MUDr. Katarína Vačoková. Máte s ňou skúsenosti?

adulik16
13. mar 2008

Ahojte, prosim Vas, mate skusenosti s doktorkou Vacokovou? Robila u KOCHA a teraz je v GPN v Ruzinove. Dakujem za vsetky skusenosti a nazory.

tilly
15. mar 2008

ja som k nej chodila posledné tri týždne tehu, je milá zlatá, ale profesionalitu posúdiť neviem, u nás bolo všetko OK

tonita
15. mar 2008

Adulik ja k nej chdim aj cele tehotenstvo tam chodim a nemam na nu zle slovko 😀 Niektore na nu nadavaju ale ja a mam aj kamosky co k nej chodia tak nic zle na nu nemam. Je zlatucka, ochotne ti vsetko vysvetli- ale musis sa pytat 😀

adulik16
autor
17. mar 2008

Dakujem tonita, konecne sa mi niekto ozval, kto k nej chodi🙂 ako to budes riesit s porodom, ked ona k porodom nechodi?idem k nej vo stvrtok prvy krat, tak som na nu velmi zvedava.

gabikar
18. mar 2008

Ahoj adulik, chodim k nej od marca minuleho roka a je v pohode. Teraz som v 29TT, myslim si ze robi maximu co moze, ale nemam s kym porovnavat. Tak ako povedala tonita, je ochotna vsetko vysvetlit, ale musis sa jej pytat. Ja mam od 14TT tvrdnutie brucha, nasadila mi tabletky, i ked ma pri ich predpisovani zabudla upozornit, ze nie su vhodne pre tehotne, tak som sa mierne vystresovala, ale nakoniec sme si to vysvetlili a ospravedlnila sa mi. V 24TT mi dala pesar, lebo mimi mam ulozene velmi nizko, nariadila mi kludovy rezim. Ako sa uz pisala nemam s kym porovnavat, mozno by sa niektoremu inemu lekarovi zdal moj stav uplne normalny a neriesil by to nejakym pesarom alebo niecim podobnym, ale ja som rada, ze to takto vyriesila, ako keby mala nieco zanedbat. Tak ti drzim palce, aby si mala z nej dobry pocit, a ked nebudes mat, stale mas moznost vybrat si niekoho ineho, pretoze je velmi dolezite aby si svojmu gynekologovi verila a doverovala a je pravda, ze ja sa jej pytam na uplne hluposti, napr. uplne na zaciatku tehotenstva ma zblbla kamoska a povedala, ze spermie mozu sposobit potrat a ja ako taka koza som sa jej na to opytala 😀 a v pohode mi odpovedala. Co sa tyka toho ze nie je porodnik, to vobec neriesim, aj tak este nie som rozhodnuta, kde chcem rodit. Dnes som sa s nou o tom prave rozpravala a hovorila mi, ze ak chcem rodit v Ruzinove alebo na Antolskej tak tam mi moze niekoho odporucit. Takze asi tolko. Ozvo sa ako sa ti pacilo 🙂

otrivinkajanka
18. mar 2008

adulik ja som k nej chodila od mojich 18 rokov to robila este u kocha je to perfektna gynekologicka prestala som k nej chodit ked som mala 26 rokov a bola som v 8 mesiaci a prestahovala som sa do ds ja ti ju len odporucam

angeli01
7. dec 2012

ahojte, ja mozem povedat, ze prvy dojem z nej som mala divny, ale dodnes som jej vdacna ako velmi mi pomohla..zly dojem bol len chvilkovy, bola velmi zlata, snazila sa pomoct ...

yoxinka
21. nov 2016

Bola mi absolútne nesympatická, ale vychytala som ju pri porode. Úplne bola v pohode, profesionálka. Mne jej prístup vyhovoval.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre