• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

27. februára 2017 
to sa mi ani nechce verit, ze ti to povedal :unamused: . Myslis, ze by som sa mala objednat aj do gynstaru?
12. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli, u Palla si bola v monobloku, ci kde on robi tie UZV?
12. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja vo svojej ambulancii robi utz. pri frantiskanskom kostole
12. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, lebo ja rozmyslam, ze by som sla na prietoky do starej. mate niekto skusenost?
Cmuky, zajtra sa tancovat nebude. stretnutia s bruskami budu az dalsiu sobotu
12. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji ja som bola v novej a v pohodke, pekne rozpraval ze co vidi, ze je vsetko v poriadku, sestricke diktoval miery ... na starej ani neviem ze maju ultrazvuk ...
12. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim k pallovi a nevidim ziaden problem ale k tomu som sa uz vyjadrovala
13. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ved ja sa spolieham na neho, ked povedal, ze v norme tak je to dufam OK :wink: .No ale vies ake su buduce mamicky, stresuju takmer pre vsetko a ja som taka ista :grinning: .Tiez sa velmi bojim aby bolo vsetko oki.
Vcera som bola na internom na kontrole a stravila som tam cele dopoludnie :angry: . Vysledky vraj stale rovnake, zelezo musim brat dalej a o mesiac zase kontrola :confounded: . Ja sa len toho bojim, ze ked tam pol dna sedim v cakarni,aby som nechytila nejakeho bacila.
13. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky noo ja som s nim bola ozaj spokojna cele tehotenstvo a pritom som bola cele tehulkovanie v strachu pre tie potraty ale vsetko bolo tak ako dr.povedal :slight_smile:
13. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá :slight_smile: ......moja kmotra keď čakala prvé bábo,tak tri dni pred termínom sa udusilo pupočnou šnúrou,potom ho musela spontánne porodiť :frowning2: ....vtedy jej v nemocke venoval najviac starostlivosti a psych.podpory (samozrejme okrem najbližších) práve spomínaný Mudr.Palll, dokonca sa aj skamarátili a začali navštevovať.......teraz má dve zdravé detičky, stále chodí k tomu dr. a veľmi je spokojná,takže zase platí koľko ľudí toľko chutí :wink:......ja chodím k dr.Múdrej a na ňu som počula milión negatívnych reakcii,no ja zatiaľ (klopem :grinning: ) nič také nemôžem povedať......

Cmuky ja tiež beriem železo už druhé balenie a mám z neho neskutočnú zápchu :frowning2:
13. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanna asi tak
13. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanna no keby bol p dr. taky uzastny,tak mu nezoberu porodnicku licenciu....
13. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli ja ho osobne nepoznám,len som napísala, čo som vedela naskrz mojej kmotri.... o tom všetkom čo si napísala ty, tiež viem a vôbec ti neberiem tvoj názor :wink:
13. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanna: a nie je tvoja kmotra taká pekná dlhovlasá blondínka a dalšie bábätko bol chlapček, ale neviem si spomenúť na jej meno ...
13. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas kmotra nosila dlhé roky dlhé vlasy :slight_smile: ,volá sa Danka a druhé aj tretie dieťa sú chlapci :slight_smile: ....poznáš ju?
13. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne - Danka - robila niekedy asi v r. 2002 na odbore sociálnych vecí - robila som s ňou - pozdrav ju od Sabiny :wink:
13. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vážne :slight_smile: ...jasne,že ju pozdravím :wink:
13. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj odomna :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati aj ty ju poznáš?
13. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, zobrali mu licenciu kvoli Dr. Brehovej, ci ako sa vola. Licenciu vzali aj jej, no pocula som, ze pri porode zomrela nejaka pacientka a on sa vraj len ucil a bol tam - aspon to som pocula a vravel to aj moj obvodny lekar.
Ja tiez k nemu chodim a som velmi spokojna. Je to taky svojsky chlapik so svojskym humorom a super-naladovostou.
13. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanni ale nie ja som sa len smiala :grinning:

ivka ano presne tak pri dr.pallovi vtedy bola dr.ochtinska a ta odrodila tu pacientku....takze pall bol pritom ale vraj uz zasa bude ako porodnik

dala som zasa dajake foto laury ta kukajte :grinning:
14. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som chcela rodit pri nom, ale nedalo sa, keby este raz asi ho zochcem. MOja teta aj sesterka rodili u neho a boli spokojne, na sale vraj super srandista.
No ja som rodila pri Stosekovi a bolo tiez super
14. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mozem porovnat tie utz u neho, v gynstare a v KE u Dankovcika a Pall ma teda nepresvedcil,ale kolko ludi,tolko nazorov :slight_smile: hlavne ked mi v 20tt povedal,ze je skoro na urcenie pohlavia,ze to sa da az v 30tt. Co je totalna somarina :slight_smile: lebo sa to da od cca 12tt a v 20tt sa to uz da velmi pekne urcit...

dala som naseho macika do albumu ked chcete urobte kuk :wink: :grinning:
14. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli jejeje maly je peknucky a v tom drese :grinning:
14. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne Pall povedal pohlavie v 20. tt. asi podla nalady. Ale ako pisete, kolko ludi, tolko chuti, ja nemozem povedat krive slovo. Chodila som k Stryckovej a hruza des, ked Palla zastupovala Horanska, alebo Palova - no au, au, au vysetrenie. Proste k babe uz nikdy.
14. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli s tým pohlavím je teda riadny blud,nám v 20tt povedali v gynstare,že na 90% to bude dievčatko,ale pre istotu,že sa to potvrdí ešte v 30tt....tak neviem.....

Inak Katka a Olienka,tie vaše zlatíčka rastú ako z vody,krásne sú na spapanie,to už ani pravda nie je,že moja Tami taká bola :slight_smile:
14. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanni dakujem :slight_smile: no ta veru ze rastie zajtra alebo v stredu ideme prepichovat uska juuuj jak sa bojim aj za malu
15. mar 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som sa chcela spytat na jednu wec ohladom menštruacie po porode ci mate niektora s tym skusenosti....ja som dostala po 2 mesiacoch kramy po porode lenže teraz uz prešiel skoro mesiac a pol a uz som nedostala....je to normalne ze je to take neprawidelne???alebo sa to nemoze stat???taky mam blby pocit z toho sa bojim ci nemozem byz znowa tehotna...ked mate niektora stym skusenosti tak napiste lebo ja uz 2 tyzdne stresujem...
15. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
queenka neporadim asi celkom,lebo ja som zatial mala len po 600nedeli menstruaciu a cakam teraz zasa,ale pokial viem,tak moze byt nepravidelna,kym sa celkom hormony daju do normalu. ja som zvedava,ci dostanem teraz a v akej intenzite,lebo ta prva bola len take jemne strasenie...
15. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quennka ja tiez neporadim

oli ja som este ani menstruaciu nemala
15. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ...chcem spýtať,nemali ste niektorá v tehu problém s nízkym tlakom? Ja som dnes ráno mala šoky,začal sa somnou točiť celý svet,potom šum v ušiach a zrazu tma,normálne som odpadla,ešteže som stihla dojsť na gauč,to sa ešte nikdy nestalo :frowning2:
15. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok