MUDr. Jakub Daniš v nemocnici na Antolskej

debbi777
8. apr 2015

MUDr. Jakub Daniš nemocnica Antolská prosím mate niekto skúsenosti ?
Dakujem 🙂

dandelion18
8. apr 2015

@debbi777 Prijimal ma aj ma prepustal - velmi prijemny, galantny, sympaticky a fesny pan doktor.

231986
27. máj 2015

Ahojte baby,prosim Vas a vedeli by ste mi povedat kolko ma pan doktor priblizne rokov???dik za info.

gojka
27. máj 2015

Nechápem otázke, čo chceš získať , ak budeš vedieť koľko má rokov ?

dandelion18
27. máj 2015

@231986 okolo 30 tipujem..

lea19911
8. okt 2015

dobrý večer, chcela by som sa objednať k pánovi doktorovi máte na neho kontakt prosím vás?

meleg
13. okt 2015

dobry den,prosim Vas ma niekto skusenosti s doktorom co sa tyka operacii miomov dakujem za info...

olgierd
22. feb 2016

Pred tyzdnom odrodil ma Mudr. Danis. Velmi sympaticky, prijemny, pri vysetreniach bol velmi jemny (oproti inym starsim lekarom). Pri tom aj fesak co trochu sprijemnuje bolesti pri porode ;)

lucka_or
2. máj 2016

Tiež s nim mam dobrú skúsenosť.

gedzit
30. jún 2016

Perfektný pán doktor😊 Pomylil si povolanie s modelingom😊 Ale bol perfektný pri porode😉 Odporucam na 180%😉

rommmi
8. júl 2016

Prijemny, usmiaty, sympaticky, aj sme sa veru nasmiali🙂.

petela80
19. júl 2016

Mozem iba potvrdit, velmi prijemny, galantny pan doktor a hlavne s vysokou mierou odbornosti. Mozem len odporucit kazdej z Vas, ktora premyslate nad volbou porodnika.

moncicatko3
28. nov 2016

Tiež pridavam pozitivnu skusenost. Vo februari som u neho rodila, ked mal službu. Neskutocne mily, citlivy a vzdy dopredu vysvetlil, co bude robit. To, ze sa nanho dobre pozeralo, bol bonus😄

cheerlady
28. nov 2016

Natrafila som na neho pred rokom a pol pri mojom druhom porode-velmi mily,prijemny,poradil mi ohladom epiduralky (potvrdil mi,ze epi porod zvykne spomalit,tak sme sa dohodli,ze uvidime ako sa to pohne po klystire a 15min po klystire som isla rodit 😀). Samotny porod odviedla porodna asistentka-rovnako mlada,prijemna,sympaticka a aj napriek nie najstastnejsej polohe babatka (tvarickou hore) prebehol na jednotku 🙂 dr. Danis ma potom sil a to uplne bezbolestne (na rozdiel od prveho porodu v ruzinove,kde som 45min zazivala masaker zaziva), snazil sa mi trosku upravit aj tu staru jazvu. Takze u mna VELKA SPOKOJNOST, taky porod by som si zopakovala hned 😀👍

julia884
25. sep 2017

Tiez ma odrodil 5.8.2017, velka spokojnost, vrelo odporučam! 👍👍stale usmiaty, ked som nieco nechcela-nenutil, ale vysvetlil...

kulzuz
16. okt 2017

Len pozitívne hodnotenie mu mozem dat. Rodila som pri nom bez zazmluvnenia. Ak sa rozdnem pre druhe dieta, chcem rodiť u neho.

janamot
30. okt 2017

Ahoj, mozem len suhlasit so vsetkymi pozitivnymi hore spomenutymi skusenostami🙂 Neplanovane som u neho rodila, ked mal sluzbu. Odrodila ma sice velmi sikovna porodna asistentka Lucka, ale bol pritomny a dohliadal na priebeh porodu. Nasledne ma sil, aj ked nebolo velmi co, povedal ze par estetickych stichov predsa len urobi. To sitie som pravdupovediac ani necitila, taky bol jemny🙂 Velmi prijemny, mily a este aj fesny pan doktor. Vrelo odporucam kazdej buducej maminke!

renluk
19. nov 2017

Baby a robí pán dr. Aj prenatalnu poradňu ? Lebo nejako ho tam neviem nájsť :/ ďakujem krásne 🙂

kulzuz
19. nov 2017
p3tynka1201
30. nov 2017

Ja som rodila u pána dr.a jedine co možem napisat je ze 🔝dr. ! Žiadne šitie žiadna panika žiadny stres všetko úplne super..viem ze je to u každej ženy individuálne ale ak by sa pošťastilo ďalšie bábätko tak určite aj pri druhom budem mat pána dr.Jednoducho veľká spokojnosť 😊

luciklululucka
30. nov 2017

Rodila som 25.10.2017 synček ADAMKO.

Na pôrode som chytila p. Dr. Daniša... bol famózny, taký pokoj z neho išiel, nerobil žiadny stres a pritom všetko išlo nejako rýchlo, keď ma šil a štípalo - komunikovala som - dal mi lokálne umrtvenie. Dr. Daniš je veľký profesionál s príjemným až flegmatickým postojom na správnom mieste (len dúfam, že neodíde do zahraničia - potrebujeme ho tu), rodila som v miernom prítmí a tomu filmu čo sa nedávno riešilo neverím...
Bola pri mne aj pôrodná asistentka Andy - skvelá osôbka - veľmi som komunikovala a pýtala sa čo bude ako bude pôrod prebiehať atď. všetko mi ochotne a primerane výstižne vysvetlila - bola ako moja najlepšia kamarátka a som jej veľmi vďačná za veľa...

Pôrod s už spomínanou dvojicou (a mojim partnerom) bol fantastický, nemám vôbec strach rodiť niekdy znovu.

julia884
1. dec 2017
veron1991
20. máj 2019

@gojka 32, nedavno soms a pytala ;)

miskamia1
24. jún 2019

@veron1991 ideš k nemu taktiež rodiť?

sisa666zm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veron1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veron1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veron1991
24. jún 2019

@miskamia1 ano chcem si ho zazmluvnit

miskamia1
25. jún 2019

@veron1991 kedy mas termin? Ja už som s ním dohodnutá 🙂 ja mam 24.10

veron1991
26. jún 2019

@miskamia1 v polovici augusta. Ustnu dohodu snim mam aj ja. Tak snad to dame aj na papier coskoro.

sandra_1990
7. júl 2019

@veron1991 ahoj vieš mi povedať kedy ordinuje? Poprípade kontakt na neho? Ja mam termín 01.09 a tiež by som si ho chcela zazmluvnit tak by som sa sním rada dohodla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre