Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nadštandardná izba - prítomnosť súrodenca

katkasofi
1. feb 2015

Babenky možno to nepatrí do tejto kategórie, ale skúsim. Umožnili Vám na VIP izbe prítomnosť partnera v noci aj so starším súrodencom? Môj malý je totižto posledné dva týždne ako vymenený a všade si vyžaduje moju prítomnosť. Cca o dva týždne idem na plánovanú sekciu a neviem ako to mm s ním zvládne....umožnili Vám vo vašej nemocnici pobyt aj staršieho súrodenca? Iba na noc samozrejme....

maznacik007
1. feb 2015

treba napisat o ktoru porodnicu pojde .... v BA to napr. neumoznia s vynimkou sukromnej porodnice u Kocha.

ale osobne pochybujem najma kvoli tomu ze bezne su na to neni prisposobeny ... a potom v obdobi chripkovej epidemie resp. zvysenej chorobnosti deti na oddelenia vobec nepustaju ...

ale treba napisat o ktoru porodku pojde ...

lauricka
1. feb 2015

presne, ide o to kam idete na zakrok, ja si myslim, ze to zeny moc nerobia a ani porodnice neriesia, vacsinou deti na oddeleniach pre tehotne a sestonedeli ani nie su moc vitane, v case chorob uz vobec nie. Najlepsie sa informovat priamo v svojej porodnici.

zdena12345
2. feb 2015

s tym som sa nestretla. deti iba na navstevu. ja si myslim ze s jednym budes mat do roboty po sekcii a nie este aj o starsieho a este ked tam budu ostatne novorodeniatka kricat tak sa ani starsi nevyspi

velkacica
2. feb 2015

ak chcete sa ubytovať s rodinou, objednajte si hotel. Nemocnica nie je takýmto zariadením.

mata95
2. feb 2015

@katkasofi ja som počula že v nejakej pôrodnici sa to dá, len už neviem kde to bolo 😒 .... ale podla mna by si to nemala riešiť, maly to určite s manželom zvladne a manžel tak isto s malym... podla mna to bde horšie ked sa vratiš s miminkom domov, vtedy bude maly žiarliť....po sekcii budeš musieť oddychovať a budeš mať dosť roboty s babom, si to neviem ani predstaviť že by tam bolo aj staršie dieťa, ved nejdeš na hotel... 🙂
neboj nič, zvladnu to obaja....

eeffka
2. feb 2015

@katkasofi pokial viem deto do 10r maju zakaz navstev na nemocnicnom oodeleni, aj ked sa privieraju v porodnici oci
ale natrepat si dieta na noc ked budes rada ze dychas??? Sialenstvo a ak a toto pristupi tvoj muz ... nemam slov.

atomica87
2. feb 2015

Trocha viac doveruj svojmu manželovi. ...cudovala by si sa ako si chlapi sami poradia ked su nuteni 😉

zuuzzu
2. feb 2015

Ja som mala 2 sekcie a po kazdej som bola na specialnej izbe, kde ma chodili kazdu pol hodinu kontrolovat, prehadzovat infuziu, babatko priniesli a potom som mala co robit prejst vobec na WC alebo si aspon obliect nohavicky. Je to velmi narocne a starsie dieta by sa na teba vesalo, ja si to neviem predstavit. Navyse je po sekcii zvysene riziko infekcie rany a nesmies sa prilis namahat. Radsej nechaj surodenca doma, urcite to zvladnu 😉

liebling98
2. feb 2015

@katkasofi úprimne Ti poviem, väčšie dieťa nemá v pôrodnici čo robiť. Môže byť v inkubačnej dobe nejakého ochorenia. Môže nakaziť Tvoje bábätko ale nepriamo aj ostatné. Staršie dieťa si musí zvyknúť. Ja som pred poslednou sekciou strávila mesiac na rizikovom v nemocnici. Starší dvaja boli u svokry. Boli úžasní, každý večer sme si volali cez Skype.
Takže ja osobne to neschvaľujem a ani ak by bola tá možnosť, nevyužila by som ju.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli