Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

blackswan75
28. máj 2012

@deni777 chlapci su lenivy moja 😉 😉 😉 neboj bude v poriadku, moja neterka rodila na Kramaroch a mala zazmluvneneho Cunderlika, a tiez vyvolavali skoro 2tt po termíne 🙂 nakoniec porodila po druhej vyvolavacke 4080 a 51cm chlapca, a vobec sa mu nechcelo, a povedala ze taky sup sup porod, ze velke babo sa rodi lepsie ako male 🙂

cicimon
28. máj 2012

@bumbajko a co sa stalo ak to mozes prezradit?

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet takze si bola spokojna, ja som u neho na odporucanie, je to kamarat mojho gynekologa, ale na prvy dojem je moc fajn, 😉 tiez sme dnes podpisali zmluvu 😉

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 ja som si zo zaciatku nechcela nikoho zazmluvnovat, az rodicia ma donutili - to bolo po tej afere co im tam 2 baby zomreli na sale. cize 2 poradne som absolvovala u ineho. potom 2 u neho a hned po termine uz ma bral na rizikove. chvalila ho aj kamoska - lekarka z kramarov, ze odbornik, tak nie je o com...

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet jaj ano viem o tom.... citala som mne sa paci aky ma pristup, takze porod si mala v pohode? 😉 mne povedal ze ak budem uz pred terminom o take 2tt tak tomu pomozeme, lebo aj maly uz bude velky 😉 😉 😉

deni777
28. máj 2012

@blackswan75 mne povedala dokina ze je velke babo takze uviidme ale vies tie sona klamu, nie je to iste kolko ma a aj aky termin mas vyratany takze tomu neverim , uvidime az ked sa narodi to bude presna vaha 🙂

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 porod bol super, keby som druhy mala tiez taky, tak si mozem gratulovat. 😉 s vyvolavackou, ale perfektny, okrem bolesti krizov mi nic nebolo, epi som sice nestihla, ale som aj rada. dali mi nieco do infuzky, cize ani 3/4 hodinove vysivanie som necitila.
a tajne dufam, ze tento raz pojdem skor ako mam termin 😉 😀 lebo moj lekar mi minule oznamil, ze krpec "nebude maly tvor"

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet preesne aj ten moj bude macik lebo v 34tt mal uz 3 kila a na bud tyzden si ho chce pomerat aby mal prehlad 😉 😉

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 mne uz od 30tt sono nikto nerobil. ale mi min. tyzden prehmataval brucho a celkom ostal zaskoceny, ze je krpec velky 😀 😀

chiarra8
28. máj 2012

jaaj baby, ja sa len bojim, kde nas vsetky ulozia 😒 Ked vas otvorene posielaju domov.. ja som sa pri prvom tehu otvorila z 1 cm na 9 za cca 3 hodky.. tak keby mna poslali po prvom vysetreni domov, tak rodim v aute 😀

guga79
28. máj 2012

len konštatujem, že som bola s Antolskou velmi spokojná 😉 držím palce.

jasminet
28. máj 2012

@chiarra8 ako, ja som pri prvom ani nevedela, ze mi voda odtiekla 😕 😅 tak si neviem predstavit, ze by som doma bola... a po porode som sa na novorodenecke ani nedostala, prvu noc a den som bola zas na rizikovom kym sa podvecer neuvolnilo miesto na sestonedeli

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet to faaakt: 😀 😀 😀 si nevedela?? a co si si myslela, ze si si cvrkla? 😀 😀 😀 😀 tak ti urcite sono urobi 🙂 teraz

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 ze cvrkla 😀 😀 😀 mne odtekala postupne, vzdy ked som sla na wc, tak mi postupne odtieklo trocha asi... aj mi sestra dala tu ich vlozku, ze po chvilke mam prist ci to je naozaj voda. ale to uz sme nezistovali. lebo ma doktor vysetril a ze sa mam ist pobalit a ist na salu a tam zistil, ze vodu uz nemam 😅 😀

deni777
28. máj 2012

@jasminet inak toto som si aj myslela , ze mi mi asi voda odteka lebo moč to nebol, a natrela mi vlozku tym rozokom dokina a nic 😕 tak neviem co to bolo ale ze zatka mi odisla to viem , tak mozno este z nej to bolo alebo co 😅

jasminet
28. máj 2012

@deni777 ja vzdy ked som sla na malu, tak uz po docikani este zo mna nieco tieklo, tak som preto myslela, ze este moc... ako prvorodicka som myslela, ze mi proste voda rupne a tecie to vsetko naraz. tak som sa potom pytala aj sestricky a ona ze nie, ze to moze aj takto postupne... a na tej mojej vlozke co som mala to nevedela zistit, lebo to sa vcuclo do toho gelu co to obsahuje...

deni777
28. máj 2012

@jasminet no ja neviem teda , ja som si pred tym dala cistu vlozku a oni co mi dali som mala 20min kym som bola na pasoch napojena a nic neukazalo,, tak neviem 😖 ale ved ja to iste som si myslela ze mi praskne a bum vsetko vytece 😀 😀 no asi nie , u kazdej je to inak 😅

blackswan75
28. máj 2012

@jasminet mne pri prvej rupla uplne naraz, manzel susil 2 dni madrac z postele 😀 😀 😀 😀 a pri druhej mi odtekala postupne 😉 😉 takymi cicerkom a nedalo sa to ovplyvnit 😉 😉 😉 tak som vedela ze voda, pekne som dobalila, skocila pod sprchu, zacali kontrakcie kazdych 10 minut, potom kazdych 5 a do 6 hodin po odteceni bola aj druha vonku 😀

jasminet
28. máj 2012

@deni777 mojej spolubyvajucej na rizikovom vtedy pri jedle praskla 😀 zarezala do fasirky a uz utekala 😀 😀 😀

jasminet
28. máj 2012

@blackswan75 podlozky mam nachystane, len este mi pride skoro si ich pod plachtu do postele strkat 😀 pevne verim, ze to pride az v nemocnici 😀 😀 😀

blackswan75
28. máj 2012

tiez az za take 2tt si tam dam tu nepremokavu podlozku 😀 😀 😀

tehula
28. máj 2012

no a mne voda ani raz nepraskla, vzdy pichali, Pri prvom som uz bola na 8-9otvorena, tak ze pichneme vodu, aby som vlastne tlacit mohla ist. Tiez som doma stresovala, ze co ak si matrac zaserkam, alebo sa mi zduju parkety od tej potopy 😀

@deni777 takto pred rokom jak keby som seba citala. Z junoviek som bola prva na rane TP 1.6 a predbehlo ma asi 3/4bab z junoviek., co uz nevedeli dockat a rodili aj zaciatkom maja 😅 Tak som mala uz nervy, ze dokonca ani do terminu som neporodila az nakoniec vyvolavacka. A to oni boli zvcsa prvorodicky a ja uz druhorodicka

blackswan75
29. máj 2012

@deni777 tak ako? RODIME?????? drzim palcekyyyyyyyyy, myslim na tebaaaaaaaa 😉 😉 😉

111anjelicek
29. máj 2012

Mile mamičky , ma niekto skusenosť s MUDr. Hammerovou? dakujem

deni777
29. máj 2012

@blackswan75 aaale kdeeeee nic sa nedeje akurat mi zatka furt odchadza a ne a ne sa to spustit 😀
@111anjelicek ahoj ja som bola u nej uz 2x

111anjelicek
29. máj 2012

a spokojna predpokladam , no ja už som mala rodit včera a tiez nic. No bola som v stredu unej na kontrole a neviem si onej spravit obras

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek noo spokojna som taka ukecana , ja som bola stvrtok u nej mi tvrdila ze do konca tyzdna urcite porodim, a uz je utorok takze sa mylilia 😅 a aky mas nazor na nu? co sa ti nepaci? sestricka je hnusna ale 😠

jasminet
29. máj 2012

@111anjelicek ja za seba hovorim, ze dr. hammerovu radsej nie 😅 mne od 20tt na utz videla placenta preavia. strasila ma cs... nikto iny to okrem nej nevidel. zarucila mi tym kazdotyzdnove navstevy utz a kazdy len krutil hlavou, ze kde na to prisla - placentu som mala az hore nad pupkom... tak ked uz toto nevidi ako gynekolog, tak co este prehliadla na tom sone?

katy1979
29. máj 2012

@111anjelicek ja som k nej chodila posledny mesiac do poradne aj ma odrodila. ja som bola spokojna nemala som s nou ziadnu negativnu skusenost

deni777
29. máj 2012

@111anjelicek ked mozem odporucit tak Rozemberg, Sholtz alebo Dubcakova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre