MUDr. Patrik Horváth - skúsenosti

monika_tomi
14. júl 2015

Ahojte žienky. Uvažujem o zmene svojho gynekológa a nakoľko sme s mojou polovičkou vo fáze snažilkovania a počula som o MUDr. Horváthovi, že sa venuje a ževraj aj úspešne takýmto párom, tak zvažujem, že by som išla k nemu.... máte s ním nejaké skúsenosti? vopred vám ďakujem veľmi pekne za odpovede 🙂

monika_tomi
autor
14. júl 2015

ahojte, vážne žiadna z vás o ňom nepočula, resp. nebola u neho????

lilidia
24. júl 2015

@monika_tomi pána doktora veľmi chvália 😉

monika_tomi
autor
27. júl 2015

@lilidia ďakujem veľmi pekne za odpoveď... 🙂

simiailen
12. sep 2015

Mňa raz vyšetroval, keď sa mi stala nehoda v 26 tt. A teda bol veľmi milý, skutočne ma ukľudnil a bol taký ľudský, lebo videl, že sa hrozne bojím. Vyšetril ma aj palpačne, aj na sone, aj sme sa porozprávali, takže len chválim. Bohužiaľ ostatné dni čo som ležala v nemocnici som už na neho nenarazila, takže viac skúseností nemám.

monika_tomi
autor
13. sep 2015

@simiailen dakujem velmi pekne za reakciu - už som jeho pacientkou 🙂

babulkka
25. aug 2016

@monika_tomi ahoj chcem sa opýtať ja chodím ku Križovi a uz dlhší cas sa snažíme o bábätko 1,3roka a on to vobec nerieši. Mam aj nejake ženské problémy a tiež to nejak neteší. Chcela by som zmeniť gynekológa a počula som ze Horvath je super. Môžete mi prosím poradiť? Dakujem😊

monika_tomi
autor
28. aug 2016

@babulkka ja som u predošlého gynekológa mala taký istý problém - vôbec nič neriešil... tak som prešla k MUDr. Horváthovi - síce sa nám ešte stále nepodarilo doraziť do vytúženého cieľa, ale som s ním veľmi spokojná - je veľmi milý, všetko ochotne vysvetlí a hlavne to, že sa nedarí nepovažuje za normálny jav, ale venuje sa problému a hľadá odpovede na to, prečo sa nedarí... takže, ak zvažuješ/te zmenu - MUDr. Horváth je skvelá voľba 🙂

babulkka
31. aug 2016

@monika_tomi dakujem za radu😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre