• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

5. novembra 2017 
@mima77 no cvici s tebou ten maly mamina odteraz....a preco si lezala na boku,kvoli krizom asi,ze?tie vedia boliet poriadne...no uz len vydrzat musime a o chvilku ich tu mame vsetky na svete a zabudneme,co ine nam ostava... :wink:
6. mar 2012 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tarina ja som k dr bertoldovej chodila do poradne vo stvrtok 9 - 10 h.
6. mar 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzovana a bola si spokojna s dr bertoldovou, mala si ju aj pri porode alebo niekoho ineho? Ma poradnu aj v ine dni, nevies?
6. mar 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babeny, jak som to tu tak čítala po pár dňoch tak ma zaujíma že čo vlastne si k pôrodu mám zobrať. Na tej poradni dostaneme nejaký zoznam? Alebo skade viete že čo treba si zo sebou do pôrodnice zbaliť
6. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzovana vdaka pomohla si. to stihne za hodinu vsetkych vysetrit, ci nechodi k nej vela mamiciek?
6. mar 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@purple bola som spokojna, ale nemala som ju zazmluvnenu. Na porod som isla na nahodu a oplatilo sa :slight_smile: A fakt neviem ci ma poradnu aj ine dni, lebo podla rozpisu na dverach to nesedelo...
@tarina islo to tam bleskovo... ale nebolo tam vela mamiciek.. Niekedy nas bolo 5, inokedy 2..
6. mar 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky chcem otazocku, este rodi aj Mudr Sholtz?
6. mar 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 asi ano,kedze mava poradnu
6. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misik1 dakujem , :slight_smile:
6. mar 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chysta sa niekto dnes na prednasku EPI na Antolsku?
7. mar 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, takze ktora chcete ist rodit k dr. Malovej tu je ciselko 02/68672444 je tam v stredu, stvrtok. Chodi sa k nej od 36 tyzdna. Staci si zavolat na ciselko v 35. tyzdni a sestricka vam povie ci ordinuje alebo nie. Akurat som to obvolala, ja som v 30 tyzdni. Takze este mam chvilocku cas :slight_smile:.
7. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, neviete kedy
sa robi na antolskej predporodny kurz? a kam sa da zavolat? dakujem
8. mar 2012 o 09:29  •  čaká bábätko, termín má v marci 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa03 ak myslis tu jednorazovu prednasku o porode,tak ta byva kazde dve tyzdne asi..a terminy visia na dverach vsetkcyh ambulancii...tak ak niektora baba teraz bola,tak mozno kukne a napise ti a ked nie,tak zavolat hociktoru ambulanciu a sestricka ti povie
8. mar 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa03 Ahoj Sisa, volaj na cislo 02/68673403 p. Jezikova 7:30-8:00. Neskor sa tam nedovolas. Potrebujes odporucanie od svojej doktorky.
8. mar 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelle1984 pre detičky nebudeš potrebovať okrem plienok nič. akurát ked ich budeš brať domov tak vecičky. Inak pre seba, pyžamo, župan a také osobné veci. Nič zvláštne som si nebrala. Odsávačku na mliečko ak nemáš kúpenú tak si môžeš kúpiť teraz a zobrať zo sebou alebo aspoň keď som ja pred dvomi rokmi rodila na Antoskej sa dala kúpiť priamo na oddelení, spoluležiaca maminka si tak kupovala. :slight_smile: inak neviem ale kludne sa môžeš opýtať v poradni oni ti poradia :slight_smile:
8. mar 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelle1984 Ahoj:slight_smile: tak ja som rodila na antolskej pred pol rokom......pre babatko plienocky a vlhcene obrusky, ostatne ti daju erarne, ci uz oblecko alebo bavlnenu plienku, zavinovacku kremik alebo co....akurat si doma nachystaj veci v com pojde domov, a pv den odchodu ti to drahy prinesie:slight_smile: No a pre seba....pyzamka aj viac kusov, nabuduce beriem aj 4:grinning:, papucky aj do sprchy....lebo tam stravis vacsinu casu, kedze po kazdom cikani sprcha:grinning:, uteraky cca 2ks, jednu osusku a na tvar....potom ti po pripade prinesu na vymenu z domu. Hygienicke potreby ...kefka, pasta, mydlo-najlepsie je nejake detske nie sprchovy gel....porodnicke vlozky, no ja som ich potrebovala strasne vela!!!!! Hadam aj 4 baliky ak nie viac...ale jasne to sa da dolu v lekarni dokupit:slight_smile:, dlej podlozky na postel, ja som menila kazdy den aj 2-3x....cize podla potreby......no 2 baliky som spotrebovala. odsavacku radsej svoju:grinning: ja som mala manualnu ale sa mi pokazila hned v prvy den:grinning: tak som pouzivala ich, ale je lepsie mat svoju, nemusis cakat ak ju maju baby atd.......a ja by som volila elektricku, mala som manualnu a som sa aj natrapila s tym odsavanim, elektricka je super:slight_smile: doteraz pouzivam:slight_smile:juuuj a toaletak...veeeeeeelmii dolezite:grinning: a ak chcete dudlovat tak aj vystrerilizovany cumlik, ono da sa aj tam sestricky to vystrerilizuju:slight_smile: noa ak bude dievcatko a chcete nausnicky je dobre si zobrat dat aspon na 24h do liehu pred davanim a v den odchodu vam prepichnu.... mna museli este cistit na 4 den takze som bola v takom strese ze som na tie nausnice zabudla a nedala ich do liehu.....tak sme teraz nastrelovali... ale prebehlo to super:slight_smile: no keby este nieco ta napadlo pytaj sa:slight_smile::slight_smile:
11. mar 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisa03 ak sa vopbec dovolas:grinning: ja som sa nedovolala.......treba ten sprievodny list od tvojej gynekologicky...ja som potom bola osobne za p. Jezikovou...lebo ako vravim dovolat sa tam bola katastrofa....
11. mar 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 Rodiii....ja som sice mala zazmluvneneho ineho lekara, ale nestihol mi prist k porodu a odrodil ma dr.Scholtz:slight_smile:
11. mar 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda83 ej toho je vela :unamused: no ked pôjdem náhodou sama do pôrodnice že manžel nestihne z práce tak sa ani neunesiem :grinning: :grinning:
11. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelle1984 :grinning: kopec c´veci sa da priniest aj neskor:grinning: ale vlozky....podlozky, uterak, papuce, plienocky, tehu knizku, zdravotna karta su asi prve veci ktore budes potrebovat:grinning: po pripade zmluva s lekarom.....potvrdenie o epi...atd...:slight_smile:
11. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda83 ako si bola s nim spokojna? ako to prebiehlo? aky je? asi vela otazok a pritom bude toto tretie, som horsia ako prvorodicka, citam, ze ta museli cistit? co ti tam nechal kusok placenty?
11. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelle1984 ziadne ze nestihne a neodnesies sa; zbalis do kufrika na kolieskach a zavolas taxik (alebo sanitku keby bolo zle)
11. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackswan75 Praveze nenechali.....aj si ju necahl 2x priniest, lebo mi tam nieco nadmerne krvacalo...ale nakoniec som musela na kyret....inak bol svetovy:slight_smile::slight_smile: fakt zlaty clovek, bola som velmi spokojna, vyfasovala som ho nahodou lebo mal sluzbu:grinning: priebeh bol taky ze mi praskla voda doma v posteli o 2.30 rano.....okolo 4 som dorazila do nemocky....nasledovali vysetrenia-nekonecne!!!! a nakoniec mi povedali ze este je skoro ze mam ist spat:grinning: no ale ja som mala kontrakcie uz po ceste do nemocnice, takz espat neprichadzalo do uvahy......ako tak do 7 som musela vydrzat lebo sa menily smeny a potom to uz islo!!!! rychlo klystir.....nestihli mi pichnut ani epi....malinka sa narodila 8.20 na vsetko mali cas od mojho prichodu ale nakoniec to dopadlo takto:grinning: ale on bol fakt perfektny aj sestricky boli fakt zlate, vsetky:slight_smile: museli mi trosku pomoct zatlacenim na brucho, lebo som sa nevedela zhlboka nadychnut a dobre zatlacit....ale tak sa to zvladlo....a este sitie...mna osobne dost bolelo, bolo to horsie ako cely porod:grinning:
11. mar 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denda83 dik za informaciu, som rada, lebo mi je odporucany od mojho gynekologa ze je to jeho kamos a spoluziak, tak ziskavam infosky :grinning: :grinning: som rada ze si s nim bola spokojna, no celkom rychly porod na prvorodicku , super :wink: :wink:
11. mar 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda83 a este otazocka, babtko ti polozli na brusko? a mohla si ho mat pri sebe hned po porode? ci?
11. mar 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 No mne kvoli tym komplikaciam na brusko nedali.....ale to nevadi:slight_smile::slight_smile: po porode ma previazli na izbu a tam mi ju doviezli okolo 13...a uz bola stale so mnou:slight_smile::slight_smile:
11. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 Ano ano vwsetko bolo fakt rychle...s odtecenim vody to bolo 6 hodin:grinning: kludne aj dalsie:grinning:
11. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misik1 tak co nove v poradni? cisarsky mas isty? mas aj termin na neho? na CTG si sa uz dostala?
12. mar 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tarina v poradni podla vysetrenia vsetko dolu zavrete,termin mam isty na sekciu...26.3. okolo obeda pridem a poobede urobime :wink: , hej uz som bola na CTG....a ty co nove?
inak ako malo ludi tam vcera bolo, ci uz u doktora,ed len tak po jednej,dvoch sedeli a na ultrazvuku {dr.hammerova} :slight_smile: to iste,vsetko islo pekne,nebolo treba ziadne dlhe cakania...
13. mar 2012 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok