Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

adika10
6. apr 2012

Prosim Vas ako je to s ockovanim babätiek po porode???
Dakujem

eniii
6. apr 2012

@raa2 takze 19teho uz bude mala babulka? 🙂 uz sa tesim kedy nam ju ukazes 🙂 a veru sa nemas coho bat v Hainburgskej nemocnici pri tom skvelom pristupe a starostlivosti, vsak vies z prveho porodu 😉 a tie cipky proti bolesti pomohli aj mne, tie si potom urcite pytaj, lepsie ako tabletka
velmi na teba budeme mysliet, vsak snad sa este stihneme pri tom kocikovani, len ja vzdy az tak po obede chodievam a to je tebe uz neskoro 😒

brudra
7. apr 2012

@adika10 a co konkretne chces vediet, v nemocnici neockuju nic

brudra
7. apr 2012

@raa2 @luckalucka83 pridem s luckou 😀

raa2
7. apr 2012

@brudra jasne pridite, budem sa tesit! poslem aj tebe cez IP cislo 😉 🙂

raa2
7. apr 2012

@eniii ak sa nevypyta skor tak bude 19teho 😵 😵 😵 😵 ja sa uz tesim ked nazivo uvidim Nellienku 🙂 nedojdes sa aspon ukazat s malinkou vramci prechadzky?? ved nevadi ze bude matko spat, pokecat trochu aj na terase mozeme. daj vediet ked budes pobliz 😉
@adika10 skoda ze nerodis o tyzden neskor, by sme sa tam stretli 🙂 a neockuju babatka vobec, ako ti uz
@brudra pisala 🙂

adika10
7. apr 2012

Ja myslim vseobecne v Rakusku su zevraj nepovinne ockovania??? Neviem ci je to pravda , ale...
@eniii Ake capiky to sa dava ked sa rodi cisarskym??
Dakujem

adika10
7. apr 2012

Este by som chcela veditet ci ste mali manzelov pri sebeb ked ste rodili cisarskym a ako to vlastne cele prebieha , dakujem

dani84
7. apr 2012

Ahojte zienky, dlho som vas uz nevidela, nedame nejake to kocikovanie? Ked bude krajsie samozrejme... @eniii @luckalucka83 @ivka03 @brudra @raa2 @elysa a ostatne, ktore by sa pridali 🙂

@adika10 nie su povinne, ja som napr. odmietla ockovat hexu, rotarix a prevenar naraz, po tom, co v ich v Portugalsku stiahli z trhu, ze sa nemaju ockovat "zive" a "nezive" vakciny naraz... A v pohode, Dr to chapala... Teraz sme dali ockovat len pneumokoky...
A manzela som mala pri porode, sice ja som rodila normalne, ale aj keby som cisarskym, aj tak by som ho tam chcela 😉

raa2
7. apr 2012

@dani84 ja by som mohla ked tak v stredu, budeme v hainburgu urcite, okkolo 1000, idem si pre vysledky z krvi.budeme v meste sa motkat a potom asi niekde k dunaju pojdeme. Tak neviem ci vam to vyhovuje... moj mm nechce ist na salu, ale chapem ho, nie je to nic prijemne, i ked nebude nic vidiet. keby bol normalny porod tak urcite by bol somnou..

dani84
7. apr 2012

@raa2 ja som za 🙂 No moj sa do poslednej chvile rozhodoval, ci pojde, ale potom mu to nedalo 😀

raa2
7. apr 2012

@dani84 super, tak mozme sa vidiet v stredu, uvidime co baby napisu 😉 ved on chcel ist k prirodzenemu porodu urcite, isto tam bude somnou, ale na salu asi nepojde, no ved mozno si to nakoniec rozmysli 😉

dani84
7. apr 2012

@raa2 jasne, tesim sa uz na vas 🙂 A mas pravdu, nutit ho netreba, ono je dolezite, ze tam vobec bude v blizkosti a v prvych minutach a ver tomu, ze bude nervoznejsi viac ako ty, ale to uz asi poznas 😉

raa2
7. apr 2012

@dani84 uz to raz absolvoval 🙂 a ti poviem ze nevedel co so sebou, ale vtedy sme nevedeli ze moze ist k porodu a na druhej strane, potom ked odniesli matka, tak bol cely cas s nim uz on, a pekne ma cakali na izbe 😉 jemine, kukam ze malicka uz ma pol roka, to ako je mozne 😕 🙂 🙂 😵 strasne rychlo to ubehlo!!!

dani84
7. apr 2012

@raa2 No tak asi vie ci tam chce byt 😉
No ano, velmi rychlo to uteka, uz je mala slecna z nej 😵 Hodim par fotos...

raa2
7. apr 2012

@dani84 rozkosna!!!! 😵 😵 Dens sme videli nazivo aj malu Nelinku, ta je tiez krasnucka a mamina uz ani nevypada ze by rodila 🙂 😉

dani84
7. apr 2012

@raa2 dakujeme 😉
@eniii , ze si uz fit? Noooo, dame prechadzku? 🙂

luckalucka83
8. apr 2012

Baby my ideme v stredu prvy krat plavat do Ba, ale ak by sa nieco zmenilo, pridam sa 🙂))

brudra
8. apr 2012

@dani84 my este tuto stredu nebudeme doma, ked tak az další týžden 🙂

eniii
8. apr 2012

@adika10 tie cipky su myslim celkovo proti bolesti,je jedno po akom porode,zaberaju lepsie a rychlejsie ako tabletky.
A co sa týka cisarskeho,tak aj tam moze byt mm s tebou,pri mne bol "len" prvych 30 hodin ked som sa snazila porodit prirodzene,len sa mi nepodarilo a na sálu potom uz narychlo nesiel.

@raa2 @dani84 ja mozem v stredu 🙂 chodim uz celkom vela kocikovat,nech aj tie kila idu do prec uz 🙂

raa2
9. apr 2012

@eniii @dani84 dobre teda tak sa tam stretneme, ja pojdem po vysledky z krvi a ked budem hotova tak budem volat ze kde ste 😉

ellysa
9. apr 2012

@raa2
@eniii
@dani84 ahojte baby, my by sme v stredu mohli, od tej 12-14.00 spíme a len doma, tak vtedy nie, inak mi je jedno, či hainburg alebo prípadne aj wolfsthal, sme pojazdné 😉

raa2
9. apr 2012

@ellysa super, tak v hainbrugu sa mozme vidiet, ja som na 10 objednana pre vysledky, ale pojdem tam skor, tak predpokladam ze o 10 uz budem vybavena. dr. mam tam pri penny markete, tak niekde tam by sme sa mohli stretnut a ist potom dole k dunaju a ked tak malych vypustime na chvilku aj na ihrisku.
@ellysa @enii @dani84 mozme sa teda stretnut pri PennyMarkete v hainburgu o 10? Kto chce samozrejme sa moze pridat. Ja ak by som nahodou meskala tak potom volam niektorej, ze kde ste.

ellysa
9. apr 2012

@raa2 oka budem teda tam 😉

eniii
9. apr 2012

@raa2
@ellysa
@dani84
baby ja neviem ci uz o 10tej, to je pre nas dost skoro, dam vediet zajtra ci stiham, ja som myslela ze az tak neskor trosku by sa islo 😒

yanus
10. apr 2012

Baby, co ste pracovali pred MD na SK a mate TP v AT, tak socialna poistovna vas dochodkovo poistila, resp. platili za vas dochodkove poistenie na to obdobie rodicovskej dovolenky potom?

mahalo
10. apr 2012

Ahojte, pokial nie som poistena v Rakusku, kolko ma bude stat porod v Hainburgu? A neviete o nejakych otvorenych dnoch v porodnici, pripadne postup na prezretie nemocnice a debate s lekarom? 😉

martinka1981
autor
10. apr 2012

@mahalo ahoj,piše sa to tu stale dokola tak prečitaj par stran dozadu.
porod stoji cca 524eur na den/v tom je zaratane všetko,uplne!! /
Pozrieť nemocnicu sa myslim da vždy posledny piatok v mesiaci.

yanus
10. apr 2012

@martinka1981 forum ci poradna? 😀 i

martinka1981
autor
10. apr 2012

@yanus čo ti ja viiim?? 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre