Pôrod v Martine

lydia85
7. jan 2014

Prosim, mate niekto skusenosti s Dr. Kornanom v martinskej porodnici?

06katka
7. jan 2014

@lydia85 ahoj ja som rodila v MT ale poviem ti ze ani neviem kto ma vlastne odrodil...mala som sice cisarsky ale premlelo sa pri mne tolko lekarov ze dodnes neviem, ktory sa ako volal.Chodilo tam aj vela medikov takze neviem.Ty ho mas "objednaneho" ?

katrinka8
7. jan 2014

@lydia85 - ahoj, v Martine su vsetci doktori velmi prijemni 😉 (okrem Zubora teda) a odbornici. Rodila som pred 6 tyzdnami.

lydia85
autor
8. jan 2014

@06katka ahoj, nie nemam, len tam mam za nim ist tak som chcela vediet, ci s nim nema niektora tehulka skusenosti 😉

blonkyt
8. jan 2014

Povedala by som,že je trochu neosobný(môj názor) 😉

lydia85
autor
8. jan 2014

@katrinka8 mna to estelen caka, mam termin za 4 tyzne tak mam riadne obavy ☹ tak dufam, ze dobtedy nebudu ☹ asnezene cesty a aspon sa tam dostanem ale je super vediet, ze su tam prijemny lekari

lydia85
autor
8. jan 2014

@blonkyt neosobny? tak ako porodnika by ste ho nechceli?

sisi333
8. jan 2014

@lydia85 ja mam termin 3.3 a som zo ziliny ale chcem ist rodit do martina nakolko v ziline su masiari a nie lekari velmi by som chcela profesora Danku len ci to bude mozne on tam byva malo kedy myslis ze sa da zajednat aj on?

blonkyt
8. jan 2014

@lydia85 To je môj názor,niekomu možno vyhovuje.Ja som mala veľmi dobrú skúsenosť s Dr.Dokušom.Zasa je pravda,že dr.Korňan je v MT nemocnici už dlho.Pamätám si ho ešte z prvého tehotenstva,pred 21 rokmi.

sisi333
8. jan 2014

Aj doktor Dokus je super mam s nim skusenosticlen tie najlepsie sice nie z porodu ale z vysetreni🙂

magica78
8. jan 2014

zatial som nerodila ale lezala som minuly rok 2x v MT par dni lebo ZA nemocka je hrozna pokial si neni na nadstandartke...
DOkus je super aj Danko aj Biringer v podstate vsetci su tam super len nie kazdy je moc ukecany ako som zvyknuta u Krajkovica v Heliose
a na 3poschodi su aj super sestricky az na jednu ...
jednozancne ked bude moj cas pojdem rodit do MT. len neviem ci vobec stoji za namahu dat cca 160€ za vybratie porodnika ked su tam vsetci super 😀

sisi333
8. jan 2014

@magica78 takze pokial by som chcela Dabku pri porode nemal by byt problem? Ako to vlastne funguje zaplatis si lekara a on pride ked vas chytia bolesti alebo ako to funguje ked prave vtedy zajednany lekar nepracuje? Ak mas skusenosti dakujem za odpoved 🙂

sisi333
8. jan 2014

@magica78 Danku som chcela napisat 😀

cikyta
8. jan 2014

@magica78 Krajkovič vie prečo má byť ukecaný 😉 ...( 😒 )

magica78
8. jan 2014

@sisi333 neviem presne ako to funguje ale myslim ze oni maju mail alebo niekto ti da odpoved na to tu neskor . napis im alebo zavolaj. Ja som sa nad tym moc nezamyslala len veim ze uz sa nemusi ,,podplacat,, ked schces daneho DR. mne je to viac menej jedno kto ma odrodi ked budem tehotna lebo bola som tam velmi spokojna s nimi pocas hospitalizacie
ale je to oficialne ze si mozes vybrat porodnika a stoji to za starych penazi 5000 sk teraz € tusim 166 € je to aj na nastenke vyvesene dole v cakarni na 1.poschodi .
Danko je velmi myli ani by clovek nepovedal ze robi to co robi ...
Kamoska tam davali nejake sponzorske tak si mohla vybrat dr...

mimik79
8. jan 2014

Kornan je odbornik, ma dlhorocne skusenosti, a ostatni su tiez odbornici, sikovni,...Dokus (osobna skusenost), Biringer, Danko, uz si ani nepamatam vsetkych mena,...myslim si ze nie je az tak nutne si objednavat konkretneho, tam sa ani neda vybrat kto je lepsi, kazdy je dobry a nemusis sa bat kto bude mat prave vtedy sluzbu

magica78
8. jan 2014

@cikyta tak asi viem na co narazas ale ked som bola v nemocke tak sme sa rozpravali o nom aky bol na oddeleni a ze taky isty ... a detto Gatova ci robi v heliose alebo vo svojej ambulancii .Je to v nich skratka... keby si teraz bola v Heliose a mala jendu dr tak to sa neda porovnat oni su menej ukecane asi o 50% 😀

cikyta
8. jan 2014

@magica78 Asi máš pravdu a možno môj názor skreslujú dych vyrážajúce "skúsenosti" ☹ Dr. Gaťová je fajn a NO 1. bez debaty. 🙂

tatianka79
8. jan 2014

@06katka Ahoj - ja ze som jedina kto nevie kto ju "odrodil" 🙂 Tiez som mala cisarsky, pred 13 mesiacmi - pani, to ale leti 🙂 a presne ako si pisala, tolko sa ich okolo mna premlelo ze fakt neviem kto ma odrodil, viem ale ze prisla za mnou taka mlada mila doktorka a oznamila mi ze vsetko bolo ok - kazdy den som sa chcela opytat na jej meno, ale akosi toho bolo tak vela okolo maleho - a mrzi ma ze to neviem 🙂 ale pri cisarskom bol aj nejaky "Karci" - to si pamatam ze ked ma uspavali tak som sa pytala ze ci uz ma idu uspat a taka mila sestricka ze nie, nie - vraj pan doktor ma len asi styri minutky na to aby babo vybral a teda ze este musime pockat - a niekto poznamenal ze "Karci" je super takze to bude mat aj skor 🙂

sisi333
8. jan 2014

@magica78 ja mam velmi rizikove tehu a tu v za sa ako sa povie somnou nikto nebabral v Martine drDokus a Danko s ma ujali bez akej kolvek znamosti a uplatkov atd ked sme prisli prvy raz do martina sme hovorili s muzom ze dostat sa tak na toho Danka ale ze to nebude mozne urcite tak vysoko postaveny clovek o nas ani nezakopne porovnavali sme so zilinou a nakoniec Profesor Danko sa o nas postaral je to neskutocny clovek keby aspon z polovice bolo tolko lekarov s ludskym pristupom vyborny odbornik aj clovek preto ho chcem ku porodu lebo vie co sme preskakali a on jediny este s dr. Dokusom nam pomohli len v tych stresoch som sa ho na to ani nepytala ale mam tam ist koncom januara tak sa ho opytam

magica78
8. jan 2014

@sisi333 aj ja som sa bala tam ist ze som zo ZA a ci ma vobec zoberu a nebol problem bez znamosti ! a obe operacie som mala tam ...a to obskakovanie .. nieco super nie ako v ZA tam ked chces aj nieco vediet co ti idu robit ako keby sisa pytala na statne tajomstvo... tu ti pekne vysvetlia 🙂
a hore spominany Karci je tusim Biringer 😀 ten je tiez super

sisi333
8. jan 2014

@magica78 no ja viem ako to tu v ziline bezi proste je to tu katastrofa neochota ako zo strany sestier tak aj zo strany lekarov je to tu cele na hlavu postavene v tom Martine sa to neda porovnat snad stihnem dojst a nechyti nas kolona v strecne

magica78
8. jan 2014

@sisi333 no tak pojdes aj s policajnym konvojom 😀 alebo to svihnete cez terchovu alebo rajec 🙂

sisi333
8. jan 2014

@magica78 muz je policajt 🙂 poviem nech z roboty vezme daku sirenu 😀

magica78
8. jan 2014

@sisi333 joj moja tak to mas vyhrane 😀 to vas pustia a este pojdu pred vami 🙂 zapamatam si tovj nick pre pripad nudze 😀 keby mne sa podarilo a par mesiacov toto riesit

sisi333
8. jan 2014

@magica78 ty si zo ziliny?

lydia85
autor
9. jan 2014

@sisi333 myslim si, ze ak by si isla za nim a opytala sa, ze by bol ochotny. Ja som takto bola za Dr.Kornanom, a bol celkom v pohode 😉 Az na to ze som ho nahanala po nemocnici skoro hodinu 😖

andreakubalikova
5. feb 2014

Ahoj, ja som rodila v septembri 2013 u lekara Korňana. Super lekár, ochotný a hlavne humorista 🙂 🙂 Po porode ma bol pozriet aj na izbe 🙂

dm2
12. nov 2014

@magica78
@tatianka79 ahojte, je to už stara diskusia, ale čitam o lekaroch v mfn a napadlo ma, že "Karči" môže byť aj Dókuš 🙂

metodi
4. feb 2016

@magica78 Karči je Dokuš a Biringer je Kamil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre