Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

zvonkohra
29. nov 2011

@samantha24 ty si fakt myslis ze skor vezmu do prace matku s detmi ako mladu babu co je slobodna??? 😕
@mirka12011 ta co sak dajaky dr este ostali nie?

samantha24
29. nov 2011

@zvonkohra nemyslím si to ale viem, vlastná skúsenosť tak by som to nepísala

juliap
29. nov 2011

@samantha24 fakt neviem, na akom pohovore si bola, ale vsade sa zeny pytaju ako 1 vec, ci je vydata a kolko ma deti ... a ked je slobodna, tak ich nezaujima, ci ma priatela a kedy chce rodinu, ale kuknu, ci ma poriadny vystrih a minisuknu ... 😉 😉 😉

samantha24
29. nov 2011

@juliap tak to si na žiadnom pohovore asi nebola, prve čo sa ma spýtali ak som sa zaujímala o robotu tak bolo že či som vydatá a ja že zasnúbená a budeme sa brať a ani že aha tak to chcete rodinu a deti a ja tak neskôr . a to nie som tučná a škaredá. a nezobrali ma kôli tomu aby každý rok nezaškolovali nanovo niekoho nového

zvonkohra
29. nov 2011

@samantha24 a na kolko pohovoroch ze si ty bola moja?a este by ma zaujimalo kde pracujes...a vlastne ako mozes vediet ci by ta prijali ked nemas deti

radoslava25
29. nov 2011

@samantha24 no ja som si prešla tiež viacej konkurzov aj ked som bola slobodna, aj ked som bola vidata a väčší úspech som mala ked som bola slobodná, ked som už bola vidatá a aj ked sme bábo plánovali o 2-3 roky lebo sme nemali zabezpečené samostatné bývanie vždy zobrali krajšiu, chudšiu, s väčším výstrihom a kratšou sukničkou ( aspoň čo sa týka oblasti administratíva/účtovníctvo).......

samantha24
29. nov 2011

@zvonkohra bola som na dosť pohovorov, a to kde pracujem momentálne nemusíš vedieť, 4 roky som si sedela doma na zadku , a na niesta kde som bola na pohovoroch boli dosadené ženy s detičkami. aj v tejto práci sú ženy z detmi viac zvýhodnované ako ženy bez deti

zvonkohra
29. nov 2011

@samantha24 oki budeme sa o tom bavit az budes vydata s detmi na krku a bez prace a v inej teme!

tinika
29. nov 2011

@samantha24 neviem kde ty zijes moja, tiez mam za sebou nejeden pohovor ale taky pristup o akom tu ty pises som nevidela

anicka1981
29. nov 2011

@samantha24 ja mam z pohovorov rovnake skusenosti hned po svadbe som hladala robotu,, nic som nenasla, lebo jasne, po svadbe, ucite otehotneje,,,, a tak aj bolo,,

mirka12011
29. nov 2011

@zvonkohra jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hihi ostali....

samantha24
29. nov 2011

@anicka1981 tak som rada že som to nezažila s tou prácou len ja

samantha24
29. nov 2011

@tinika žijem v reálnom svete a taký prístup som zažila , to je moja skúsenosť tak nechápem vaše reakcie

marosusu
29. nov 2011

taak baby ako stara ci nova???,.,.a je nejaky zoznam veci co si priniest do PO porodnice??.,.,hmmm

samantha24
29. nov 2011

@marosusu každá nemocnica ma svoje pre a proti prečítaj si diskusiu dozadu a urob si svoj názor

zvonkohra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka1981
29. nov 2011
tinika
29. nov 2011

@samantha24 no ved mi ti piseme tiez len svoje skusenosti, tak mozes byt rada ze mas tu svoju, lebo malokedy je to tak

mirka12011
29. nov 2011

@tinika ahoj ako sa ma malinky risko?
velky brat patko dava pozor na neho? hihi

marcovka1
29. nov 2011

@anicka1981 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej "anca bez naaaaaaaaaaastrihu a ja ze si niekde do sace isla byvat a ja ze dlho je klidek ale pani supermanka priletela objasnit situaciu !!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mirka12011
29. nov 2011

@marcovka1 si zabila 😀

mirka12011
29. nov 2011

@anicka1981 strata casu naco tu pises...........och

marcovka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
29. nov 2011

@mirka12011 risko prave tlači :D :D ma sa fajn, dava mi zabrat občas bo nechce spat, len sa puči a papa :D a Paťko pomaha velmi, nosi plienky, hojda ho, cumel mu dava :D a vy ako? :D

tinika
29. nov 2011

@anicka1981 chod odtial ak mas problem ale nerob tu rozbroje, kazdy tu napisal svoj nazor a kedze je vačšina tych ktore maju taku skusenost ako maju, tak asi je to na trhu prace tak, to vy dve ste vynimky a mozte byt rady my vam neberieme nazor neberte ani vy nam tie nase

mirka12011
29. nov 2011

@marcovka1 no ona ma velky problem ale sama zo sebou asi hihih myslim ze 99percent bab ju tu nechce sak strata casu podla nej...neviem ako moze urazat ked nas nepozna ale jej slova hovoria za seba.... 😀
@tinika jejejejej to je super len nech tlaci mlady pan nech ma prazdne brusko hihi a bracek super sikovny

olienka12
29. nov 2011

kocky klud, presov je tak maly, kedykolvek sa mozete stretnut na ulici.. netova komunikacia je blba v tom,ze sa vsetko berie prilis osobne

radoslava25
30. nov 2011

po dnešnej správe v TV novinách začínam byť zúfala, novorodenecké oddelenie v PO bude od zajtra asi nefunkčné.... doteraz som tajne dúfala ale už mi je do plaču ☹

marcovka1
30. nov 2011

@radoslava25 stara aj monoblok novorodenecke?ale musia sa o vas postarat ,kamoska ma tiez termin 14 a jej znama co tam robi tak jej vravela ze ma byt kludna tak teraz neviem...dufam ze to dobre dopadne ,len sa neboj 😉

tinika
30. nov 2011

ta prv pocujem ze postahovali vypovede, potom ze dali vsetci tak neviem uz ale som rada ze ja uz porodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre