Platba za epidurál a prítomnosť otca pri pôrode, Martin

sonyyka
22. sep 2018

Dobry den mamicky. Plati sa v porodniciach za epidural a pritomnost otca pri porode? Hmm? Malo by to byt zdarma. Je to teda tak? A co v Martine, neviete?

ukulela
22. sep 2018

@sonyyka zdarma je to len v nemocniciach, ktrore sparadju priamo pod min, zdravotnictva - teda vacsinou fakultne. ak si z krajkeho mesta, kde zvacsa su fakultne nemocnice, je to OK, ak si z nejakej - sory - prdele a ides rodit tam (ako ja) - teda v obycajnej okresnej nemocnici, normalne si zaplatis, navyse u nas napr ti ju ani nema zvacsa kto pichnut, teda v noci a cez vikend snivajte o epiduralke s nami .... a teda platba za otca pri porode je bomba spica ...

ukulela
22. sep 2018

... pozeram - Martin - tam by to malo byt zadarminko.

matik3110
22. sep 2018

U nás vo Svidníku sa platí 100€ za epidurál a 25 za prítomnosť doprevádzajúcej osoby pri pôrode, čiže napr. otecko.

nikiki29
22. sep 2018

@ukulela ani vo fakultnej to nie je zdarma. Otec pri pôrode 20-30€, epidurál 160-180€ v BB... presne si nepamätám ceny 😕

jannyr
22. sep 2018

@nikiki29 rodila som v apríli a epi aj otec pri pôrode zdarma

ukulela
22. sep 2018

@jannyr inac je to svinstvo, ze len v niektorych nemovniciach :( ja len preto zvazujem, ci do tej B B ist, lebo u nas moze byt s epi problem. a teda zaplatit 20 ci kolko, aby mi chlap mohol pomahat z postele a do sprchy a obliect sa v bolestiach a v podstate odbremenovat personal - to je tiez ppc :(
ty si bola v BB spokojna?

nikiki29
22. sep 2018

@ukulela pred rokom 😳 príjemná zmena ak je to pravda, budem rodiť vo februári 😂

jannyr
22. sep 2018

@ukulela áno bola som spokojná aj s pôrodníkom, sestričky boli veľmi milé a anestéziológ mladý, ale u mňa to bol PÁN doktor, skvelý citlivý prístup a naozaj vedel čo robí.

sonyyka
autor
22. sep 2018

V Martine je fakultna, tak som zvedava, ci sa plati. Zistujem 😉

renab
22. sep 2018

@sonyyka neplati sa

adulienka11
23. sep 2018

V Martine zadarmo

adulienka11
23. sep 2018

Ja som rodila 1.2 odvtedy sa neplati☺

sonyyka
autor
25. sep 2018

Jeeej, to je super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre