MUDr. Linkesch - Košice

michlle
20. mar 2018

Ahojte

Chcela by som Vás požiadať o nejaké informácie o MUDr. Petrovi Linkeschovi. Zaujímalo by ma či sa na vyšetrenie objednáva alebo nie a aké sú čakacie doby. Rada by som vedela aký má prístup k pacientkam, či sa s ním dá porozprávať, poradiť a hlavne či je pri vyšetrení prítomná sestra resp. či je ochotný vyšetriť pacientku bez prítomnosti zdravotnej sestry.

Ďakujem Vám za odpovede 🙂

zuzana2690
21. mar 2018

Ahoj, pan doktor je skvely, na vsetky tvoje otazky mozem povedat ,,ano", porodila som pri nom prveho synceka, taktiez bol 10 rokov mojim gynekologom, pokial som nemala uz dve deti a nemohla som k nemu do Kosic dochadzat stale. DOKONCA ked som ,,ja " isla na svet, tak moja mama rodila tiez pri nom 😁. Je velmi sikovny, dokonca pomohol velkemu poctu parov, kt.nemohli mat deti!!! Prve roky posobil v Svidniku, ale potom sa odstahoval do Kosic. Je velmi mily a velmi ustretovy, vsetko vie velmi pekne vysvetli co a ako. Pre vela ludi ,,Pan Doktor" 😄 aj pre mna.

junovedievca
21. mar 2018

Super doktor.super clovek.ustretovy,mily a urcite ochotny odpovedat.a pracuje od 5:30 - 9:00 a potom uz beha po nemocnici.ak chces poslem t.c a mozes sa rovno objednat

ivanamyl
24. mar 2018

Odporucam. Som s nim spokojna ;)

katka34311
30. mar 2018

Ahojte chcem sa opytat lebo vidim ze su tu nove prispevky, ordinuje teraz vo vojenskej nemocnici pan doktor Linkesch? Lebo ja som bola preobjednana k dr. Janocskemu s tym ze dr. Linkesch ordinovat nebude cca 2-3 meaiace. Poculi ste nejaka o tom? Po pripade ci nahodou niečo neviete o tom ako sa k panu dr. Linkeschovit dostat. Dakujem

katka34311
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka34311
30. mar 2018

@ivanamyl Ahojte chcem sa opytat lebo vidim ze su tu nove prispevky, ordinuje teraz vo vojenskej nemocnici pan doktor Linkesch? Lebo ja som bola preobjednana k dr. Janocskemu s tym ze dr. Linkesch ordinovat nebude cca 2-3 meaiace. Poculi ste nejaka o tom? Po pripade ci nahodou niečo neviete o tom ako sa k panu dr. Linkeschovit dostat. Dakujem

katka34311
30. mar 2018

@junovedievca Ahojte chcem sa opytat lebo vidim ze su tu nove prispevky, ordinuje teraz vo vojenskej nemocnici pan doktor Linkesch? Lebo ja som bola preobjednana k dr. Janocskemu s tym ze dr. Linkesch ordinovat nebude cca 2-3 meaiace. Poculi ste nejaka o tom? Po pripade ci nahodou niečo neviete o tom ako sa k panu dr. Linkeschovit dostat. Dakujem

ivanamyl
30. mar 2018

Ahoj, tak uz som tam dlhsie nebola, tusim uz 2-3 roky, vtedy ordinoval este sam. Viem, akurat, ze uz je v ambulancii spolu s dr.Janovskym, nic viac.
Volala si so sestrickou? nepovedala nic blizsie??

junovedievca
1. apr 2018

@katka34311 ahoj tak to som nevedela ze bude mimi 2-3 mesuace ale kludne to moze byt tak

lu17
1. apr 2018

@katka34311 Dr.Linkesch tam teraz nie je. Bola som u Dr.Janovskeho,nakolko ho zastupuje. Zatial po prvej navsteve spokojnost. Len sa dlhsie caka na objednanie...

petlak
14. okt 2018

@junovedievca dobrý deň, máte kontakt do ambulancie,ci priamo na pana doktora? Nahodou som u neho rodila. A opat cakam.babo, velmi by som si želala, aby som mala uz v poradni Človeka. Mail.prosím nemáte?

junovedievca
15. okt 2018

@petlak dobry mam aj aj.poslem do spravy

petlak
16. okt 2018

@junovedievca dakujem

diana_t
1. mar 2019

@junovedievca ahoj mohla by som poprosiť aj ja mail na pána doktora. Ďakujem

makodob
12. mar 2019

@junovedievca ahoj mozem aj ja poprosit čislo do spravy, dakujem 🙂

maria2307
13. mar 2019

@zuzana2690 dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to bolo pred pôrodom, či ste boli s pánom doktorom už vopred dohodnutá, že budete rodiť pri ňom alebo Vám to len tak vyšlo, lebo ja k nemu chodím aj na poradne, resp. všeobecne mám u neho kartu, ale strašia ma, že ak si ho chcem dohodnúť na isto vopred, budem musieť mať umelo vyvolaný pôrod, lebo ked nebude mat vraj sluzbu ked to na mna pride , tak sa za to platia nemocnici velke peniaze :(( tak neviem, ale velmi by som nechcela dat si umelo vyvolat porod

katka34311
14. mar 2019

@maria2307 ahoj ja som u neho rodila v lete . Nemal službu a áno platila som za pôrod. Ale ja som ho pri pôrode chcela mať taktiež je môj gynekológ a mala som v ňom istotu cize tie peniaze stáli za to . Po pôrode som mala komplikovacie a bol neustále na telefóne ak som niečo potrebovala. Takže ja sa nemôžem sťažovať. A nemala som vyvolaný ale prirodzený pôrod 🙂 ak niečo pýtaj sa kľudne aj súkromná správa.

maria2307
16. mar 2019

@katka34311 a mala si ho riadne zazmluvneného cez nemocnicu, či len s ním si sa nejak dohodla?? a ak sa môžem spýtať, koľko ťa to stálo?? resp. dávala si aj jemu niečo bokom alebo len ten oficiálny poplatok za zazmluvnnie pôrodníka??

monic14
2. júl 2019

@makodob Ahoj, neviem či už máš číslo na p.doktora? Mohla by som poprosiť? Ďakujem.

junovedievca
3. júl 2019

@monic14 0905297115 Dr.Linkesh pisat spravu alebo si ho najdi na FB a napis mesenger.teraz maju dovolenku

monic14
4. júl 2019

@junovedievca ĎAKUJEM 😊😊😊😊

kecalkova
12. dec 2019

@michlle Ahoj! Ako tak čítam, pán doktor je šikovný. Má niekde aj cenník? U mňa je problém s vyšetrením a ani IUI nám nevyšlo, myslíš si, že by nám vedel pomôcť?

zuzka_ke
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzy
4. júl 2020

Dobrý deň chcela by som sa objednať u MUDr linkesh ne pošlete mi niekto číslo? Chcem sa opýtať aký je pán doktor idem prvý krát

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre