Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôrodnica Antolská verzus Kramáre verzus Dunajská Streda

zumza
26. júl 2012

Ahojte kočeny, rodím o pár týždňov a stále nemám vybratú pôrodnicu ☹ Neviem sa rozhodnúť.. Bývam v BA, bola som sa pozrieť aj do Dunajskej Stredy, vyzeralo to tam útulne, ale odrádza ma to, že by som musela do poradne cestovať a ktovie, či by som tam stihla doraziť, keď ma to chytí 🙂 Budem rada, ak mi napíšte svoje skúsenosti prípadne rady, snáď mi to pomôže sa definitívne rozhodnúť...

liz_lemon
26. júl 2012

@zumza ja som rodila nedavno na Kramaroch, lekari super, ostatne uz bolo horsie, ale je to skor o stasti na ludi, ktori tam pracuju, dalsi porod tam asi nepojdem, vyskusam radsej Antolsku

kucanka
26. júl 2012

@zumza ja som tiež rodila na kramároch vo februári. Začnem od toho dobrého. Novorodenecké super až na to že zobrali zle krv na skriningové vyš. a doktorka musela opakovať. Šestonedelie podľa služby od milých až po absolútne arogantné sestričky. No a pôrodnica... Prišla som. Urobili sono, zobrali krv, odmerali tlak a teplotu a natočili monitor. Urobili prehliadku. Že nerodím ale nechajú si ma tam 😒 Za celú noc veľmi mladá pani doktorka jediné čo so mnou spravila boli ďalšie 2 monitory. Ani len sa na mňa nepozrela či sa otváram. Úplná nevšímavosť. Po výmene zmien zistil doktor že som otvorená a ide sa rodiť. Malý bol na svete za 10 minút. A to si človek povie že Kramáre. ☹ Nabudúce už asi nie...

mikadooo
26. júl 2012

Ja som rodila na Antolskej, vsetko super. Az na stravu :D:D:D. Mam kolegynu ktora rodila v Ruzinove, tiez si to celkom pochvalovala. Podla mna v BA su vsetky 3 dobre, urcite sa vzdy najde nejaky kritizator, respektive v kazdej porodnici sa najde nejaka blba sestricka, ktora ti to zneprijemni. Lenze ja som kazdemu povedala - na 10 dobrych sestriciek je tam jedna blba. Sestricky sa vsak striedaju ;). Velmi sa mi snazili pomoct s kojenim, aj ked neuspesne, skusali sme x sposobov, fakt sa snazili. Nastastie pomohlo mi tu forum annyg o dojceni, kde som sa docitala kde som vlastne robila chybu, takze kojim az doteraz. Co sa mi este pacilo bolo, ze sa sestricky spravali velmi milo k babatkam, ziadne ze jedno babo, druhe babo, ale milo sa im prihovarali a boli fakt mile na vsetky babatka. No a doktori boli vsetci super podla mna - aj detski aj gynekologovia. Primar je trochu prisny, co vsak nie je na skodu, mali sme hranicne hodnoty bilirubinu, nepustil nas domov a na druhy den mala dcerka uz zltacku, takze v podstate dobre spravil ze nas nepustil, neviem ci by som si to doma vsimla a kedy... Rodila som minule leto. Ak mas nejake dotazy v klude sa pytaj ale asi tu budu aj cerstvejsie mamicky.

liz_lemon
26. júl 2012

@mikadooo jaj, strava je asi vsade strasna 🙂 take grcky, co davali na Kramaroch...alebo fazulovu polievku dojciacim matkam...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli