MUDr. Sysák na Antolskej

kamca93
15. jan 2013

ahojte baby... chodite niekto na antolsku??... a nahodou k dr. sysakovi??? aky je?

nikolet_89
15. jan 2013

@kamca93 ahoj tohto nepoznam ale dr Malova je skvela chodila som k nej na prehliadky ako tehotná

adiika
11. mar 2013

Vyborny 🙂 ja som u neho rodila akutnou sekciou.. mala som ho zazmluvneneho.. Casto ma po porode navstevoval a kontroloval.. Malemu zachranil zivot vdaka skusenostiam sa rozhodol pre cisarsky.. dokonca sme predbehli inu babu lebo sme boli dolezity.. Dalsie budem rodit isto iba u neho 🙂

piiiipiii
11. mar 2013

@adiika súhlasím . je to profík a starostlivy ;)

zdobik
11. mar 2013

@kamca93 skvely odbornik a velmi mily... to sa dnes tak casto zial nevidi...

kamca93
autor
12. mar 2013

@zdobik. Bola som u neho na 2 poradniach a zatial fajn aj vtipkoval 🙂 aj si ma pamatal tak ma to potesilo a zacinam rozmyslat ze si ho aj zazmluvnim lebo sa strasne bojim toho ako prebehne cely porod... A predsa uz ma bude trosku poznat a ked si mam predstavit ze by som rodila u niekoho koho nepoznam je pre mna nocna mora

amouramour
12. mar 2013

mna dost zbytocne velmi vystresoval na zaciatku tehotenstva, takze bohuzial spomienky nemam skvele a rodila som nakoniec na kramaroch🙂

addrianna00
24. okt 2013

Mne tento dr.zabil vytuzene prve babatko odberom plod.vody. Je to vrah!!!!

leanny
19. nov 2013

Ja som u neho teraz rodila a bol úžasný od prvého dňa!

gitusa23
27. jan 2014

a ked ste chodili k dr. Sysakovi na poradnu, tak Vam robil aj sono? Ma ho v ambulanciii? a kde ma ordinaciu?
@leanny
@kamca93
@piiiipiii
@adiika

adiika
27. jan 2014

Ahoj ma ambulanciu na Antolskej. Prvy utz mi nerobil,ale kedze skvela foktorka ma vystrasila ze ma babo velku hlavu na poziadanie mi urobil este jedno utz.mimochodom sa nam narodilo malinke babo s malinkou hlavou :D v ambulanci utz nema je ale o dvere vedla.

leanny
27. jan 2014

@gitusa23 @adiika No, ja som dopadla podobne, prvý ultrazvuk mi spravila taká blondínka s dvoma študentami (malý tam vajká prevaľoval, že som ich aj ja na sone videli a mladí ani hlavu nevedeli nájsť, nie to ešte pohlavie povedať) a mňa zasa postrašila, že má vodný pruh (nič nemal). Ostatné ultrazvuky už robil on, dokonca, keďže sestrička na CTG mala opakovane problém natočiť mi monitor a vždy ma vystresovala rečami, že "... kde je, neviem ho nájsť, nič nepočuť..." a podobne, brával ma na CTG k sebe na oddelenie.

gitusa23
28. jan 2014

@leanny a mozem sa tak hlupo opytat, co je to CTG? To vtedy sa meria tep babatka? Vtedy ho nevidis, ze?

leanny
28. jan 2014

@gitusa23 Na monitore vidíš ako bije srdiečko, sťahy maternice, kontrakcie... Tuším od 37 týždňa sa to robí každý týždeň... Ja som chodila často, lebo sa malý točil a nevedeli mi to spraviť poriadne na ambulancii. Po termíne (prenášala som), som k Sysákovi chodila každý deň na CTG.

jarrka55
30. jan 2014

Ja som lezala pred porodom na odd. Rizikovej gravidity na antolskej - isli mi vyvolavat porod. Vsetci doktori boli super okrem dr. Sysaka. Vysetrenie bolo velmi bolestive a ked som sa pytala na to co sa so mnou bude diat a preco, tak ma odbil, ze sa mam spytat svojho osetrujuceho lekara. Podotykam, ze bol vecer, ziadny iny lekar tam nebol - ona mal sluzbu a ani ja som nemala ziadneho lekara zazmluvneneho. Takze som pockala v bolestiach az do rana na dalsiu zmenu. Dufam, ze ked budem mat dalsie babatka, tak uz nanho nenatrafim. Vysetrenie a empatia ako na patologii ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre