MUDr. Nadežda Maličkayová

pe
23. júl 2015

Kočky, zvažujem túto gynekologičku, ordinuje v mlynskej doline, prosím Vás, nemáte s ňou niekto skúsenosti a aké?

sisaha
24. júl 2015

@pe ja som od nej odisla v tehotenstve. Povedala mi, ze mam tehotensku cukrovku.., nemala som. Nepoznala totiz hodnoty glukozoveho testu.2 tyzdne som zila v strese kym diabetologicka vyhodnotila vysledky a poslala ma domov s kludom.

natalka18
15. okt 2016

ja mám tiež iba zlú skúsenosť s pani doktorkou, nebudem to tu verejne rozpytvávať, ale takisto mi zle určila diagnózu (pritom som prišla iba na preventívku a nemala som žiadne ťažkosti), zbytočne do mňa chcela tlačiť antibiotiká, pričom iný lekár mi spravil testy a povedal, že som zdravá. Antibiotiká som nebrala, pretože som nemala žiadne komplikácie a navyše som si bola istá, že som zdravá. Doktorke som o vynechaní liekov nepovedala a keď mi spravila o 3 mesiace kontrolný odber oznámila mi s radosťou, že ma vyliečila... Keď som ju oboznámila so skutočnosťou, bola veľmi nepríjemná a u mňa stratila dôveru

zirafka86
18. okt 2016

@pe bohuzial pridavam sa k Vam zienky ze takisto mam s nou zlu skusenost sice je to starsieho datumu ale taktiez zle stanovena diagnoza..zla liecba s fatalnymi nasledkami :( nechcem to tu rozpytvavat....akoze mila je na vysetreniach ale co sa tyka ostatneho tak neodporucam :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre