MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

martamarta
autor
11. feb 2008

Lily,ďakujem za super správy!!! Ja sa chystám okolo toho 20.tt. Len som chcela vedieť,prečo vám nenahral celý ultrazvuk na dvd? Je to problém? A koľko videí a fotiek na tom máte a povedal vám pohlavie? 😉 Ďakujem.

lily80
13. feb 2008

Nahral nám 9 fotiek - z toho tvár 2 fotky (viac sa malý nechcel ukázať lebo si stále zakrýval rukami tvár), foto nohy, zmeranie hlavy,zmeranie stehenných kostí, chrbtovú kostru, foto dokumentujúce že je to chlap 🙂, foto srdca.
Z tých videí je tam farebné v pohybe tvár a čiernobiele celý drobec v bruchu ako sa mrví.
Pohlavie nám povedal, vlastne malý sa hneď prezradil lebo bol otočený dole hlavou - hore rozčapené labky a pipík mu tam plával medzi 🙂) - s tým problém pri ukazovaní nemal 🙂 na rozdiel od tváre.
Neviem či sa nahráva celý ultrazvuk skús sa ho opýtať.
V podstate on počas toho ako robil tú diagnostiku ukladal zaujímavé obrázky a videá a potom to dal na CD.
A pohlavie ti určite povie neboj - doteraz povedal všetkým čo poznám čo boli uneho a nebolo ich málo 🙂.
Želám krásny zážitok ja som si to užila 🙂 - bolo dokonca vidieť aj ako malý kope v bruchu (ja som to cítila a muž to mohol konečne vidieť čo to vlastne je).

marse
13. feb 2008

vcear som bola na 3D a morfe u dr. holana a bola som maximalne spokojna. mame aj dvd so 6 fotkami a 14 kratsich videi. vrelo odporucam 😉

martamarta
autor
13. feb 2008

Lily,ďakujem veľmi pekne!!! Pekné tehotenstvo. Aj tebe,Marse. 😉

lily80
13. feb 2008

ďakujem aj tebe

mimina1
5. mar 2008

Minuly tyzden som bola u Holana. Nepoznam Slezaka, takze ho nemozem hodnotit. Toto je moje tretie tehotenstvo, takze som uz nieco zazila, ale vysetrenie v Euromedixe prekonalo vsetky moje ocakavania... 🙂 Aj vdaka Vam kocky som sa rozhodla pre Holana a nelutujem!! Jeden problem co som vsak mala bol ten, ze som musela cakat tri tyzdne, aj ten termin som dostala az po osobnom telefonate s doktorom. V telefone bol velmi mily a nakoniec mi dal termin v case svjej obednajsej prestavky, presne o dvanastej... Mala som z toho zly pocit, ze som ho obrala o obed.. 😖 . Vysetrenie bolo presne take, ako ste opisali, proste zazitok. Nielenze ma super pristup, ale ako pisala maahuliena je aj odbornik!! Videla som ho v TV na TA3 v relacii o zdravi a mal uz aj dva clanky v Mama a Ja. Skoda ze nechodi k porodom... 😲

martamarta
autor
5. mar 2008

Mimina a v ktorom tt si bola? Aké máš zábery? Si spokojná aj s nahrávkou? Povedal ti pohlavie? Ja idem až v apríli okolo 25.tt

mimina1
5. mar 2008

Ahoj Marta, bola som az v 23.t., nakolko skor som sa nedostala. urobil mi 10 fotiek tvaricky v dvoj aj trojozmernom obraze a taktiez 12 video zaberov. Je to uzasne, ked vidis, ako Tvoje babetko zyva, ako si dava prsteky do pusy! Co sa tyka pohlavia, nepovedal mi ho, ale povedal ho moj manzel... 😀 😀 . Urobil taky krasny trojrozmerny zaber a potom sa opytal mojho muza, ze co si mysli, co to je. Nemohol sa mylit, lebo pipik sa mu hompalal medzi nozkami.. 😵 . Je to zazitok, vsak uvidis. Pri prvych detoch som na ultrazvuku nikdy nic nevidela, len nejake sede machule. Teraz som videla a rozumela vsetkemu, co ukazal!! Je to uzasne, ked odchadzas z vysetrenia a citis, ze Tvoje dieta bude urcite zdrave... Spadnu z Teba vsetky pochybnosti a napatie z neistoty.. 🙂 . Marta napis, budem sa tesit s Tebou. 😎

martamarta
autor
6. mar 2008

Ďakujem mimina. 🙂 Určite ti napíšem,keď budem mať po tom! 😀

skrecok
17. mar 2008

Ahojte.
Kedy by som sa mala najlepsie objednat k Dr. Holanovi na 3D+morfo, ked je tam taky naval? Stacia 3 tyzdne predtym alebo este skor?
Este by som sa chcela spytat preco niektorym nahra na CD 12 fotiek + kratke videa a druhym len 5-6 fotiek + par kratkych videi? Podla coho to zavisi?

lily80
18. mar 2008

Na morfo sa chodí v 20tt (keď chceš len 3D môžeš aj neskôr) takže by si mala objednať 3 týždne predtým (to by malo stačiť).
Myslím si, že počet videí a fotiek závisí od toho ako bude krpec/krpaňa spolupracovať 🙂 (náš sa nechcel ukázať do tváre ani za svet stále si ju zakrýval rukami).

mimina1
19. mar 2008

Ahoj Skrecok. Moja znama sa objednala a dostala termin az o 4 tyzdne.. Takze na morfo je dobre rezervovat dopredu aspon v 16. tyzdni 😉 ... a co sa tyka toho, ze kolko a coho nahra na CD zavisi od " spoluprace" Tvojho prcka.. 😀 . Mne nahral tvaricku, fotky aj video. Jedno video je mimoriadne dlhe skoro 20 sekund, pretoze si pchal prsteky do pusy a robil rozne grimasy 😝 😀 😖 🙄 🙂 😲 ... a take podobne... Takze nejde tu o casovu tiesen, ja som bola u neho skoro hodinu. Co sa mi velmi pacilo je to, ze je uplne bezprostredny. Aj sme sa s manzelom pri vysetreni zasmiali . Hovoril, ze na 3D a 4D je najlepsie v 25-29.t., ale pretoze ja som bola aj v 23.t.uplne spokojna, tak som sa uz nenahlasila. Pojdem k nemu este v 31.t. na kontrolu ako rastie, ci vsetko na babetku funguje a na prietoky.

majula009
20. mar 2008

Dá mi niekto číslo na Holáňa? Ďakujem... A ešte by som rada vedieť čo to stálo....ja chcem len nejaké foto dorobiť tak okolo 30 týždna...
Ozaj a je tu niekto kto má termín na koniec júna a chystá sa rodit na Antolskú???

mimina1
21. mar 2008

Majula, mala som jeho cislo na MT. Dala mi ho jedna znama, ale niekde som ho zalozila.. 🙄 Pohladam a poslem ho na Tvoju postu.. 🙂

majula009
21. mar 2008

mimina1, dakujem Ti pekne... 🙂

mimina1
16. apr 2008

Ahojte, dnes som bola v 30.t. u Holana v Euromedoxe. Kontrolovali mi ako dieta narastlo, ci dobre tecie krv z placenty atd. Bez ziadosti o 3d v priebehu vysetrenia mi ukazali aj tvaricku. (bez poplatku). Neskutocne detailne bolo vidiet crty tvare, jeho mimiku. Neda sa to porovnat s 3d v 22.tyzdni. Aj vtedy bolo vidiet tvaricku, ale teraz boli jasne aj detaily... 🙂 Cely tatko! 😀 😀 . Velmi zaujimave bolo prednatalne vysetrenie srdca. Vo farbe bolo vidiet ako mojmu drobcekovi preteka krv jednotlivymi castami srdca a najkrajsia hudba dnesneho dna bola, ked mi pustili zvuk jeho srdiecka cez reproduktory. Najpodstatnejsie z celeho dna vsak je, ze je stale zdrave! V plnej miere som si to uvedomila, ked predo mnou vysla z ambulancie placuca zena. Bolo mi jej uprimne luto, ze pre tuto informaciu sem cestovala az niekde od Popradu. ☹ Prajem Vam vsetkym len a len dobre spravy!!!

mitab.
17. apr 2008

ahojte baby.

odporucam vam objednat sa skorej ako tri tyzdne vopred. JA som sa objednavala pred 10 dnami a najblizsi termin ktory mi ponukli je 29 maj. Teraz to bude isto uz neskor. Takze necakajte zbytocne.

skrecok
18. apr 2008

Ahojte baby...
tak sme sa dnes hned rano objednali na 3D+morfologicky UZV k Dr. Holanovi a najblizsi termin bol 4. jun. Teraz som momentalne v 16tt+3 a tam idem presne o 7 tyzdnov. Niekde som citala, ze Dr. Holan ide na 3 tyzdne prec a preto su tak plne terminy.

skrecok
18. apr 2008

Dakujeme velmi pekne MITAB, ze si napisala.. Inak by sme sa objednali az buduci tyzden a to uz by bolo neskoro. Povedali nam, ze najlepsie je ist medzi 18. az 23.tt, takze by sme mali byt spokojni. (Fakt neviem kde je presne pravda, ked niekde sa pise medzi 25.-29.tt, ale to uz je asi jedno, jedine treba mat stastie, aby malicky nebol otoceny).

mitab.
18. apr 2008

no my sme boli s pryvm babom v 27 tt. a bolo to super, krasne sme vsetko videli, tvaricku a vsetky detaily. Teraz nam to vychadza tusim na 24, tak som zvedava.

leniko
3. sep 2008

...aj ja sa pridávam k fanúšikom MUDr. Holáňa! Jeho profesionálny prístup...všetko vysvetlené do detailov aj s prednáškou... Odporúčam!!! Manžel sedel na stoličke a pozerali sme s napňätím nášho synáčika, ako sa špáral v nose 😵 a zrátavali sme mu pršteky a rebierka. Boli sme tam cca hodinu a spravil mi morfologické vyšetrenie a 3D, čo mi aj napálil na DVD. Už sa tešíme na ďalšie vyšetrenie a ďalšie fotky nášho malého 😀 .

liaah
3. sep 2008

My mame rovnaku skusenost, perfektnu, v juli sme boli v 20tt na 3D, ale mala sa zakrivala ako sa len dalo, aj nohy mala na hlavicke, aj rucicky, skratka tvaricku sme videli len na momentik, ked pozeral ci nema razstep pery, ale teraz 11.9 sme objednany zase na velky uzv v 30tt, a uz sa velmi tesime. MuDr. Holan je uzasny ludsky clovek, venoval sa nam dlho vsetko nam vysvetlil do detailov, prezradil nam pohlavie, dovtedy sme boli v tom ze je to chlapcek 😉 a ono je to susulka. Uz nech je 11. lebo sa neviem dockat 😀 😀 😀 😀

funy
5. sep 2008

pridavam sa aj ja. Boli sme v 23 tt u MUDr. Holana na morfologickom. bol to uzasny zazitok. my sme sa tam tiez dozvedeli ze cakame chlapceka. ideme k nemu aj na 3D tak sa tesime.
vysetrenie bolo hodinu. kolko trva vasa nahravka? taka cierno biela myslim.

adrolka
5. sep 2008

Dr. Holáň 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -fantastický prístup, odborník, človek! vďaka nemu som nakoniec na amniocentézu nešla! bola som uňho v 19tt lebo mi vyšli zlé afp testy. jeho podrobný výklad a všetko ma tak ukľudnili, že do konca tehotenstva to bola pohidička a vedela som v kútiku duše, že budem mať zdravé baby!! 😵 😵 odporúúúúčam!!!!! jaj a keďže som čakala dvojičky, ležala som tam 1 hodinu a 50minút!!!!!! vkuse! ale stálo to zato! 😉

martinaaw
8. nov 2008

Dobry den,
chcem sa informovat , ci sa da k MUDr. Holanovi dostat aj inak ako v PROCARE. Robil mi ultrazvuk na prve babo a rada by som aj pri druhom.dakujem

homike1
20. nov 2008

Pocula som, ze Euromedix sa premenoval na Procare, zmenili sa u nich akcionari. Ale prenatalne centrum funguje dalej. Tiez som chcela ist k Holanovi, lebo vsetky moje zname boli u neho a boli spokojne. Dost problematicky sa tam teraz objednava, lebo maju len jedno cislo na nejake call centrum. Tazko je sa tam dovolat. Asi by bolo lepsie zohnat si cislo na jeho mobil. Zmenili sa aj ceny? Nema niekto kontakt .. :o)) 😉 . Vdaka!

margarita
22. nov 2008

homike, my sme boli u Dr Holana vcera na uzv, a mozem len potvrdit, co tu vsetky baby pisali, ze je uplne uplne skvely odbornik a velmi prijemny a mily clovek. Vrelo odporucam 🙂 Inak ma tam dost plno, ak zavolas na to call centrum, najblizsi termin u neho rataj volny tak cca o 4tyzdne 😒
Je to pravda, ze zmenili majitelov a cely ten novy system vytaca aj mna, lebo predtym som sa mohla sama objednat cez web, teraz vsetci musia volat tu infolinku a tam su niektore telefonistky dost "nepoucene", takze napr. ja som jej vravela, ze sa xem objednat na 3D uzv v tehotenstve a ona ze ci je to gynekologicka ambulancia a ci je akutne alebo preventivne vysetrenie 😉 skratka moze sa ti stat, ze narazis na nejaku, co nevie, o co bezi...ale bohuzial je to tak, vsetko je uz centralizovane. No ak nemas Euromedix velmi od ruky, tak tam skoc osobne - lebo aj recepcne ta mozu objednat, len - co je trapne - to call centrum odmieta prepajat hovory priamo na recepciu alebo konkretneho lekara 😠
Cize aj ja sa tam radsej dotrepem a objednam osobne.
Ceny Ti tiez povedia na tej infolinke/recepcii, lebo na webe ich nemaju, len ceny za celorocnu starostlivost.
Ale vcera sa mi stalo aj take zabavne, ze ma nova recepcna poslala na ten uzv do suterenu, ale tam je iba normalne sono brucha, tak ma navigovali, ze Holan a tehotensky uzv sidli na 1.posch.

Cize moj komentar k Procare - keby tam neboli ostali ti lekari zo stareho Euromedixu, uz tam ani nezavolam 😀

ajka30
22. nov 2008

Ahoj margarita, ja som tam tiez min tyden volala a povedali mi, ze uz sa neda objednat, ak nie si ich pacient a ak tam nemas zaplateny celorocny poplatok. 😠 Ty to mas zaplatene? Mala si aj odporucanie od tvojho gynekologa? Nemas prosim cislo priamo na Holana do ambulancie? Dik

margarita
22. nov 2008

to som nevedela, ze sa to neda, lebo ja tam mam zaplatenu celorocnu starostlivost 😉 a odporucanie od mojho gynekologa som tiez mala, nakolko som rizikovka. A cislo priamo na neho ani nikoho ineho fakt nemam, lebo ako som uz pisala, podla tych novych "trapnych" moresov musis vzdy volat len na call centrum, a oni sluzia len na objednavanie. Neprepoja Ta ani na recepciu, ver mi, volala som tam kvoli objednaniu na vcera asi pred 5 tyzdnami minimalne 3x, takze je to nabeton.
Preto je lepsie podla mna, skusit ist osobne sa spytat, ale ak narazis na taku novu recepcnu, ako my vcera, mozno ani na zachod spravne netrafis 😀
mrzi ma, asi som Ti nepomohla, ale je to tak.

dadulik
22. nov 2008

ahojte, no ja som sice na uzv ani u jedneho nebola, ale zato ma OBIDVAJA rodili. Najprv len Holan, neskor zavolali aj MUDr. Slezaka, lebo som mala velmi dlhy a komplikovany porod. A musim povedat, ze bez nich, by mozno nasa mala neprezila 😢
Takze vdaka im obom !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre