Nadštandardný pôrodný box v Ružinove

evululu
17. aug 2015

Ahojte mate niektora skusenosti s nadstandardnym porodnym boxom v ruzinove? Rozmyslam nad touto alternativou. Citala som ze to stoji 100euro, ake to vlastne je ? Plati sa to dole vopred pri pokladni? Dakujem

mlil77
18. aug 2015

podla mna vopred sa neplati az v den porodu ak by bol volny. Nemam skusenosti ale tiez budem o par tyzdnov rodit v ruzinove a ja nadstandardny box nebudem chciet, izbu ano ale box nie, nemyslim si zeby mi to nejako pomohlo alebo zmiernilo bolesti. Urcite sa na nom pohodlnejsie bude lezat predpokladam ale zeby mal nejak extra ucinky pri porode (myslim ze lahsi alebo tazsi porod) to pochybujem.......ja to povazujem za zbytocne vyhodene peniaze ale to je moj nazor

evululu
autor
18. aug 2015

@mlil77 no to je tvoj nazor, ja som v ruzinove rodila uz, a uz nechcem rodit 7hodin na chodbe preto dam radsej 100 euro za izbu kde budem moct byt. Nie je to vela v tejto dobe za taketo sluzby

mlil77
19. aug 2015

pre niekoho je to vela - napriklad pre mna je to vela, radsej tie peniaze pouzijem na nieco ine. Sak jasne ked chces tak urcite si to zaplat, ja si akurat zazmluvnujem lekara a to je pre mna dolezite a keby som sa tak nebala ako sa bojim tak by som si ani nezazmluvnovala - zazmluvnujem si ciste len zo strachu zeby som mala stastie na nejaky nemyli personal a to nechcem, takze aspon v tomto budem mat istotu ze ma bude rodit lekar ktory ma cely cas sleduje a uz ako tak ma pozna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre