Pôrod v nemocnici v Nitre

drobec_l
24. feb 2014

Ahojte, mamičky , tehuľky ktoré ste rodili v Nitrianskej nemocnici , aké máte skúsenosti s doktormi , sestričkami , pôrodným týmom .
Ak by ste mali ísť rodiť ešte raz vybrali by ste si práve túto pôrodnicu .
Som v 29 tt a uvažujem nad výberom pôrodnice . Ďakujem za odpovede , názory . 🙂

pampuli
3. aug 2014

Mne ho odporučil Dr.Uharček nakolko on nemože vykonavat operacie v Nitrianskej nemocnici tak my odporučil jeho... fuha dost si pytaju ty kks ... a ak sa smiem ešte spýtat ked doktor zašiva treba si vypytat nejaku injekciu na utlmenie alebo ako to chodi ???

tankri
3. nov 2018

Ja som rodila v nr, mali sme šťastie na prednostu, vtedy slúžil zo štvrtka na piatok, slušné vystupovanie, predstavil sa, zarazilo ma, asi som zle počúvala na predpôrodnej príprave, epidurálku sme mali vybaviť pred mesiacom, rodila som presne v termíne, silné pravidelné kontrakcie, chcel to urýchliť, aby som sa dlho netrápia, tak oxytocín, také tlaky som dostala, do hlavy, neviem sestričky povedali, že by som rodila dva dni, keď by som to chcela prirodzene. Každá plašila z pôrodu placenty, a mne ju len zľahka vytiahol, šitie bolo bezbolestné, gynekológ neveril, že som rodila. Pôrod je veľmi psychická záležitosť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre