Koch - morfologický ultrazvuk

henikap123
23. jan 2022

Ahojte, bol niekto v kochu na morfologickom ultrazvuku? Našla som, že len jeden doktor tam robil, ale myslím že teraz hon tam už len žena doktorka robí. Aké máte s ňou skúsenosti?
Ďakujem.

laura_d
5. mar 2022

@henikap123 v kochu robí morfologické sono aj Mudr Ditte

henikap123
autor
5. mar 2022

@laura_d ďakujem, už som bola uňho.

jenny686
13. apr 2022

@henikap123 môžem sa opýtať ako to prebiehalo. Ja tam idem o dva týždne. Ďakujem

lienka.7
13. apr 2022

@jenny686 mas určený čas, prides, zaregistrujes sa na recepcii a zaplatíš poplatok. Daju ti kód (resp.tvoje cislo), prejdeš a sadnes si pred dvere. Na tabuli vidis cisla ako idú. Ideš dnu, ľahnes si, hore nad tebou je obrazovka kde vidis všetko. Doktor postupne prechádza a "ukazuje" ti co a ako, komentuje co je co. Pokial nevieš pohlavie, povie ti. Ja som sa pýtala ked niečo povedal ci je to ok 😁 na konci automaticky mi vytlačil tusim 3 fotky. Ked je vsetko OK, tak je to okolo tých 20 min.myslim.

jenny686
13. apr 2022

@lienka.7 super, ďakujem. Ešte som tam nebola tak nech nie som ako Alenka v krajine zázrakov 😊

hviezda1113
22. apr 2022

@lienka.7 prosim ta kolko si cakala na termin?

lienka.7
22. apr 2022

@hviezda1113 termin som mala do 2 dni.

hviezda1113
23. apr 2022

@lienka.7 a ste pacientka tej nemocnice? Lebo ja som tam v zivote nebola..som v 20tt,bola som teraz u gynekologa na kontrole a nespravil mi ziadny ultrazvuk..naposledy mi robil min.mesiac a ze zase az o mesiac..Toho lekara aj menim len som nenasla zatial ineho ktory ma trvalo zoberie...Pritom najvacsie sono sa ma robit prave teraz,tak preto rychlo zhanam niekde najskorsi termin na morfologiu aj za poplatky to je jedno ale vsade maju plno..Jedine az tu citam ze ste mali u Kocha do 2 dni..tak neviem ci by ma tak skoro zobrali.A kolko ste prosim platila?

jenny686
23. apr 2022

@hviezda1113 ja som si volala pred 2 týždňami na tento týždeň keďže som tiež v 20tt ale nemali problém dať aj rýchlejší termín vtedy. A platiť budem za utz 18,90 eur s výmenným lístkom.
A čo to je sa gyn, že nespraví teraz utz. Teraz je ten najdôležitejší podľa mňa. Neviem odkiaľ si, ale môžem odporučiť gyn potom.

hviezda1113
23. apr 2022

@jenny686 no ved zanedbava hodne veci.Preto planujem odist k inemu..Ved prave ze teraz je ten najdolezitejsi tak to potrebujem dat spravit rychle niekde inde kym poriesim toho lekara..Vymenny listok myslite od vasho lekara? Lebo ja nemam ziadny listok..Da sa tam ist aj bez listka?

jenny686
23. apr 2022

@hviezda1113 či sa dá ísť bez výmenného lístka neviem. Mne ho dala gyn.

lienka.7
23. apr 2022

@hviezda1113 nie nie som, nie je to podmienkou
Mozes aj bez lístka, potom platis ten vyssi poplatok.

hviezda1113
23. apr 2022

@jenny686
@lienka.7 skusim tam zavolat...a neviete ci sa da objednat aj cez vikend alebo len v tyzdni? Lebo pozerala som ze to tam je stale otvorene..dakujem pekne za odpovede 🙂🙂

lienka.7
23. apr 2022

@hviezda1113 skús. Voláš cez recepciu.

hviezda1113
23. apr 2022

@lienka.7 a ako si tam bola spokojna s tym vysetrenim? Lebo vobec netusim aky su tam lekari.

feketka
18. okt 2022

baby, a museli ste mat pocas toho morfologickeho utz plny mechur alebo ste mohli ist pred tym na wc :D

laura_d
18. okt 2022

@feketka jasne že môžeš na wc

feketka
18. okt 2022

@laura_d :D to by bolo fajn. ked som bola na tom prvom velkom uzt, tak som bola s plnym mechurom a som myslela, ze to uz nedam :D ze vraj to je lepsie ak je mechur plny, ze sa lahsie vidia veci na utz, ale neviem ci to je pravda :P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre