• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Katarína Vačoková. Máte s ňou skúsenosti?

21. novembra 2016 
Ahojte, prosim Vas, mate skusenosti s doktorkou Vacokovou? Robila u KOCHA a teraz je v GPN v Ruzinove. Dakujem za vsetky skusenosti a nazory.
13. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som k nej chodila posledné tri týždne tehu, je milá zlatá, ale profesionalitu posúdiť neviem, u nás bolo všetko OK
15. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik ja k nej chdim aj cele tehotenstvo tam chodim a nemam na nu zle slovko :grinning: Niektore na nu nadavaju ale ja a mam aj kamosky co k nej chodia tak nic zle na nu nemam. Je zlatucka, ochotne ti vsetko vysvetli- ale musis sa pytat :grinning:
15. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem tonita, konecne sa mi niekto ozval, kto k nej chodi:slight_smile: ako to budes riesit s porodom, ked ona k porodom nechodi?idem k nej vo stvrtok prvy krat, tak som na nu velmi zvedava.
17. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adulik, chodim k nej od marca minuleho roka a je v pohode. Teraz som v 29TT, myslim si ze robi maximu co moze, ale nemam s kym porovnavat. Tak ako povedala tonita, je ochotna vsetko vysvetlit, ale musis sa jej pytat. Ja mam od 14TT tvrdnutie brucha, nasadila mi tabletky, i ked ma pri ich predpisovani zabudla upozornit, ze nie su vhodne pre tehotne, tak som sa mierne vystresovala, ale nakoniec sme si to vysvetlili a ospravedlnila sa mi. V 24TT mi dala pesar, lebo mimi mam ulozene velmi nizko, nariadila mi kludovy rezim. Ako sa uz pisala nemam s kym porovnavat, mozno by sa niektoremu inemu lekarovi zdal moj stav uplne normalny a neriesil by to nejakym pesarom alebo niecim podobnym, ale ja som rada, ze to takto vyriesila, ako keby mala nieco zanedbat. Tak ti drzim palce, aby si mala z nej dobry pocit, a ked nebudes mat, stale mas moznost vybrat si niekoho ineho, pretoze je velmi dolezite aby si svojmu gynekologovi verila a doverovala a je pravda, ze ja sa jej pytam na uplne hluposti, napr. uplne na zaciatku tehotenstva ma zblbla kamoska a povedala, ze spermie mozu sposobit potrat a ja ako taka koza som sa jej na to opytala :grinning: a v pohode mi odpovedala. Co sa tyka toho ze nie je porodnik, to vobec neriesim, aj tak este nie som rozhodnuta, kde chcem rodit. Dnes som sa s nou o tom prave rozpravala a hovorila mi, ze ak chcem rodit v Ruzinove alebo na Antolskej tak tam mi moze niekoho odporucit. Takze asi tolko. Ozvo sa ako sa ti pacilo :slight_smile:
18. mar 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ja som k nej chodila od mojich 18 rokov to robila este u kocha je to perfektna gynekologicka prestala som k nej chodit ked som mala 26 rokov a bola som v 8 mesiaci a prestahovala som sa do ds ja ti ju len odporucam
18. mar 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mozem povedat, ze prvy dojem z nej som mala divny, ale dodnes som jej vdacna ako velmi mi pomohla..zly dojem bol len chvilkovy, bola velmi zlata, snazila sa pomoct ...
7. dec 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola mi absolútne nesympatická, ale vychytala som ju pri porode. Úplne bola v pohode, profesionálka. Mne jej prístup vyhovoval.
21. nov 2016 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok