MUDr. Jiří Kozel v Spišskej Novej Vsi

martina364
16. mar 2013

Dobre ranko..Hladam nejake zienky ,ktore chodia ,alebo maju nejaku skusenost s tymto lekarom.Chystam sa k nemu a rada by som vedela ci je dobry odbornik /ludsky pristup,3D,4D /.Mozte mi ho odporucit?

endycko
16. mar 2013

v v v

martina364
autor
16. mar 2013

@endycko co to znamena? 🙂

endycko
16. mar 2013

jezin, prepac, ale ja som si nechala zapnuty pocitac a utekala k malemu a dcera sa tu motala 🙂 no vidim , ze mam nadane dieta ked vie odpisovat na fore 🙂 prepac prosim 🙂 prajem pekny den 🙂

martina364
autor
16. mar 2013

@endycko nevadi 😀 ja som ci mi nepises v nejakych tajnych sifrach 😀 ..pekny den 😉

lydia22
16. mar 2013

@martina364 ja k nemu chodim a musim nanho len chvalu velmi mily pri vysetreni jemny, a navyse sympatak.

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 dik ,ze si sa ozvala 🙂 uz som myslela ,ze ho nikto nepozna..obiednala som sa k nemu 12.4 ,ale nebola som na 100 % predvedcena ,ze to nezrusim..pises ,ze je dobry tak to urcite pojdem 🙂 vidim ,ze mas malu dcerku .pocas poradni ti pekne vzdy vsetko vysvetlil?a co ultrazvuk?3D,4D robil ti tiez?ak ano kolko si platila?

lydia22
16. mar 2013

@martina364 pocas poradni klasika sa pyta ci nemas nejake problemy ako sa mas a pod. Hej robil mi aj 3D ultrazvuky pri oboch tehu trvali hodinu bol tam aj manzel somnou pekne vsetko vysvetlil poukazoval dostali sme fotku a cd a to za 49eur.

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 hodinovy ultrazvuk tak to musim povedat ,ze to je nad moje ocakavania 🙂 aj ta cena je primerana..urcite tam pojdem.dakujem ,ze si sa ozvala.pekny vecer 😉

lydia22
16. mar 2013

@martina364 hej tiez som necakala ze to bude tak dlho trvat ale ani neviem ako zbehla lebo podrobne popozeral organy pekne ukazoval pytal sa ci chceme taku fotku tvaricky tak kym aj to urobil plus este clovek s nim aj co to kecne je pravda ze my sa s nim troska pozname ale aj znama bola nedavno u neho na 3D a tiez hodinku stravili

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 v kolkom tyzdni si bola na 3D?

lydia22
16. mar 2013

@martina364 v 21 tak je idealne okolo 20-24tt

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 hm..to budem v 18tt..no dufam bude pekne vidiet co treba..potom by som chcela este v nejakom 30tt 🙂 a s porodnicou v SNV si spokojna?sestricky,lekari v pohode?byvam striedavo v PP a v LE ,ale rodit mam v plane v SNV..v PP som rodila a tam uz by som urcite nikdy nechcela

lydia22
16. mar 2013

@martina364 ako mne povedali ze preto od cca 20tt lebo vtedy bábo najlepšie vidieť aj tvaričku aj všetko pomerať a pod a potom neskor už sa neda tak dobre popozerat organy lebo babo je už velke potom sa už len sleduju prietoky a srdiečko s porodnicou som bola v celku spokojna teraz pri druhom porode som mala nadstandard kedze su obmedzene navstevne hodiny len na stredu sobotu a nedelu lekari aj sestricky v pohode ale jasne ze sa vsade najde nejaka nepríjemna to som zazila este pri prvom porode v 2009

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 🙂 no nadstandard by som chcela aj ja ,ale vraj je to o stasti..objednat sa to neda.. ☹

lydia22
16. mar 2013

@martina364 neda sa objednat len ja som mala dohodnutu dr.tak ta mi predbezne rezervovala ale ked som v piatok dosla rodit tak som isla na klasicku izbu az v sobotu sa nahodou uvolnil nadstandard je to o stasti rodi sa vela deti 🙂

martina364
autor
16. mar 2013

@lydia22 dufam ,ze aj ja budem mat stasite 🙂 dik ,ze si si nasla cas a odpovedala mi 🙂 pekny zvysok vecera 🙂

lydia22
16. mar 2013

@martina364 neni zac kludne ak budes mat otazky napis 🙂

martaa4s
16. mar 2013

ahoj, je to aj môj lekár, a ako už Ti písala lydia22 je naozaj úžasný človek, na všetky otázky veľmi rád a zrozumiteľne odpovie a vysvetlí čo a ako .... ja som tiež rodila v SNV, chcela som tiež nadštandard, ale v deň pôrodu boli všetky obsadené a na druhý deň, keď sa uvolnila, už som odmietla tam ísť, bolo mi super s mamičkami si aj pokecať 😀 ... na personál sa sťažovať nemôžem, boli ku mne naozaj veľmi milí, možno som mala šťastie práve na tie naj 🙂

martina364
autor
17. mar 2013

@martaa4s ahoj..ked si nemala nadstandart tak to si mala len kratke navstevy,nie?ci ti zienky na izbe babo postrazili?chcela by som nadstandart,aby mohol manzel na izbu 🙂 nech nemame 5 min navstevy niekde na chodbe 🙂 k tomu lekarovi pojdem a je fajn ,ze je dobry odbornik..a hlavne ,ze vsetko pekne vysvetli..mam stale vela otazok..som roztrzita a obcas zabudnem co som sa uz pytala..tak sa pytam znova 😀 😀

martaa4s
17. mar 2013

@martina364 sme boli super partia v izbe, tak ak prišla návšteva postrážili sme si bábätka, ale niekedy nebolo ani treba 🙂 pekne spinkali 😀 a manželov nám dovolili pustiť do izby aj mimo návštev , záležalo od sestričiek, ale ako som Ti už písala, ja som mala veľmi milé a ústretové

martina364
autor
17. mar 2013

@martaa4s no tak to si mala stastie 🙂 este som sa nestretla s tym ,aby pustali na porodnici na izbu navstevu.. 🙂 dik ,ze si si nasla cas a napisala..peknu nedelu prajem 😉

martaa4s
17. mar 2013

@martina364 🙂 nemáš zač, kedykoľvek Ti rada odpoviem 🙂 , pohodovú nedeľu prajem 😎

martina364
autor
13. apr 2013

@lydia22
@martaa4s zienky bola som si obzriet toho doktora..cakala som podla tohto mena nejakeho cecha v rokoch 😀 sympatak a velmi zhovorcivy..bola som velmi spokojna..urobil mi 3D/4D za 39euro..dohodli sme sa aj na 24tt no a 3D uz bude za 20eur 🙂

normita45
27. máj 2013

Ahojte bbabenky tak čítam,že píšete o tom 3d ultrazvuku čo robí pán doktor Kozel práve dnes som sa unho objednávala a pýtala som sa na cenu a nechápem jak je možne že lídia22 platila 49 eur a mne dnes povedal,že 39eur a dalšia moja kamarátka platila len 30 eur to si dava platit tak jak mu to príde a vyhovuje?Nechápem...

livocka21
12. jún 2013

@martina364
@martaa4s
@normita45
@lydia22
cawte baby. chcem sa opytat ako dlho sa caka kym ma dr. objedna?dakujem

lydia22
12. jún 2013

@livocka21 to je individuálne ale neviem pozerám ze si uz v 24tt a ten velký sa robí do toho 24tt lebo vtedy najlepšie vidno bábo ale zavolaj a uvidíš čo ti povie sestrička mna objednával podla týždnov ja som bola na velkom usg v 21tt
@normita45 prepáč asi som zle napísala platila som 39eur za dve fotky cd a manželova prítomnosť

livocka21
12. jún 2013

@lydia22 aha... hmm tak dakujem 🙂 sak zavolam a uvidim 🙂 .... moja dr. mi povedala ze mam ist teraz ak chcem...tak uvidim no 🙂

martina364
autor
12. jún 2013

ahoj..on ta vezme do tyzdna..ja chodim piatky o 12..to ma po pracovnej dobe a ma cas..skor ako o 13 som od neho neodchadzala 🙂 je ochotny ,urcite ti vyhovie

martina364
autor
12. jún 2013

aj ja som platila 39 eur za video a dve fotky..druhy raz som platila 29eur za to iste..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre