Mudr. Monika Babisova Galanta

katarina6014
4. jún 2018

Ahojte, mate prosim skusenosti s touto p. doktorkou co sa tyka starostlivosti v tehotenstve a pristupu. Ocenim vsetky prispevky. Dakujem pekne

barbora1992
4. jún 2018

Bola pri mojom pôrode cisárskym rezom, následne po pôrode bola mojou izbovou lekárkou a za mňa perfektná, ľudská lekárka. Perfektný profesionálny prístup, aj keď nie som jej pacientka. Kedykoľvek počas hospitalizácie za mnou prišla, opýtala sa či niečo nepotrebujem, ako sa cítim a keď nečakane nastali problémy, veľmi mi pomohla. Bola som veľmi spokojná, počas tých pár dní sa o mňa zaujímala viac, ako môj vtedajší gynekológ. Je to síce krátka skúsenosť, ale určite odporúčam!

bzuki
4. jún 2018

Velmi profesionalny, erudovany a ludsky lekar. Napriek tomu, ze nie som jej pacientka. Bola moj operater pri 3. sekcii. Urcite odporucam.

katarina6014
autor
5. jún 2018

Dakujem pekne 🙂

bell_28
13. okt 2018

Pri pani doktorke som rodila syna (prirodzene a bez epi), od cakacky az po samotny porod a bola neskutocne mila, ochotna pomoct. Pomahala vo vsetkom, ako sa len dalo, aby bolo dobre, a aby som co najskor porodila. Aj po porode ma chodila pozerat na izbu, ci je vsetko ok. Urcite ju ODPORUCAM!!! TOP lekarka!!!

lenkasvidrakova
10. jan 2019

@bzuki môžem sa spýtať, aj ste si ju zajednavali k porodu ,alebo iba mala smenu vtedy?

bell_28
11. jan 2019

@lenkasvidrakova akurat v tom case bola v nemocnici, bola som jej pacientka pocas tehotenstva, po jej zavolani, bola ochotna ma aj odrodit. Velmi sa o mna starala, mala som iba stastie, ze tam zrovna bola. Vsetko prebiehalo lahko, prirodzene a celkom rychlo, kedze som bola prvorodicka.

lenkasvidrakova
12. jan 2019

@bell_28 ďakujem pekne aj ja k nej budem chodiť na poradne keďže je to najbližšia nemocnica a chcela by som aby ma odrodila, ale uvidíme, že ako treba riešiť potom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre