Nadštandard Kramáre

ria36
26. okt 2016

Caute,kedy sa plati za nadstandardnu izbu na Kramaroch?Pred porodom,ci hned po nom,alebo neskor v iny den?
Dakujem za odpovede

katriona1
26. okt 2016

myslím, že to bylo na konci hospitalizace, však až když se ví kolik dní jsi v nemocnici byla a kolik máš teda zaplatit, dopředu se neplatí nic, protože ti nikdo nezaručí, že ten nadstandard vůbec dostaneš, nedá se rezervovat, prostě až budeš rodit tak teprve zjistíš jestli je volný nebo ne 🙂

ria36
autor
26. okt 2016

Diky,ja som myslela ze sa plati dopredu,ako som platila za epi,kedze tie peniaze vracaju,ak epi nedostanem☺
Cize sa ma budu pytat pri prichode,ci chcem nadstandard,alebo po porode?

katriona1
26. okt 2016

@ria36 jak jsem psala nadstandatd si dopředu nemůžeš rezervovat, to je jiné než epi, hned při příjmu jim povíš, že bys chtěla jít na nadstandard, nečekej jestli se tě budou ptát, někdy je o ně boj 🙂 jindy jsou zase volné bez problému, záleží na štěstí 🙂

ria36
autor
26. okt 2016

Aha tak diky,dufam,ze nebude vela porodov a ujde sa mi izba ☺

katriona1
26. okt 2016

@ria36 tak hodně štěstí 🙂

liz_lemon
27. okt 2016

@ria36 ked ta tam ubytuju, tak ti hned donesu papier na zaplatenie, na nejake 2-3 dni (neviem presne na kolko dni), to musis ist do pokladne zaplatit co najskor, ak tam budes kratsie, tak ti to vratia, ak dlhsie, tak ti potom zase sestricka donesie papier, ze treba ist zase platit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre