• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
@katarinnak mala som aj svoju, ale oni ju prikryli svojou. na vysetreni isla asi po 5 minutach aj s manzelom, potom mi ju hned vratili - len v plienke a deke. ale aj to len preto lebo tam bola sestra ktora necitala moj porodny plan, lebo predtym mi detska doktorka prisla povedat ze nemaju problem s vysetrovanim az po 2h. myslim ze s tym problem nemaju - samozrejme ak o to poziadas, inak budu postupovat rutinne.
9. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
po precitani dvoch troch stan tejto diskusie sa mi vsetko tak nakopilo v hlave ze mam gulas zo vsetkeho, ja som 33tt+3, tiez sa chystam na Antolsku, bola som tam sice na vysetreni na morfologii kde som nebola nadsena s pristupom dr.Drobneho bol rychlejsi ako rychlik, dufam ze ten mesiac pred porodom to bude jasnejsie, urcite mam obavy lebo som prvorodicka
9. okt 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi alebo chodil niekto k doktorke Filkaszovej? Nejake skusenosti? :slight_smile:
9. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 ahoj ja som k nej chodila do poradne aj bola pri porode a je skvela a urcite aj druhe tehotenstvo ratam s dr Filkaszovou :grinning::grinning:
9. okt 2012 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veraba super, to si ma potesila :slight_smile: Ja som bola u nej dnes na 1.poradni a rada by som pri nej aj rodila. Tak som rada,ze moj pocit neklamal a mas s nou dobru skusenost :slight_smile: Dakujeeeeeem :slight_smile:
9. okt 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kazdy den je ina ak je dobra tak si jej napisem meno dufam ze na nu natrafim, ako si sa k nej dostala ktore dvere ...
9. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 ahoj je uplne super je miĺa a ked chces nieco vediet tak ti povie. No ja mam uplne dobru skusenost a preto aj druhe tehotenstvo chcem ju:grinning: este aj na 600nedelie ma prisla pozrie ci je vsetko poriadku.odporucam ju, ale inak co som pocula tak aj ostatny Dr. su super. Drzim palce :grinning:
9. okt 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veraba dakujeeeem, ja som dlho rozmyslala ku komu pojdem, a dnes som nakoniec bola u nej a zdala sa mi byt taka pohodova.. ale tiez som pocula,ze skoro vsetci lekari su tam fajn.. tak este raz dakujem,ze si sa ozvala :slight_smile:
9. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asocial to tak pojdem teda vo štvrtok som zvedava či tam bude a kolko si tam posedím :grinning:
9. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 prosim ta,vies mi povedat kedy ordinuje tato doktorka?tiez som citala,ze maju kocky s nou dobre skusenosti,tak by som k nej rada chodila do poradne.Budes aj zazmluvnovat?
9. okt 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska ja som k nej chodila v stredu od 9hod ordinovala ak nemala porod
9. okt 2012 o 22:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veraba dakujem :slight_smile:
9. okt 2012 o 23:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehoska ahojky, ta doktorka ma poradne iba poobede od 13.00 -14.30 v pondelok a utorok.. pozri si str.790, tam mi jedna babena odfotila ordinacne hodiny co maju vylepene na dverach. A potom si ta objedna aj na iny den k sebe. Ja idem na dalsiu poradnu vo stvrtok.. Chcem si ju aj zazmluvnit k porodu. :slight_smile:
10. okt 2012 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabrinka26 ahoj robi len poobede?
10. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncuska dakujem za odpoved, drzim palce nech Ti to dopadne co najlepsie!
10. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka ano, len poobede..
10. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviete v akych casoch ordinuje dr. Maľová? Mne to vyhovuje skor doobeda.
10. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka pozri str.790,tam su odfotene ordinacne hodiny vsetkych lekarov :slight_smile:
10. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som definitívne rozhodnutá pre Antolskú, už len rozhodnúť sa medzi 2 lekármi :grinning: (a hlavne aby ma jeden z nich zobral) :grinning:
10. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wilinkaa a koho by si rada? :slight_smile:
10. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ahoj monika pozeram akurat ze uz si porodila. Velmi gratulujem a prajem vela zdravicka malinkemu aj tebe. Dakujem za ordinacne hodiny...o tri tyzdne idem chodit a cakat :wink: Ked budes mat cas napis aky bol porod, u koho si rodila, kde si lezala a tak...budem velmi rada :slight_smile: Mozes aj do IP. Dakujem a prajem krasne dni s babatkom.
10. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wilinkaa aj ja sa rozhodujem ale medzi 3 ma : Fikaszova, Maľova, Dlhopolcek...BABY PORADTE :wink:
10. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babo_dadush to fakt? ja tam planujem rodit az na konci roka, to uz aby som teraz teda sla? A kde sa da objednat? diki za info
10. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alikaa ahoj, to ktory doktor robi nastrih takto rutinne? dik
10. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorka162 bohuzial si uz mena nepamatam, bol to nejaky mladucky dr., iny starsi ho potom poucoval ako ma zasivat.
10. okt 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkam.
@moonlightka ja medzi Havalda a Bertoldová, na oboch počúvam iba samé chvály, tak asi skúsim zistiť, ktorý tam teoreticky bude cez sviatky a pôjdem k tomu
10. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka ahoj, ja som strasne chcela Dlhopolceka, ale neda sa zazmluvnit, nema este atestaciu. a na poradni som ho zatial zastihla len raz, a uz som tam bola 3krat. Ja chodim k Oravcovi, aj si ho zazmluvnujem. ale mam este infosky o Malovej, velmi velmi si ju chvalia, takze ak mozem poradit, tak Malova :slight_smile:
10. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulqa ahoj dr orosova sa asi este neda zazmluvnit skor iba ak by sa s nou nejak dohodla
10. okt 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok