• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

4. januára 2017 
@marcovka tak pri druhom chod do monobloku hihi
23. jún 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja teta teraz leží v starej porodnici...a je dost nervozna pretoze ma rizikove..od utorka ju nechali v nemocnici a nic s nou nerobia a termin uz ma...tak neviem, kde je problem..ale snad ti lekari vedia co robia, dufam ze nečakajú, kým im dá "všimné" no je dosť na nervy...dufam ze vsetko bude ok...má ju na starost Horanska..inak Borecka sa ide 15.7 vydavat
24. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila juj - tak horansku ja teda nemusim. mna tak vystrasila na CTG ... robila mi ona vyhodnotenie CTG ale v tehotenstkom preukaze videla od mojho gyn. odporaucnie na hospitalizaciu, kvoli vysokemu tlaku. tak mi zahlodala, ze ona ma vysetrovat nebude, ze mam ist na prijem. tak jej vravim, ze mala som ist na CTG najprv, tak je vsetko v poriadku? tak s nervami kukla na papierik, povedala nie, su tam vykyvy smerom dolu, to nie je dobre, babatko asi nedostava kyslik - no ja v tej chvili na mrtvicu, tak mi povedala ze mam ist na prijem. tak som s placom sla - a tam som sa pytala Dr. Kubu a Dr. Olejara, ze ci je to pravda a oni mi povedali ,ze nie, ze to len babatko zaspalo na chvilku a srdiecko mohlo vynechat - ze je to bezne... no nezabi ju kravu :unamused: ale bohuzial bola aj pri mojom cisarskom - sekundovala Dr. Boreckej ... nastastie je vsetko OK, len proste ta zenska mi je neprijemna...
Dr. palova mi pride ako psi cumak - nepristupna ... :unamused:
24. jún 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila ja mam kamosku s vysokym tlakom v starej a tiez ju nechavaju tak uz je 4 den po termine ale ze veeeeela mamiciek starsne preplnena je stara
24. jún 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila mna tiez nechali 2 dni s vysokym tlakom lezat pred porodom. dali mi len lieky, sledovali moc a tod vsio... az prisiel Dr. Kysely a zdzubal ich, ze preco mi nerobia sono, predoperacne, ked vedia, ze musim ist na cisarky... a nakoniec som vdaka nemu aj v ten den porodila...
24. jún 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len stara aj v novej je vela dvojky trojky sa rodia :slight_smile:))
24. jún 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh akurat boli tie trojky v spravach
24. jún 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite dvojicky, trojicka, ci jak to mam chapat?
moja spolubyvajuca bola v starostlivosti horanskej, cele tehotenstvo jej tvrdila ze dieta bud epostihnute...nakoniec sa jej narodilo zdrave dievcatko
24. jún 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este na nu aj kricala, ze preco nesla na potrat...a ona sprosta jej este odniesla po tom vsetkom kvety.. a horanska sa ani velmi nebranila...hned vzala pozornosť a zrazu bola milá že až.
24. jún 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila no narodili sa dvojicky potom trojicky tak dvojicky a dalsie ze v pondelok dvojicky budu :slight_smile:)
24. jún 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je supeeeer..dufam že biele, ni cigani a toto hovorili v spravach vsetko? na jojke?
24. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila myslim,ze ano trojicky urcite
24. jún 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra ja som rodila pri simovi :slight_smile:) aj ked som bola teraz v nemocke tak ma prijimal .)
24. jún 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana84 ja som rodila u simu, ale na sc ale prijimal ma do nemocky aj počas toho tehu a je podla mna fajn :slight_smile:
24. jún 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrica182 ja mam taku skusenost so stošekovou, tu babu uz nechcem ani idiet, a dufam, ze ani neuvidim ale na moju smolu vraj stale robi a v novej tak soim zvedava
24. jún 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika ahoj - no veru, je v novej, preto som sla do starej ... moja svagrina s nou ma hroznu skusenost
24. jún 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavila ale sak ona je dalsia trafena po stosekovej ako pozeram.... chora to osoba
24. jún 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,chcem sa Vas opytat ci nemate niekto skusenost s Dr.Hricovou .
24. jún 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa22122 ja ale mne sa jej pristup pri vysetrovani nepacil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mlada baba
25. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrica182 mila mamicka...... zijes vo velkom omyle.ono to s tym tvojim cisarskym bolo trosku inac, niektore veci vyzeraju zvonku velmi jednoducho, v skutocnosti cisarsky navrhol niekto iny, nie primar dr. Kysely. mala som to " stastie" byt na porodnom sale, ked sa tvoj stav rozoberal. zuza
25. jún 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zvonkohra mne sa zdala byt velmi zlata.rozmyslam koho si vybrat ako porodnika .
25. jún 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa22122 ides do starej alebo do novej???neviem sasi noo mne sa taka nezdala ale skus najprv poriadne s tym clovekom rozpravat a ides zazmluvnit???
25. jún 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrica182 no toto ako to len bolo :grinning: ked to tak krasne opisuje
@zuzi8888 hmmm.....ona ta pozna????
25. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra rozmyslam Katka ,lebo co som sa rozpravala s klientkami ,tak mi vraveli ze uz by nesli rodit bez toho ,aby nemali vybaveneho lekara .ono je to niekedy aj o stasti na koho narazis .Tak zvazujem ,ale vobec nie som rozhodnuta a pri porodniciach som asi skor za staru ,lebo som tam tyzden lezala ,tak to tam poznam a sestricky tam boli super.ale stale rozmyslam a uvazujem ,takze kazda dobra rada sa mi zide :slight_smile:
25. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra nie, spoznala som ju len podla fotky,ktoru ma tu na fore
25. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa22122 ahoj..ja som mala s nou skusenost rodila som pri nej..najprv som zacala normalne a nakoniec po nejakych komplikaciach mi robila sekciu,ale ja som bola s nou velmi spokojna aj s jej pristupom,,,este potom za mnou aj bola ci vsetko v poho a tak...a to som ju nemala vybavenu ani nic ine...ale je to rozne.. :wink:
a ja som tiez bola v starej velmi spokojna s pristupom doktorov aj sestriciek :slight_smile:
25. jún 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa22122 mne sa zda,ze anavila rodila prinej dvakrat a si ju velmi chvalila ved ona ti urcite napise :wink: mne sa tiez zdala vpohode raz mi hodnotila ctg taka mladunka doktorecka... :wink:
25. jún 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec490 mna prijmala do nemocnice ked som mala nejake problemy a zdala sa mi byt aj velmi precizna aj mila ,tak preto nad nou uvazujem .:slight_smile:
25. jún 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcovka a ty si pri kom rodila ?
25. jún 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok