Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dany30
23. máj 2013

ahojte,
ak by niekto potreboval ordinačné hodiny na gynekologicko-porodnickom oddelení Antolska - odfotila som 18.5.2013 (tie ordinačné dni pondelok-piatok som zle odfotila/odrezala ale to si kazdy domyslí hádam 🙂

handricky
24. máj 2013

na toto by som sa nespoliehala., neordinuju podla toho. ide o to, ze administrativne musia odrobit urcity pocet hodin, takze tak je to nejako rozpisane. ale v reale behaju medzi ordinaciou a porodnicou, cize casto krat poobede tam nie su vobec, prip. ak musia urgentne riesit porod alebo sekciu, tiez utecu z ambulancie.. doporucujem vbehnut do dveri prvemu doktorovi, inak tam clovek moze stravit cely den🙂

silsil
24. máj 2013

Ešte lepšie si zavolať pred tým než sa tam vôbec vyberiete do poradne 😝

kofina333
28. máj 2013

ahojte, chcela by som sa opýtať, či môžem ísť do poradne v nemocnici, keď som len v 30.tt, ale môj lekár predpokladá, že porodím tak do 5-6 týždňov, takže sa teoreticky do poradne po 36.tt ani nedostanem. Chcela by som si tam dohodnúť nejakého lekára. Dá sa to? Zoberú ma aj skôr ako po 36.tt?

janka_petrzka
28. máj 2013

@sasie pocuj a to si kde nasla ze v pondelok je dr. malova? lebo pozeram na stranku antolskej a malovu neviem najst vobec nikde... vdaka za radu 🙂

sasie
28. máj 2013

@janka_petrzka stranka antolskej je dost neaktualna... Je tam napr aj dr. Lattakova ktora tam nerobi uz vyse roka. Ked sa pridas do skupiny rodime na antolskej tak tam su fotky s rozpisom poradni. Len sa treba k nej objednat.

silsil
28. máj 2013

@kofina333 a ty uz si otvorena? ze dr predpoklada ze tak skoro porodis..no standardne sa chodi od 36t ale tak ked ti tvoj gyn da doporucenie uz skor ist, tak asi sa to tak robi..aj ked ja o tom pocujem prvy krat..ked tak urcite si potom zavolaj na nejaku poradnu pred tym nez tam pojdes, ci je to ok, ci ta zoberu atd..

kofina333
28. máj 2013

@silsil nie som, ale čakám dvojičky, jednovaječné, s jednou placentou, takže tam sa rodí veľmi predčasne. Povedal mi aj môj lekár, aj ten čo mi včera robil morfo, že tak max. do 34-35 tt.

silsil
29. máj 2013

@kofina333 jaaj jasne, to asi do rizikovej mozes chodit 🙂

janka_petrzka
29. máj 2013

@sasie uz uz som sa pridala, dakujem 🙂 idem hladat dakoho dobreho co tam bude aj v lete...

lauricka
29. máj 2013

@kofina333 s dvojickami sa chodi do poradne v porodnici skor, tak v 33 tt (36 je pre monomamy, u nas veeelmi neskoro). A v tvojom pripade tam, samozrejme, mozes ist uz teraz.A automaticky su vsetky tehu s viacercatami rizikove poradne.

lauricka
29. máj 2013

@janka_petrzka rozpis na webstranke je stary ako republika, to vobec nepozeraj

janka_petrzka
29. máj 2013

@lauricka 🙂 nuz aj sa mi zdalo ze dako tam lekari chybaju... no ale nikdy som tam nebola tak neviem, vdaka za info teda

lauricka
29. máj 2013

@janka_petrzka je fakt blbe, ze to nie je nik schopny aktualizovat, radsej by to odtial mali zmazat teda uplne

kofina333
29. máj 2013

@lauricka ďakujem, už sa dohadujem s pôrodníkom na termíne 🙂

miruska20
30. máj 2013

Neviete mi niekdo povedat ci dr,oravec berie nove pacientky. no nove ja som uz k nemu chodila a aj my odrodil syna a chcela by som sa k nemu vravit,som v 21 tyzdni .ci nebude niak problem ze by ma nezobral .Dakujem

andrejta
30. máj 2013

@janka_petrzka ahoj, prosím ťa, ako sa dá pridať k skupine rodíme na antolskej?

silsil
30. máj 2013

@andrejta skupinu treba vyhladat medzi skupinami, tu mas link:

https://www.modrykonik.sk/skupina/2293/

andrejta
30. máj 2013

@silsil ďakujem za pomoc

dulkagabulka
31. máj 2013

Prirodzený pôrod koncom panvovým po sekcii - rodili ste niektorá tak aj na Slovensku?

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

vevegom
5. jún 2013

moje majove repete na antolskej - maximalna spokojnost. mam pocit ze sa este zlepsili oproti mojmu porodu v 2009.

slavka_a_maros
5. jún 2013

@vevegom a kolko vas bolo na izbe? V maji tam vraj mali natresk 🙂

vevegom
5. jún 2013

Ahoj Slavka, tyzden pred tym ako som ja rodila, vrj ano, ze bolo aj zavrete odd.6nedelia. My sme boli 3+babatka. Vsetko velmi mile dievacat, ale poslednu noc + 2 dni sa mi podarilo vybavit nadstandard, co vrele odporucam. Je to vacsi komfort a 18 €/noc nie je taka strasna suma. Ked som rodila v 2009 bol strasny natresk, jednu noc sme boli 4 na izbe to som sa modlila aby sa nestalo.

xlucia
5. jún 2013

@dulkagabulka ahoj. chcem sa ta opytat, ci poznas pripad, kedy po dvoch cisarskych bol aj prirodzeny porod

xlucia
5. jún 2013

@kofina333 ja som bola dnes a som 32tt. mozes aj skor, tym duplom ze cakas dvojicky, ale je nutne sa dopredu ohlasit telefonicky

tehula
5. jún 2013

@miruska20 myslim, ze neodmietne ta. Ja som tiez oba razy u neho rodila. Chodim k nemu aj ak k normal gynekologovi, akurat mi odporucal pocas prvych mesiacov kneludne aj nestatne zariadenie, ze aby som nemusela dlho na poradni cakat. Ale chodila som radsej k nemu na antolsku

tehula
5. jún 2013

@vevegom suhlas, ja som v 2009 rodila v juni a zeny nemali volne boxy, pomaly na chodbe sa rodilo. Uvazovali aj neprijimat nezazmluvnene pacientky v tom case, ze prevoz na Kramare urobia. Ale zvladali to aj tak super, hoci na izbach bola hrozna tlacenica. V 2011 jun som mala repete a neskutocne sa zlepsili aj pristupom aj vybavenim porodnych sal. A na izbe som bola sama 🙂

dulkagabulka
5. jún 2013

@xlucia na youtube najdeš prekrasne videa zadaj si niečo ako "vbac after 2 c-sections" ,
u nas poznam iba po jednom cisarskom, v zahraniči sa da aj po dvoch...ak taky niekto zažije aj tu, budem stastna, ak nam o tom napiše...

mam taky pocit, ze mi jedna mamina pisala, ze boli k nej ustretovy s touto požiadavkou v Trenčine , ale neviem, či si dobre pamatam, ani ako sa to skončilo....ved sa skus obratit tam na p. primara
😉

xlucia
5. jún 2013

@dulkagabulka ja nechcem zahranicne videa. ja chcem slovensku realitu. uz som dve sekcie mala a dnes mi dr. povedala ze zatial, pokial nechcem, tak sekcia byt u tretieho porodu byt nemusi. ze predoperacne si mam spravit, ale uvidi sa. inde bola sekcia automatika. prekvapila ma ta flexibilita

dulkagabulka
5. jún 2013

@xlucia wauu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre