Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

dani84
17. jan 2012

@luckalucka83 my sa urcite pridame 😉

eniii
17. jan 2012

@luckalucka83 aj ja sa velmi rada pridam 🙂

brudra
17. jan 2012

@luckalucka83 dobry napad, dame 🙂

luckalucka83
18. jan 2012

@brudra
@enii
@dani84
niekedy buduci tyzden? 🙂 ak mozeme pokocikovat a ak bude zima tak sa mozeme potom u nas zohriat s drobcami 🙂

llucia112
18. jan 2012

Ahojte, som tu nova ale kedze som tiez rodina v Hainburgu tak by som sa rada pridala do diskusie. 🙂) Mam 1,5 rocnu dceru ktoru som rodila v Hainburgu a nemozem si tu nemocnicu vynachvalit. Kedze pracujem v AT tak mi porod hradila poistovna. Ked raz budem mat druhe dieta tak urcite zase Hainburg. Len skoda ze tam nemaju detske oddelenie.
Tiez som s malou chodila k Prokschovi ale uz nechodim. My byvame v BA a nasla som si tu lekarku a som s nou viac spokojna. Len si vsetky navstevy musim platit lebo moj manzel pracuje na SK tak jej nemozem vybavit E106 ako mne a musim si vybrat bud poistnenie v AT alebo na SK. Zatial mam v AT ale zvazujem ze ju dam poistit na SK.

raa2
18. jan 2012

@luckalucka83 posles mi moja prosim ta do IP na dr. Urbana telefonne cislo ak mas? dakujem!

dani84
18. jan 2012

@luckalucka83 @brudra @enii ja som za 😵

dani84
18. jan 2012

@llucia112 vitaj v teme 😉 A kde v AT pracujes?

eniii
18. jan 2012

@luckalucka83 ja mozem hocikedy, uz nechodím do roboty 🙂 a velmi rada sa poprechadzam s kocikmi, ak by teda nebola velka zima...dnes som bola ze prvykrat na teho cviceni, dokopy sme nic nerobili, ale ja som z toho unavena jak po maratone a krize bolia este viac 😅 takze aspon tie prechadzky... 🙂 tesim

dani84
18. jan 2012

@eniii neboj, budeme ta setrit 😵

llucia112
19. jan 2012

@dani84 Pracujem vo Viedni v banke. S septembri som znovu po roku materskej nastupila. ale pracujem len 2,5 dna. takze to nie je az take hrozne ale to dochadzanie... a ty zijes a praujes v AT?

dani84
19. jan 2012

@llucia112 ano, zijem tu, byvame v Gattendorfe, momentalne na materskej 😵 😵 Inak obcas si robime stretka, ak by si mala niekedy cas, mohla by si sa pridat 😉

llucia112
19. jan 2012

@dani84 Jeej velmi rada. Momentalne som chora akurat som sa vratila z od lekara ale ked budem zdrava velmi rada.

luckalucka83
19. jan 2012

@llucia112
Vitaj medzi nami 🙂 Skore uzdravenie zelam 🙂

llucia112
19. jan 2012

@luckalucka83 dakujem🙂) uz mam teplotu 5 den tak snad uz to nebude dlho trvat

brudra
19. jan 2012

@luckalucka83 @enii
@dani84 takže začíname kočíkovať v Hainburgu 🙂 dalši v poradí bude v Hundsheim potom Gattendorf a ked príde na rad Wolfsthal tak už bude kočíkovat aj enii 😀

luckalucka83
19. jan 2012

@luckalucka83 @enii
@dani84
Ano presne tak,
prve kolo kocikovania dame buduci tyzden 😅

dani84
19. jan 2012

@brudra vidis to, pekne si to napisala 😀 Ozaj a ty byvas v Hundsheim? Lebo tam chodim pomerne casto do toho Heurigenu Kammlander 😉

dani84
19. jan 2012

A ozaj @ivka03 ty s nami nepojdes kocikovat? Ci este nechodite? 🙂

mauerka
19. jan 2012

Baby, tak ma "provokujete" s tym kocikovanim...My byvame v Hainburgu a este sa len ideme snazit o babo...tak rada by som sa k vam pridala s kocikom...uz keby to bolo 🙂

dani84
19. jan 2012

@mauerka 😀 ale ved kludne sa mozes pridat - mozes tlacit moj kocik 😀

ivka03
20. jan 2012

@luckalucka83 @enii
@dani84 @brudra @llucia112
Ahojte kocky. My sa buduci tyzden este nepridame, sme na Slovensku a mame naplanovane doma uz navstevy, tak to asi nebudeme stihat. Ale buduce kolo uz by sme radi 🙂

dani84
20. jan 2012

@ivka03 ok Ivka, aj som si myslela, ze este asi nie... Ale nabuduce sa uz na vas tesime 😵

luckalucka83
20. jan 2012

@mauerka
Ale len sa pridaj, ja ked Ta omryi Dankin kocik, moyes tlacit moj 🙂 Aspon sa pospoz
navame a pokecame 🙂

brudra
20. jan 2012

@dani84 no bývame tu, ja som tam ešte nebola,ale manžel tam chodí aj syna tam bol zapiť a jak sa Kammlander dozvedel že zapíja syna tak pili na účet podniku 🙂 🙂 Tak v lete dáme stretko u Heurigen 🙂

mauerka
20. jan 2012

@luckalucka83 Vazne by som rada, nerobim si Spass 🙂 a sama isto vies, ze skusenosti a rady, kt. si mozeme vymenit ohladom nasho byvania su na nezaplatenie 😉

brudra
20. jan 2012

@luckalucka83 @enii @dani84 @mauerka kedy vam to vyhovuje mne by to lepšie pasovalo doobeda, okrem pondelka ten nemôžem

mauerka
20. jan 2012

@brudra hmmmm...a pracujuce zeny pripravene tlacit /zatial/ cudzie kociky? 😒

eniii
20. jan 2012

@brudra @luckalucka83 @dani84 @raa2 @mauerka ja by som tiez tak doobeda hociktory den 🙂 A teda miesto bude teraz Hainburg?

luckalucka83
21. jan 2012

@eniii @brudra @luckalucka83 @dani84 @raa2 @mauerka
ja mozem hocikedy okrem pondelka a utorka - ideme s Matom do poradne. Co tak streda?
@mauerka zamestnavatel to asi neoceni 🙂 Ked tak mozeme dat stretko aj niekedy povecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre