Pôrod v Trstenej

tereza888
26. jún 2018

Ahojte. Neviete mi sem napísať keď chcem rodiť v Trstenej ci môže byt počas toho všetkého aj môj muž so mnou aj cez noc? Ak áno neviete aj sumu koľko sa platí? ĎAKUJEM

kahanikova
26. jún 2018

Môže byť hodiny po pôrode a len pri pôrode na čakačke si sama ale je tam milý personál takže vo veľa veciach vyhovejú ja som bola dosť dlhú dobu von návštevnej miestnosti a nikomu to neprekážalo,, a už sa neplatí pri pôrode 🙂 teda mal vyjsť ten zákon už

ukulela
26. jún 2018

inac, baby, ja tvrdim, ze na cakacke moze chlap vzdy pomoct viac, ako na sale ... podat papuce, obut, odsikovat do sprchy, pomoct utriet, masirovat krize, ... personal moze byt mily, no nestiha sa venovat jkednej zene na 100 percent. tento pristup - ze otec pri porode sa rata az vo finalnej faze - to je tak pre jeho zazitok. no nie pomoc zene ... nas nechali spolu, no len vdaka tomu, ze mali nahodou (nei v trstenej) jednu miestnost len s jednou postelou. rozumiem, ze ked su dve zeny na cakacke, druhej to moze byt neprijemne, ale tak riesme to priestorovo ...

kahanikova
26. jún 2018

@ukulela určite by sa mi tam zišiel i keď v mojom prípade by tam musel byť 2 dni 😂.. a ženy sa tam menili ako na bežiacom páse.. proste prišli 2x predýchali a šli rodiť (na sále som dokopy bola 3 a pol dňa tak som už videla ako to tam funguje) .. v trstenej je celkovo dosť veľká pôrodnosť, čiže chlapi by tam dosť zavadzali.. ale napríklad ja by som ho tam veľmi rada mala, lebo som bola dosť komplikovaný prípad ale stačilo mi aj počas a po pôrode

lubusik
27. jún 2018

zákon vyšiel že sa neplatí, ale len vo velkých a fakultných nemocniciach ,ja som rodila vo februári v Trstenej, a to už zákon platil od januára, a platilo sa všetko aj epidurál, aj otec pri pôrode, aj nadštandard.

zuzana321991
27. jún 2018

ano epidural sa platí aj otecko pri porode aj v trstenej aj v dk, rodila som tiež vo februári

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre