• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

26. júla 2017 
@js8142 tam sa netreba na poradnu ani objednat :grinning: staci prist v pondelok alebo utorok a ambulanciu :wink: prvy krat neobjednavaju na cas, na dalsi krat uz ano :wink: a nie nevyhodi neboj :slight_smile:
2. máj 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby je tu aj rizikove oddelenie pre tehotne???
11. máj 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete nahodou, ze ked si chcem zazmluvnit doktora pri pôrod ci to je spoplatnene? A akou sumou?
12. máj 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len chcem podotknúť k predchádzajúcim príspevkom a nástrihu...všetci lekári zvážia, či je to nutné alebo nie, a poedať, že tak je to pre lekára jednoduchšie je teda blbosť, veď ten lekár si to potom musí aj zašiť, tak pochybujem, že je to ľahšie pre neho.
12. máj 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellie_ maju to na ich stranke napisane: účasť otca pri pôrode 10, 00 €, vedenie pôrodu v epidurálnej anestézii 100, 00 €, výber pôrodníka 230, 00 €. tu mas link, popozeraj co tam pisu: http://www.nemocnicabn.sk/oddelenia/gynekologicke-oddelenie :slight_smile:
12. máj 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liieeeenka tak preco potom na slovensku je 70% nastrihov a v zahranici 10% v dansku len okolo 4%.hmmm? cim to je? lekar by mal v provom rade zhodnotit ze rodit na chrbte je totalna blbost ktora o 30% zuzi porodne cesty. keby sa rodilo v normalnej polohe tak by bolo treba nastrih len vynimocne
13. máj 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak niektoré mamičky veľmi netlačia a tým pádom je to pre záchranu dieťatka...a tie čísla - neviem nakoľko sú pravdivé...
13. máj 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to už je iná téma.
13. máj 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liieeeenka no necudujem sa ze mamicky maju problem tlacit ked u na chrbte :( ale snad 70% porodov nie je o zachrane babatka. a tie cisla su fakty z odbornej literatury
13. máj 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tlacenie...ked doktor necha zenu aby tlacila podla toho co jej diktuje telo, tak ma silu tlacit. lenze ked ju rozptyluju povelmi... :unamused:
13. máj 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://blog.baraka.cz/2014/05/monopol-poskozenych-a-skodicich/#more-9378

zvlast si treba vsimnut: …Finančně a mocensky motivované nástřihy hráze jsou hrazeny pojišťovnou, normální porod se porodnici nevyplatí. Ve Švédsku, kde mají nejnižší porodní úmrtnost na světě, je zásahů u fyziologických porodu jen 7%, u nás 90%… americký neonatalog Marsden Wagner po inspekci českých porodnic (iniciované Světovou zdravotnickou organizací) prohlásil, že první, čeho se českým ženám v porodnicích dostane, je nesvoboda, která je následována obřízkou a separací dítěte…

a na slovensku je to este horsie!
14. máj 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liieeeenka ano lekar si to musi zasit, ale je to zakrok ktroy preplaca poistovna.
14. máj 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to určite...poisťovňa platí iba za hospitalizáciu ako takú, je jedno aký zákrok sa počas nej robí
14. máj 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liieeeenka jemine, to chces povedat zerovnako preplatia pririodzeny pood a ovnako cisar ? :grinning: dobre rano !

samozrejme ze sa prepalcaju ukony och svata prostoto
14. máj 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ked operuju spele crevo je to preplatene rovnako ako operaci mozgu och
14. máj 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak nerobíš v zdravotnícve, tak o tom vieš .... NIČ, nepreplácajú.
14. máj 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liieeeenka :grinning: :grinning: :grinning: sorry ale tuto informaciu mam priamo od PA, takze asi tak. a ty nejako sa zastavas nastrihov, snad nie si doktorka co ich rada robi?
14. máj 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa nezastávam nástrihov, ja len vravím, že lekár vie, kedy to urobiť a kedy je to nutné. ospravedlňujem sa ostatným za príspevky mimo tému. A pochybujem, že niekto rád a len tak z radosti nastrihuje.
14. máj 2014 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liieeeenka tak fakt ako potom logicky chapes ten pocet nastrihov co je tu a co je v zahranici? ak mi das nejake logicke vysvetlenie rada ho prijmem....fakt uprimne to myslim
14. máj 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,neviete ako je to v banovciach s cisarakmi?Viem ze niekde je kazde babo nad 4kg podla ultrazvuku rodene cisarom.Ja momentalne sice tehotna niesom ale planujem este jedno babo a do TN nehodlam ist,nakolko ma dvakrat nechali rodit dost velke dieta prirodzene :frowning2:
21. máj 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa nechali ta odit prirodzene? tomu neverim. na slovesnku sa nikde nerodi prirodzne :slight_smile: nechali ta rodit vaginalne si chcela napisat
21. máj 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lostris1 tu na MK sa tomu hovori prirodzene :sweat_smile: sak pochopili sme sa,nie? :slight_smile:
21. máj 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa uz som sa zlakla ze casy sa menia a niekde sa rodi prirodzene. no to by bolo kacirsvo rodit prirodzene.
21. máj 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clarissa je tam novy primar, vraj sa s nim treba porozpravat o probleme a da sa s nim dohodnut, ak je dietatko ozaj vacsie alebo iny problem, ktory v trencine "nie je problem", lebo tam nic neni problem... :confused:
23. máj 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruska141 dakujem za info,je super ze sa tam da dohodnut ak je nejaky problem
24. máj 2014 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/group/6531/
zeny co sa chystate rodiť, rodili ste pridajte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jún 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, o mesiac a pol mam termin a rozhodujem sa ci rodit v Banovciach alebo v Partizanskom. Prvy porod som mala v PE, bolo to uplne v pohode, ale teraz mam pochybnosti kedze sa tam situacia trochu zmenila. Najde sa tu niekto kto nedavno rodil v Banovciach? Rada by som sa oprela o cerstve info ako to tam funguje a hlavne aky je pristup z hladiska personalu. Vdaka za odpovede.
9. jún 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa s vami podelit o moju najnovsiu skusenost s Banoveckou nemocnicou. Rodila som pred troma tyzdnami a som maximalbe spokojna. Ten primar je fakt v pohode, prijemny chlapik, da sa s nim dohodnut. Cele je to prerobene, dobry pristup aj od sestriciek. Urcite aj nabuduce BN :slight_smile:
22. jún 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellie_ ahoj prosim ta nevies kolko sa plati ak by som chcela Baskovu pri porode?vdaka
23. jún 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked vsetky pisete tak aj ja napisem.... Myslim si, ze oddelenie je pekne a aj pristup personalu bol dobry. Sestricky ochotne a trpezlive, poradili ak som sa nieco pytala. Lekari OK a primar tiez privetivy a vidno, ze mu na oddeleni zalezi a dava ho do poriadku. Myslim si, ze asi ani nie je co vytknut :slight_smile:
29. jún 2014 o 06:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok