Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ivkazba
27. jún 2019

Pridaj sa do skupiny Pôrodnica GPN Koch Bratislava. Tam je k tejto téme kopec diskusií.

lula313
27. jún 2019

Ahoj, pamatam si tá z Marcoviek😊V Hainburgu sa ti rodit nepacilo? No v kochu je problem, že tam sa dá platiť len rodinný apartmán, ktorý je dosť drahy(za pobyt tuším 1000eur počítaj) a majú tam veľkú plnku, takze je riziko, že sa k nemu ani nedostaneš.

mia865
27. jún 2019

@sunny_g ja to tiez zvazujem, ale bojim sa toho, ze keby nebodaj bol problem s babom, tak by ho museli prevazat.. inak vraj starostlivost je super aj teda komfort pre maminy

nancy666
27. jún 2019

Tak ja som tam rodila pred rokom a pred mesiacom a za mna veľké áno. Komfort a dôstojnosť je na nezaplatenie aj babo sa ti poďakuje 🙂 otec je cely čas pri pôrode a po prirodzenom stále od 9-21, po sekcií oficiálne až o 24 hodín ale púšťajú hneď na chvíľu a potom tiež. Netreba priplácať apartmán, môže tam byt cely čas aj počas vizity. Dokonca aj deti kamošky hocikto. A stály argument že ak sa niečo stane tak prevážajú- majú vybavenie len miesto nemajú. Čiže nič sa tam nikomu nestane, prevoz na Kramáre trvá pár minút. Preváža sa aj z Ružinova napríklad- prenatálna starostlivosť pre ťažké prípady je len na antolskej a na Kramároch a kto pozná BA vie že z Ružinova je to oooooomnoho ďalej ako z kochu. Super je aj non stop pohotovosť počas destonedelia

womandarinka
29. jún 2019

@sunny_g tak ja som tam rodila nedávno a s pôrodom som vôbec nebola spokojná ☹️. Profesionálnost bola ok, ale ľudskosť 0 bodov 😕. Ale poporodna starostlivosť už bola v poriadku. A áno bolo to super že otec môže prísť od 9-21 na izbu za tebou aj keď nemáš apartmán. Ja najbližšie pôjdem rodiť asi do Vyskova, do Kocha už rozhodne nie o traumu mám postarané.

evittam
29. jún 2019

@womandarinka U nas v ZA moze byt otec na izbe aj 24h, moze prist kedy chce aj odist a nielen on,ma kluce od pôrodnice,vytahu. Za izbu platis 35Eur/noc. Maximalna spokojnosť so vsetkym ci uz s porodom, personalom, prístupom,....A to uz pred vyse 11.rokmi a pred vyse 5. Funguje to dodnes. Apartman stoji 70Eur/noc.

sunny_g
autor
30. jún 2019

@lula313 ahoj, páčilo, ale vyšlo nás to 5000€ všetko a u Kocha nech rátam akokoľvek, viac ako 2000€ to nie je

Tu začni písať odpoveď...

Odošli