mňa začal, že načo som prišla s takou sprostosťou však to môže byť s hocičoho. Keď som mu povedala, že sa mi to stalo aj pri prvom tehotenstve a dostala som lieky na udržanie, tak na to mi povedal ,, no vidíte a donosila ste tak teraz žiadne lieky nedostanete" Tak mi urobil sono , vidíte však žije tak čo chcete? A keď som sa postavila a išla poobliekať, tak namňa začal kričať, že kam sa ponáhľam či majú v Tescu akciu na banány keď tak utekám a podobné urážky to tu nejdem radšej ani rozpisovať. Čistý arogantný k.... Ja len dúfam, že už s ním nebudem mať nikdy tú česť. Rozhodne by som ho pri pôrode nechcela.

ziabs81
autor
4. mar 2020

Tak pridávam čerstvú skúsenosť. Dnes som teda bola u neho na poradni a musím povedať že som bola veľmi milo prekvapená. Bol veľmi príjemný a ani len naznak arogancie či nemiestne poznámky. Ale aj tak ďakujem že ste sa podelili so skúsenosťami 😊

ivankahali
19. mar 2020

k tomuto s prepacenim de*ilovi by som neposlala ani nepriatela!
arogantny, neprijemny, odmerany sedliak!
pri krvacani v 10tt pred 3rokmi mi povedal ze som mu posrala vikend, ci som nemohla pockat do pondelka a ist svojej dr.
smial sa ze sme my zeny precitlivele, ze co sklebim...nedal mi ziadne lieky na udryanie nic...ze ci neviem ako sa robia decka, ze tak ako som si spravila toto si mam spravit druhe,m ze som mlada.
plakla som ako diva a po otazke nnaho ci mi nepredpise aspon duphaston alebo nieco na udrzanie tak so smiechom po mne hodil lekarsky predpis, prazdny....ze ked som taka mudra mam si dopisat co potrebujem.
takze svoje dieta je to posledne co by som tomuto kretenovi zverila!

ziabs81
autor
22. mar 2020

@ivankahali to mi je ľúto.. Veľmi zlá skúsenosť. Verím tomu, že aj viac žien ju má... Ja som len napísala tú svoju.... Ja som bola veľmi milo prekvapená.... Možno sa na poradniach správa inak, ako keď k nemu príde žena na pohotovosť alebo tak... Neviem....

m3ll1s
26. apr 2020

@ziabs81 ja mam tiez s nim len tie najlepsie skusenosti . Chodim k nemu uz par mesiacov . Zazila som ho.aj na poradni aj na pohotovosti .

ziabs81
autor
27. apr 2020

@m3ll1s tak my sme si prešli v sobotu spolu pôrodom a musím povedať, že nebyť jeho, tak by som ho tak dobre nezvládla. Pôrod bol ťažký, komplikovaný, ale doktor Holan bol super a bol mi fakt veľkou oporou😊

m3ll1s
27. apr 2020

@ziabs81 tak ja dufam,ze v juli napisem toto iste . Prosim ta ako to teraz funguje na kramaroch ? A prajem vela zdravicka tebe aj babo

ziabs81
autor
28. apr 2020

@m3ll1neviem, čo konkrétne ta zaujíma.. . Ale v podstate hneď posielajú na tie nadštandardné izby. Bábätko máš celý čas pri sebe... Stále niekto chodí, či je všetko v poriadku... Pri pôrode rusko musíš mať, na izbe nie, len keď je vizita, tak vtedy treba.

m3ll1s
28. apr 2020

@ziabs81 dakujem taketo info je super

ziabs81
autor
28. apr 2020

@m3ll1s za máličko 😊

baska311
14. máj 2020

fíha nestíham sa čudovať keď čítam niektoré komentáre 😄 ja som sice zatiaľ nerodila, ale tento doktor na mna urobil naozaj pozitívny dojem. Bola som u neho na sone, bohužiaľ som musela ísť na kyretaz - ale všetko detailne vysvetlil, poradil, povzbudil. Po ľudskej aj odbornej stránke mi naozaj sadol, až na toľko, že som sa rozhodla preniesť si k nemu kartu.

ziabs81
autor
14. máj 2020

@baska311 ja som tiež bola veľmi spokojná. A to som k nemu po všetkých recenziách, čo som na neho čítala, išla s obavami... Keby bol ozaj taký, tak by som k nemu viac nešla... Ale už od prvého stretnutia som mala veľmi dobrý dojem... A ten ostal aj po pôrode, keď som mu volala s problémom 😊

snehulienka82
29. júl 2020

@baska311 Ahoj, ja zvažujem, že by som k nemu chodila. Stretla som ho náhodou na Kramároch, kde som sa pýtala, či berú nových pacientov a on sa ponúkol, že môžem chodiť k nemu do Rače na Hubeného 2. Ako si s ním spokojná? Nejaké info o cenníku by si mi vedela dať? Predpokladám, že sa u neho platí, ale nie je mi úplne jedno, že koľko a za čo. Tie negatívne komentáre ma trošku odradili, mne dnes prišiel ako milý doktor s ľudským prístupom.

snehulienka82
29. júl 2020

@ziabs81 hoj, ja zvažujem, že by som k nemu chodila. Stretla som ho náhodou na Kramároch, kde som sa pýtala, či berú nových pacientov a on sa ponúkol, že môžem chodiť k nemu do Rače na Hubeného 2. Ako si s ním spokojná? Nejaké info o cenníku by si mi vedela dať? Predpokladám, že sa u neho platí, ale nie je mi úplne jedno, že koľko a za čo. Tie negatívne komentáre ma trošku odradili, mne dnes prišiel ako milý doktor s ľudským prístupom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre