MUDr. Ivanovová z Košíc. Aké skúsenosti s ňou máte?

janka08
29. máj 2009

ahojte neviem ci tu uz bola nejaka taka tema ale mate niektora skusenosti s dr. ivanovovou???dakujem

cinculka
27. aug 2011

@loptoska Ahoj, tak ja mám presne táké isté skúsenosti ako ty, a preto som sa rozhodla odísť odtiaľto 😠

cinculka
27. aug 2011

@cinculka A ešte moja skúsenosť, tiež som predtým chodila k dr. Lukačínovej, ktorá bola ľudsky úplne inde ako dr. Ivanovová, ale zostala som u nej, lebo som si myslela, že to bude dobré. Keď som bola tehotná, mala som nejaké problémy s výtokmi a tak, ale pani doktorka mi stále vravela, že je to normálne. Až po pôrode, keď ma doktorka, ktorá ma odrodila zašívala, tak sa ma pytala, či som nemala nejaké problémy s mykozou v tehotenstve, pretože, tak som bola potrhaná zvnútra, že ma zašívala min. hodinu a len krútila hlavou, že s takým niečím sa ešte nestretla. Tak vďaka nej, som bola ako sito. A ešte sa k tomu všetkému pridala ja neznesiteľná, arogantná sestrička..............tak utekám odtiaľ kade ľahšie

katulikzlatulik
6. sep 2011

@cinculka ahoj, presne ten isty problem som mala aj ja.. ale nastastie som zacala chodit ku porodnikovi, ktory mi zistil v 20 tt, ze mam ueraplazmu a musela som aj ja aj manzel brat silne antibiotika... ale babo sme zachranili a ziaden predcasny porodn nehrozil... a aku mas novu doktorku?

teleranka
7. sep 2011

@katulikzlatulik
ahohjky ahojky...aj ja mam ureaplazmu??? liecila som sa na nu este pred otehottnemim a teraz ju mam zasa :((
mozem sa opytat? ake atb ste brali? lebo mne doteraz nezabrali ziadne...a co ti povedal lekar, co hrozi babatku, ked ma matka ureaplazmu? lebo mne toho lekari nechcu vela povedat...som v prvom trimestri, cize antibiotika neberiem... akurat jeden lekar povedal, ze to vieme liecit az po porode. tak neviem. co hrozi babatku?

katulikzlatulik
8. sep 2011

@teleranka tak nech ti ju cim skor preliecia, lebo sposobuje predcasny porod...

katulikzlatulik
8. sep 2011

@teleranka uz nevie, ako presne sa volali, ale brali sa 3 dni, potom tyzden pauza a zasa 3 dni... aj manzel musel brat atb... a cipky do posvy si brala? lebo aj tie som mala, ale neviem nazov, to bolo pred 3 rokmi...

teleranka
8. sep 2011

@katulikzlatulik
moze to byt summamed napriklad...trojdnove antibiotika. tie som brakla. . teraz naposledy som brala ine trojdnove, nic vsak nezabralo. cipky do posvy pokial viem sa davaju kvoli vzniku mykozy, ktora vznika pri uzivani antibiotik. vsetko som brala, vsetko...
buduci tyzdne budem mat vysledky a lekar zhodnoti, ze co a ako...
ale v prvom trimestri ma liecit vraj nebudu .. :/

katulikzlatulik
9. sep 2011

@teleranka a k akemu doktorovi chodis?

teleranka
9. sep 2011

doktor Beňovský...poliklinika Juh.

kvietok114
23. mar 2012

OTRAS! nezobrala mi krv naco! a dala mi antikoncepciu. brala som viac ako polroka. neskor zacala som mat bolesti hlavy. dala mi ine lieky ja som bola v tom ze ich musim mat pretoze mi povedala ze mam POLYCYSTICKE VAJECNIKY. kedže moji rodicia su obaja lekari nezdalo sa im ze by som ich mala. tak ma mama objednala k mudr. ADAMOVI a ten mi povedal ze ziadne POLYCYSTICKE VAJECNIKY SOM NEMALA! a ja som kv. tomu brala najmenej 9 mes. bola v tom ze ich mam. po 7 mes. som bola na odbor.vysetrenaich na krv kedze mi to nedalo ze mi nezobrala odber .bola som na hematologii. VYSLEDKY? mala som zaciatocne zhustovanie krvi! nemam CO K TOMU VIAC DODAT !!! OTRAS! a este aby som nezabudla mojej kamaratky mama ma 15 rocnu dceru 🙂 len kv. tom ze mala po tyzdni znovu menstruaciu dala jej ANTIKONCEPCIU 15 ROCNEJ!!! CHORE! CHORE!!!! neuverielne ! NEODPORUCAM!!!!!!!

lulucertik
23. mar 2012

@kvietok114 to vážne ?? 😢 😢
tak teraz fakt neviem či ísť alebo neísť k nej

kvietok114
26. mar 2012

@lulucertik tažko povedať:-/ skor nie ako ano. MUDR. Adam je velmi dobry.

lulucertik
26. mar 2012

@kvietok114 a on kde ordinuje?

lenoch777
14. sep 2012

@susisus suhlasim s babicou 1, su to silne slova a lekarka je perfektna a dokonca aj porodnicka hned po navstevach ta aj odrodi a to ci sekciou ci prirodzene takze treba rozmyslat co pises

rimina
13. okt 2012

ahojte, ja som presla k pani Doktorke tesne pred tehotenstvom, a musim povedat ze je velmi mila, vsetko my vysvetli, kludne pomaly, pyta sa ma... ja s nou nemam ziaden problem a mrzi ma ze mate tolko negativnej skusenosti... ☹

evelin.lopez
14. nov 2012

Konecne som si nasla cas a vybrala som od nej kartu, a predstavte si, osobne vam kartu neda, tak ako ste ju k nej povodne priniesli, ale posiela to postou za 2 eur !!!! Zdieranie ! Sak ani postovne tolko nestoji ! Som fakt rada, ze som od nej konecne prec, na dr. Linkescha nedam dopustit !!!

majinkaaaa
15. nov 2012

@kvietok114 mne povedala to isté POLYCYSTICKE VAJECNIKY chodím k nej 3 roky a mám problém keď neberiem antikoncepciu nechodí mi menštruácia tak stále do mňa trepe len tie tabletky vážim 45kg a teraz mi oznámila že pri takej váhe menštruácie sa ani nedočkám ani raz mi nezobrala krv od kedy tam chodím a najväčší gól bol že ma posiela na psychiatrické vyšetrenie kvôli mojej váhe!!!!!!!!!!napriek tomu že som jej X krát povedala že to máme v rodine u nás je každý taký chudý.....odchádzam od nej!!!!

monika513
20. jún 2013

@katulikzlatulik ja mam tiez cysty a povedala ze mozem sa snazit ako chcem pokial nezacnem brat antikoncepciu.....a tiez sa trepem len duphastonom a moje dni zatial nedohladne meskaju uz tyzden a neviem preco tehotna niesom lebo testy ukazuju negativne

bambulka63
26. jún 2013

Tak ja k nej tiez chodim a vobec s nou niesom spokojna je neprijemna pocas mojho druheho tehu som ju videla v poradni asi dva krat stale tam bol pan dr.Suchomlin,vobec nic nevie vysvetlit je arogantna ak som sa jej pekne nieco opytala comu som nerozumela tak my odpovedala hnusne a ironicky a o tone ani nehovorim.Mam s nou este jednu skusenost dala som si predpisat antikoncepciu a pokial viem tak pred tym ako nejaku predpise pyta sa na zdravotny stav pacientky a hlavne urobi odber krvy ale ona nic predpisala my len tak povedala ta vam bude dobra a to bolo vsetko a teraz s tych tabletiek stale krvacam a boli ma brucho prave dnes idem za nou aj s manzelom pretoze on je na nu uz tak nabruseny ze ani nehovorim a hned si beriem od nej kartu.Takze podla mojich skusenosti absolutne NEODPORUCAM!!!!!!!

monika513
6. máj 2014

Tehotná ktorá navštevuje túto dr?

extunc
11. dec 2014

NEODPORUCAM ! moju mamku zanedbala s rakovinou krčka maternice, a o mne radšej pomlčím, lebo ešte vždy mi je z toho zle

majik66
9. jan 2015

caute baby. tiez som nad nou uvazovala, ale asi budem hladat dalej. viete mi poradit gynekologa/gynekologicku na terase? dikes 🙂

janulik030209
23. mar 2015

Ahojte,neodporucam ani nahodou,maly sa narodil v 31tt.

alenky
30. mar 2015

Ja som k nej zacala chodit na odporucania mojich znamych, kt.su s nou spokojne.Chodila som k nej cele tehu, ale po pravde castejsie tam bol Mudr.Suchomlin ten stale vysetril bez ultrazvuku, je to starsi pan, ale nemozem naneho povedat krive slovko.Doktorka bola obcas bez nalady, ale mala som bezproblemove tehu tak nemozem nic vytknut zeby nieco zanedbala ked nebolo co. Velke +++ pre jej uzastnu sikovnu sestricku.

mariadrabova
9. okt 2015

S pani doktorkou som nemala problém, pokiaľ som chodila len na preventívne prehliadky. Od kedy sa pokúšame s manželom o bábo, ukázala sa v "plnej kráse". Možno aj chcela, aby som od nej odišla a sestrička jej zachraňuje kožu. Absolútne arogantná, vôbec nepočúvala moje problémy, nebola ani ochotná ma vyšetriť, no a naposledy, keď som išla na preventívnu prehliadku v 9/2015 po roku (pred tým 8/2014), dozvedela som, sa, že som ju už absolvovala už v 3/2015 - takže si asi potrebovala vykryť "bodíky" v poisťovni". Samozrejme, že žiadna preventívna prehliadka sa nerealizovala. Takže ma sama presvedčila o tom, že tam zbytočne strácam čas. Kolegyňa ma od nej odhovárala, lebo mala s ňou tak isto problém, ale neverila som tomu, až som to zažila na vlastnej koži. Ja ju teda neodporúčam...

alenky
9. nov 2015

Zial to co sa stalo mne dnes neprajem zazit nikomu. O siestej rano mi praskla cysta na vajecniku vedela som, ze ju tam mam takze som tu silnu bolest, zavraty, hnacky, odpadnutie, malatnost pripisovala cyste. Pred 9hod.som sa dostavila na abmulanciu kde som sestricke opisala problem mala som silne bolesti. To co sa dialo dalej som vazne od nej necakala. Doslova ma sestricka vyhnala z ambulancie, ze som prisla neskoro a ona ma objednane svoje pacientky do 14.00hod. a na vysetrenie ma nevezme. S peknymi slovami som ju poprosila, ze som naozaj akutny pripad a, ze mam bolesti no nic nepomoholo nafucana mi pred nosom buchla s dverami!!!Este som ju prosila, ze si na vys.kludne pockam no bolo to zbytocne. To je normalne jednanie s ludmi???Takato osoba v zdravotnictve nema co hladat!!!Hned som si vybavila ineho gynekologa a nastastie ma vzali vysetrili a nastavili liecbu v Novej nemocnici na pohotovosti a pritom nemuseli!!!Tuto ambulanciu s doktorkou ako aj jej sestrickou neodporucam!!!Vyhnite sa im!!!Takyto neludsky pristup, to je chore!!!!!!!

katkahaj
26. nov 2015

Absolutne pani doktorku neodporucam, tehotnym uz vobec nie. Pani doktorka mi v 20 tt urobila vyter s tym, ze vysledky budu o 4 dni a predpisala Macmiror. Sestra mi povedala, ze mi budu volat, ak budu vysledky zle. Nikto sa neozyval, tak som si myslela, ze je vsetko v poriadku. No na 12 den sestra zavolala, ze si mam prist po recept, lebo mam pomnozenu bakteriu. Tak som si sla po recept- Fluomizin. Pytala som sa jej, ci je to nieco vazne. Ze nie, je to len e coli. No po 8 dnoch uzivania fluomizinu mi v 23 tt praskla voda! Na prijme v novej nemocnici mi Dr. povedal, ze toto mozu sposobit masivne e-coli. Na druhy den som Mudr. Ivanovovej volala, ze co sa stalo a pytala som sa opatovne na vysledky vyteru - a to uz mi sestra povedala, ze boli to masivne e-coli, nie len pomnozene! Moj syn sa narodil o 5 dni po mojej hospitalizacii akutnym cisarskym rezom a pre extemnu nezrelost prezil len par hodin. A to vsetko pre nespravne a neskoro liecenu infekciu - ktora sposobuje prasknutie plodovych obalov. Ked moja mama za nou sla, tak jej povedala, ze ona s nasimi osobnymi problemami nic nema. A ked sa jej mama opytala, ze preco vololi ohladne vysledkov az po 12 dnoch, tak klamala a povedala, ze to labaku tak dlho trvalo, no mama uz vysledky z labaku mala a boli na nich uvedene aj lieky, ktore na infekciu budu ucinne, no ani jedny z nich mi nedala a samozrejme vyskedky mala na 5. den! Tak nechapem, ze co s nimi robila. Pani doktorka je vhodna len pre pacientky bez akychkolvek problemov.

youngmom
12. máj 2016

Ambulanciu tejto doktorky vôbec neodporúčam. Má neľudský prístup a je očividne vidieť, že túto prácu vykonáva len za vidinou peňazí. Vie rozprávať len o tom, čo je jej vhodné v danej chvíli-zato vyjadriť sa k danému problému o vašom zdravotnom stave-na to je už veľmi skúpa. Často sa vo svojej ambulancii nezdržiava, prevažne je tam starý pán doktor, ktorý nevie pracovať s ultrazvukom-v podstate návšteva ambulancie v tomto čase, keď je tam prítomný on je zbytočná. Pani doktorka to má pomýlené, mala by si brať príklad aj so svojou zdr.sestrou ako to funguje v ostatných ambulanciách v takom veľkom meste ako sú Košice, je ich neúrekom. Ich súkromná ambulancia je pre mňa pod úroveň!!! Neodporúčam

janulik030209
12. máj 2016

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre