Mudr. Slezák - Tematínska ulica, Bratislava

zubajdi
6. jún 2012

Ahojte baby, gynekologička mi dala výmenný lístok k pánovi doktorovi Slezákovi na morfologický ultrazvuk, dala mi aj nejaké telefónne číslo, kde mi to však nikto nedvíha už tri dni. Prosím, neviete mi povedať nejakú internetovú stránku na neho, iné telefónne číslo alebo aspoň nejakú indíciu, ako sa k nemu dovolať/dostať?
Mal by byť na tematínskej ulici v Bratislave, ale na googli o ňom moc informácii nie je, len pár starších diskusií. Ďakujem za POMOC 🙂

viva02
6. jún 2012

Na Tematinskej je akurat zdravotne centrum Medissimo, skus tam zavolat a spytat sa na MUDr. Slezaka. (www.medissimo.sk)

matula1981
6. jún 2012

Ja som bola u neho na morfologickom ultrazvuku, ale na Zaporozskej ulici, tu je kontakt http://www.femmesro.sk/

linduska27
6. jún 2012

@zubajdi ja rovnako ako
@matula1981 som bola u neho tuto a pri prvom v GPN 🙂 resp. teraz Koch

zubajdi
autor
6. jún 2012

Kde sa teda momentálne nachádza? 🙂 ja som z toho magor, na stránke femmesro.sk som našla zoznam lekárov a tam nefiguruje..a dovolať sa tam je fakt nemožné..ak sa dovolám, bude to malý zázrak

1dorotka1
6. jún 2012

@zubajdi ahojky ja som pred týždnom bola u dr.Slezaka na morfologickom ultrazvuku. Je užastnýýýý 🙂 robi v petržalke na zaporožskej je to ambulancia dr.fellnerovej,nezlakni sa ked tam pojdes o nom tam nic nie je napisane. ale robi tam

misinka08
12. dec 2012

ahojte.chcela by som sa spýtať či ste niečo za morfologický ultrazvuk u dr.Slezáka platili a ak áno tak koľko? Ďakujem..

sykorka162
13. dec 2012

@misinka08 ja som platila na zaporozskej 30,-,

misinka08
13. dec 2012

@sykorka162 ďakujem 🙂 a bola si u doktora Slezáka alebo u niekoho iného?

sykorka162
14. dec 2012

u Slezaka, nejak sa podarilo, ze on tam vtedy bol, ked som tam sla ani som nevedela ku komu idem, morfologicky mi robil dost dlho asi 25 minut, vsetko poukazoval, bol velmi mily, potom som u neho bola aj v 30tt, to som platila 10,- a tiez som bola spokojna

erulka77
16. jan 2013

@zubajdi ja sa tiež nemôžem dovolať tak kde ho momentálne nájdem vie mi niekto poradiť? pls 🙂

erulka77
16. jan 2013

to naozaj nikto k nemu nechodi mal by ordinovať aj nad kramarmy v onkologickom ústave nevie niekto o ňom??,

zubajdi
autor
16. jan 2013

@erulka77 tu je http://www.femmesro.sk/ , musíš mať trpezlivosť, raz určite dvihne ;) držím palce 😉

erulka77
16. jan 2013

@zubajdi tamnie je ani mienka ňom sú tam napisané lekárky tu stranku som prezerala

zubajdi
autor
16. jan 2013

neboj sa, je tam aj ja som tam bola ;)))
@erulka77

erulka77
16. jan 2013

@zubajdi a na kramaroch nie je v tom onkologickom ustave lebo mne doktorka harbulakova povedala ze tam býva v stredu do obeda tak neviem

zubajdi
autor
16. jan 2013

@erulka77 Nie, čo viem tak nie je..písala som na Kramáre, tiež som ho tam hladala. Ver mi, je na záporožskej

erulka77
16. jan 2013

@zubajdi dakujem ty budem sa snazit tam dovolat

zubajdi
autor
16. jan 2013

@erulka77 Aj mne to trvalo tyzden ;)

erulka77
16. jan 2013

@zubajdi ja ani nie som z BA takze zase to budeme hladat dcera sice ide lezat na kramare ale ja sa tam musim zatial dovolat tak dufam 🙂

erulka77
17. jan 2013

@zubajdi dakujem dovolala som sa na druhý krát objednaná takže už počkám pomohla si mi 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre