Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

lieni26
27. jan 2017

Ahojte mamicky. Ja by som sa chcela spytat kolko sa plati ked chcem mat manzela pri porode a tiez za epiduralku. ? A ci je mozne tu epi pichnut kedy kolvek, ci tam ta anesteziolog.je vzdy, alebo su dni ked tam nie je...napr.vikend. Dakujem krasne. Ja uz som sice rodila pred 4rokmi mala som aj epi vtedy za 100€ len neviem ako teraz ci sa nieco zmenilo. Dakujem. A banovsku porodnicu urcite odporucam... 😉

kvikina087
27. jan 2017

@lieni26 Epi je myslím za 120e a manžel pri pôrode 10e. a myslím, že anesteziolog je tam stale.

lussy211
27. jan 2017

@lieni26 Epi treba nahlásiť okolo 100 e , manžel pri pôrode 10 dministratívny poplatok 2 €.My sme tie 2 ečka dokonca tuším 2 x platili

lieni26
27. jan 2017

Dakujem Vam zenicky. 😉

kvikina087
27. jan 2017

Ja som Epi nemala dopredu nahlasenu, až ked som prišla rodiť... :D

moskova1983
13. feb 2017

Ahojte baby chystam sa rodit v Banovciach a mala by som rodit sekciou viete mi dat nejake info ako to tam je ci ste boli spokojne ci nie? Dakujem 🙂

sariannka
13. feb 2017

@moskova1983 ja som mala akutnu a spokojna som bola 🙂, ale bola som v uplnej narkoze, takze si toho vela nepamatam. Jazva sa mi super hojila, mohla som skakat aj po mesiaci, pekne ju zasili. Robil mi ju ten mlady doktor, co tam je ;), meno si nespominam

moskova1983
13. feb 2017

@sariannka nepoznam to tam ani ja ale chvalia si tu porodnicu...ja sa tam chystam sa poinformovat sa ako a co tak uvidim 🙂

lussy211
13. feb 2017

@sariannka Ten 2 metrovy taký že :D

stevvvka
13. feb 2017

ja som tam rodila akutnou sekciou. mam aj prijemne aj neprijemne spomienky.
vseobecne hodnotim personal ako velmi mily, sazili sa pomoct, chapali, resp. sa aspon tvarili, ze chapu, co asi prezivame.
jedna sestricka ma sprdla, ze vela vazim, ze som sa pekne vypapala, ze moja vaha je problem...odpovedala som jej, ze ja som ani tak nepribrala v tehotenstve, ale pred tehu kvoli kolenu, vdaka ktoremu sa mi nedalo ani poriadne chodit nieto sportovat...nato ona - tak ked sa nemozem hybat tak budem jest iba mrkvu.
ale asi mala iba zly den, inokedy bola prijemna vcelku.
mne sa zle rozbiehali kontrakcie, tak ma taka mlada doktorka poslala na cisarak. ja som spustila rev, snazila sa ma ukludnit. aj na operacke sa ma snazili povzbudzovat.
ale zalezi aj od povahy rodicky, niektora znesie vela, niektora je citliva...
no a samozrejme hormony robia svoje takze v tych vypatych situaciach nam zenam niekedy prekaza aj farba toaletaku, na to sa treba pripravit a mysliet pozitivne.

moskova1983
13. feb 2017

@lussy211 Walenfells???

lussy211
14. feb 2017

@moskova1983 ja neviem ako sa volá🙂))Ale vždy som vedela že je tam keď šli smiechy z tej sesterkej miestnosti:D

moskova1983
14. feb 2017

😀n

moskova1983
14. feb 2017

Baby a este taka otazka ked sa chcem ist informovat najdem tam niekoho aj po 14h lekara kompetentneho? Neviete?

booklover
14. feb 2017

@moskova1983 skús sa dohodnúť mailom

lussy211
14. feb 2017

@moskova1983 kludne cez mail alebo si tam zavolať, bol tu tuším aj link kde sú tie kontakty

zuzana0612
14. feb 2017

@moskova1983 ja som rodila pred rokom sekciou, mala som spinal. bola som maximálne spokojná. po štyroch dňoch sme išli domov. doma som mala dvojročného syna a v pohode som fungovala hneď. ja môžem len odporúčať, nič závažné na vytknutie nemám. ak by som mala rodiť znova, tak jedine Bánovce. a sekciu mi robil Jankovsky s Wallenfelsom

moskova1983
14. feb 2017

@zuzana0612 dakujem za info

moskova1983
14. feb 2017

@lussy211
@booklover
Dik baby pisala som a mudr Kurilla mi napisal ze mozem dojst kedykolvek tak fajn a ze o vsetkom budem informovana 🙂 🙂

moskova1983
14. feb 2017

@zuzana0612 a mala si planovanu sekciu ci

zuzana0612
14. feb 2017
moskova1983
14. feb 2017

@zuzana0612 a kedy si isla tam za nimi do nemocnice aby ti to naplanovaliv kt.tyzden si bola a ako to tam prebieha diky

zuzana0612
14. feb 2017

@moskova1983 ja som bola na termíne dohodnutá so svojím doktorom týždeň dopredu a on mi robil sekciu (Jankovský). On mi povedal termín a kedy o koľkej tam mám byť. Nastupovala som v deň sekcie ráno o siedmej.

lussy211
14. feb 2017

@moskova1983 držím palce 🙂

simisk
13. mar 2017

@moskova1983 ja tam chodim tiez na poradne,dnes som bola a zase o tyzden v pondelok idem.Som nahlasena u dr.Wallenfesta,ale vacsinou byvam s dr.Pecekarovou ci Pecerakovou neviem ako sa to vola,ale je mila.TP mam 12.4.ale asi to bude skor lebo maly je vacsi o cca 2tyzdne.

alka1980
13. mar 2017

@simisk Perecarova Lucia...

megyyyy
15. mar 2017

@zuzana0612 prosim vas ako ste to zvladli po sekcii? Myslim kedy vas postavili?a sestricky boli ok?

zuzana0612
15. mar 2017

@megyyyy sc mi robili o trinástej hodine v stredu, a stavať ma začali po desiatej vo štvrtok. to som si najskôr sadla, postavila sa, prešla okolo postele a znovu do postele. bolo toho dosť na prvýkrát. to boli pri mne sestričky. potom som už skúšala chodiť sama. za asi dve hodiny prišli sestričky sa opýtať ako sa cítim, že či môžu vytiahnuť cievku na moč, aby som už mohla normálne chodiť a ísť teda na wc. ten prvý deň sa to zdá ťažké, lebo bolesť ťahá človeka k zemi. ale treba chodiť a chodiť. a je to zakaždým lepšie. v nedeľu ma pustili domov a v pohode som fungovala s ďalším dvojročným dieťaťom. jasné že nič nedvíhať a tak, ale inak všetko som zvládala. v nedeľu som hneď aj umyla podlahy. a sestričky boli v pohode. pomohli, podali čo bolo treba, vysvetlili načo som sa opýtala. nemala som žiaden problém. nemám sa načo sťažovať

sandra7788
30. jún 2017

Ahojte. Chcem sa vás spýtať na skúsenosti s pôrodom v bánovciach a v partizánskom. Rozhodujem sa medzi dvoma. Na obe som počula pozitivne aj negatívne spraví ale len z druhej ruky tak človek nevie čomu veriť. Ďakujem vám za všetky rady 🙂

simisk
30. jún 2017

@sandra7788 ja som rodila v BN 15.4.2017 za mna palec hore.Vo vsetkom,lekári,pristup,porod,opatera....vsetko naozaj.Pred 11rokmi som rodila v Bojniciach,strasne....teraz v oktobry som tam lezala na rizikovom 2tyzdne,nic sa tam nezmenilo po tolkych rokoch tak som tam ani nesla rodit.A nebanujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre