Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôrod u MUDr. Zajacovej alebo Chládekovej v Nitre

stanula77
12. dec 2014

Ahojte chcem vas poprosit o osobne skusenosti s tymito dvoma lekarkami ake su pri porode?

juliana30
17. dec 2014

@stanula77 ja som mala Zajacovú pri porode,ale asi ti moc nepomôžem,lebo to bol cisársky rez,ale nemôžem povedať zlé slovo na ňu.

stanula77
autor
17. dec 2014

@juliana30 jaaj skoda a inak aka je mladsia ci starsia? lebo ja som pocula na nu ze nie je velmi jemna preto zistujem🙂

juliana30
17. dec 2014

@stanula77 je to mladá baba,myslím,že viac ako 33 rokov nemá.No mne osobne až tak sympatická nebola,pôsobí namyslene,ale tak o to vôbec nejde.Vyšetrovala ma a bolo to v pohode,len ja som si stále myslela,že je to sestrička a stále som čakala,že kedy sa objaví lekár 😃.Mala ma ona a aj dr.Máňová-tú viem,že zaúčal dr.Ravinger.Obe sú mladé.Ale tak podstatné sú aj sestričky,tie robia väčšinu práce,a tie boli skutočne milé -myslím už na pôrodnej sále.Budeš ju mať pri porode?

stanula77
autor
18. dec 2014

@juliana30 no ved toho som sa bala ze je mlada..vseobecne mam radsej lekarov muzov ako zeny..ti su zvycajne jemnejsi...no praveze ju nechcem mat pri porode len keby mala sluzbu vies a dufam ze tam bude aj niekto skuseny...no ved to ze tie lekarky sa tazko rozlisuju ci je sestricka alebo co a spravaju sa povysenecky..a viem ze sestricka ti aj viac pomoze ale vies ako dozor a pre moj pokoj aj kazdej nejaky skuseny lekar co dozera🙂

juliana30
18. dec 2014

@stanula77 viem co myslíš,ja som ležala týžden na gynekologii a tam samí doktori,od Mlynčeka až po Matejku...o polnoci mi odtiekla voda a chytila som teda Zajacovú ,stale som bola v tom,že je to sestrička a stále som očami hľadala nejakého doktora 😀😀.Neboj,zvládneš to,zober manžela k pôrodu,ked máš obavy.Či nechce ist?😃

stanula77
autor
22. dec 2014

@juliana30 no praveze nechce ist nikto so mnou...skusim aspon mamu nahovorit lebo sama to nezvladnem..a preco ti potom robili nakoniec cisarsky?

makromolekula
22. dec 2014

Zajacovu urcite nie! velmi zla skusenost! arogantna, neludska, nevysvetli, nepodpori.

juliana30
22. dec 2014

@stanula77 ja mám dvojičky,tak preto 😄

stanula77
autor
22. dec 2014

@makromolekula ved ja ju ani nechcem len ked tam bude nahoodu...ja vseobecne radsej porodnikov ako porodnicky..a ty s nou mas nejaku osobnu skusenost?

stanula77
autor
22. dec 2014

@juliana30 jaaj tak to jasne ze radsej cisarsky..a inak rychlo si sa po nom zotavila?

juliana30
22. dec 2014

@stanula77 no asi do týždňa ma to bolelo ,ale teraz si už ani nespomeniem ako to bolelo 😄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli