Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

ejasmeja
12. feb 2010

Zanna, jasne! mamke drzim palce! 🙂
ale aj tak, nenechajte to len tak. lebo je to nehoraznost hrubeho zrna, co jej urobila...
a dufam, ze mamka bude vporiadku 🙂

zanna28
12. feb 2010

Kočky vďaka za podporu 🙂

Včera sme tam ešte poobede boli pri mamke a pobehoval tam taký mladý doktorik,mal tmavé kučeravé vlasy,neviete niektorá čo je zač?

ejasmeja
12. feb 2010

Zanna! tmave kucerave vlasy? bacha na neho! aby si sa nam nezahladela! hihi! 😉
ale keby si veeeeeeelmi chcela vediet, tak ti mozno zistim... 😉

juliakocka
12. feb 2010

...joj, ta len ma nestrašte...zajtra mam ist na CTG bo babu sa dajak nechce ist vonku 😀 a čoskoro budem rodiť, tak som uplne v strese, že koho tam stretnem a ake budem mať skúsenosti...ale bola som v štvrtok na CTG a som videla že majú roboty veľa po maľovaní 😕 ta dufam, že ma zajtra neodbiju, že čo tam chcem 😢

cmuky82
12. feb 2010

ahoj zanna drzim tvojej mamke palce nech jej vsetko dobre dopadne 🙂
vies ja som sa prave preto tu minule pytala, ci si niekto dava zazmluvnit lekara, nie preto ze by som nevedela co s peniazmi, ale ani si nechcem predstavit ze prave ja by som natrafila na taku... 😠 a uz nic nechyba len aby tam na mna pri tych bolestiach vrieskala 😠

zdenka821
12. feb 2010

kočky ešte som nebola na CTG ale v najbližšej dobe uz bude treba ist..mam asi zacat chodit tam, kde chcem porodit, vsak?kedy sa robi to vysetrenie/mam na mysli hodinu/ a ako dlho sa nan caka? lebo mam obavy aby som stihla vyzdvihnut drobca zo skolky.

zanna28
12. feb 2010

Juli,včera poobede ešte maľovali dvere a vchod na CTG (tabuľa bola zvesená),tak zajtra to tam už asi bude hotové a ty budeš v čistučkom prostredí 🙂 😉 a odbiť by ťa nemali,pretože mamka vravela,že počas toho úžasného čakania si všimla tehotné ako vchádzali a vychádzali z tých dvier,tak CTG určite funguje 🙂 tak držím palce,nech to už máš za sebou 🙂

Eji čosi 😀, veď mám svojho manželika 😀 😀....ja len kvôli tomu, že niektorých dr. si pamätám ešte spred piatich rokov ale tých nových mladých nepoznám,len mená,tak aby som bola v obraze 🙂 🙂 🙂

ejasmeja
12. feb 2010

Zanna, ved prave! mas manzela, nezabudaj! 😀 (srandicky...) 😀
ja ho nepoznam, ale ak by som sa opytala PA Ludky, ktora s nami tehulami cvici, tak ho asi bude poznat. ved pridi zacvicit na buducu stredu, mozeme sa popytat... 😉

zanna28
12. feb 2010

Vieš Eji nemôžem chodiť cvičiť,pretože ten čas mi nevyhovuje, keď je malá v škôlke tak pre ňu chodievam okolo 15.30 a nabudúci týždeň sú prázdniny takže sme spolu doma,zvyčajne mi stým pomáhala mamka ale teraz bude dlhodobo mimo......

Cmuky,dúfam,že tá dr. bude mať v čase našich termínov dovolenku 😀 😀 😀

ejasmeja
12. feb 2010

aha, ak budes teda moct, pridi aspon na to tancovanie pre tehulky. ma sa mi teraz ozvat lektorka a potvrdi mi terminy tancovania, tak ti ich potom napisem. chces?

a dufam, ze teda bude mat ta MUDr-a dovolenku uz aj v case mojho terminu! ved som len kusok pred vami! 😀

inak sa zasmejem, ak sa tam stretneme... 😀

olienka12
12. feb 2010

Ten kuceravy mohol byt Sima 🙂)
Co sa tyka stosekovej je to baba jaga,ale ked ide do tuheho je profesional. Vysetruje ako masiar,ale vie zachranit zivot,na izbe bola so mnou kocka,ktora keby ne stosekovej a jej rychleho zasahu,uz tu neni ani ona ani jej chlapcek... na druhej strane je hrozne vznetliva a jej vystupovanie je na urovni dedinskeho JRD....

ejasmeja
12. feb 2010

😀 😀 Olienka, si ma pobavila! velmi vystizne to JRD! 😀 😀

cmuky82
12. feb 2010

olinka tak ta stosekova je teda zaujimava osobka 😀
no to by bolo fakt super keby sme sa tam stretli 😎

ejasmeja
12. feb 2010

ale Cmuky, ako som pisala, uvazujem aj nad BJ a chystame sa tam s kamoskou ist pozriet. mozem vam dat vediet kedy a mozete sa aj so Zannou pridat. pocula som vela dobreho o BJ porodnici.

cmuky82
12. feb 2010

eja urcite mi daj vediet ved za pozretie nic nedam

katka22r
12. feb 2010

aj podla mna to bude sima 😀 fesacik jeden 😀 ochhhhh!!!a este ma aj rezal,dobre ze mi nohy sputali 😀 😀 😀

anicka20
12. feb 2010

Ahojte baby no mne robila dvakrat sekciu Stosekova v 2006 a 2008 roku a pri druhej sekcii ma poriadne doriadila nesom s nou vobec spokojna lebo uz nechybalo vela a uz medzi zivimi niesom je to bosorka nemam ju v laske teraz cakam malu Adelku v aprili a rozhodla som sa ze pojdem na sekciu do Starej Lubovne lebo Presov sa mi od predchadzajucej sekcii neako zhnusill ale inac na toho simu strasne velki fesacik juuuj 😉 😉 😀 😵

zanna28
12. feb 2010

Ahojte,taaak mamka to zvládla,leží teraz na pooperačnej izbe,telefonovali sme len pár minút,pretože bola ešte omámená po narkóze a tiež má veľké bolesti ale jedno mi stihla povedať,že sa o ňu starajú sestričky ako anjel 🙂 veľmi,veľmi zlatučké 🙂 ......tak už len dúfajme,že aj o poschodie vyššie budú takí anjeli 🙂

Kati aj ja chcem,aby ma rezal taký Šima 😀 😀 😀 ,prvý krát ma rezal Kyselý 😖 😒 ☹

cmuky82
12. feb 2010

no tak ja som teda zvedava, ze kto je to ten Sima ked tu tak o nom pisete 😀
zanna super, ze je s mamkou vsetko OK. Moja mamka bola tiez toho roku na operaciu so zenskymi vecami a ona si velmi chvalila doktorov co sa o nu starali Adama a Simu a aj sestricky vraj boli mile.

olienka12
12. feb 2010

mna rezal Bil a ten je este vacsi fesak 🙂)))
sestricky su uplne super aj na sestonedeli oni sa striedaju aj dole na 9 chodia...

petra1985
13. feb 2010

zanna to preto lebo za ich mladej ery im nemal kto "vylepit po papuli" ...... je to hrozne ked niekto pride do nemocky na operaciu a doktorka, ktora by uz mala vediet co sa smie a co nie sa tak chova.. hrozne! Nech palia s prepacenim do riti prec taki doktori, doktorky ved kopa mladych by sa z novej roboty urcite tesili a aj atmosfera by bola hned ina......

ah ja nemam ani pary o tych vasich fesakdoktoroch🙂) ale v starej je taky schopny Kuba 😀

inak Kati tak to Laura je teda riadna bambulka🙂)

katka22r
13. feb 2010

noo to je peti...len ja sama neviem co mozem a nemozem jest normalne ak niekedy daco zjem mam vycitky ☹

juliakocka
13. feb 2010

ahojky, tak ja bola dnes na CTG a žiadna zmena od štvrtku, tak zajtra mám prísť zase na CTG a pre istotu aj s vecami, tak dúfam, že si ma tam nechajú, lebo už by som chcela veľmi rodiť a aby budúci víkend sme boli všetci spolu s manželíkom domka....držte palce 🙂

cmuky82
13. feb 2010

julka jasne, ze na teba budeme mysliet 😉 ved uz ja aj najvyssi cas aby si isla rodit 😎

katka22r
13. feb 2010

julii neboj sa podla mna si ta tam nechaju takto ti napisem ze ony po termine nechavaju na 5-6 den ak prenasas tak mi bolo vysvetlene...tak nakoniec budes mat asi aj cisarsky a otvaras sa?a drzime prsteky aj s laurou 🙂

juliakocka
13. feb 2010

Dakujem pekne kočky, tak netuším či sa otváram, lebo naposledy ma zospodu pozerali pred 4 týždňami a odvtedy na mňa nikto nie je zvedavý 😀 Takže netuším, ale na cisársky sa mi bars nechce :( No ved uvidíme 🙂

petra1985
13. feb 2010

ah kati tak teraz zo zaciatku je toho viac co este nie..stiplave, slane, kysle, smazene.. vsakovaka zelenina.. ale tu je taka tema tak skus sa tam popozerat

olienka12
13. feb 2010

katka ja kojim a jem vsetko zaradom... z kapusty malemu nic nebolo,zeleninu jem normalne ani z fazulovej polievky nic nebolo,problem bol po sosovicovej polievke ale len to,ze ho nafukovalo a prdel cely den tazsie,inak pohodicka... skusaj postupne vsetko a uvidis ci nieco robi zle ked ano vynechas...

katka22r
13. feb 2010

oli no ja som nad tym tiez rozmyslala

petra1985
13. feb 2010

oli tak postupne ano ale tak zhurta na dvojtyzdnove babo by som nesla.. este by som si pockala nech ma aspon mesiac Kati.. ale tak to je kazdeho vec to je jasne.. ale ja osobne som davala pozor radsej ako mat doma rosambo 😀 uzila som si ho pri kolike dost........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre