• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Bardejov

25. novembra 2015 
ja som porodila v sobotu o pol 10 a nic nebolo volne tak som bola v porodnom boxe musela som cakat kym vypisu prepustiace spravy aby som mala volny flek a o 1 som uz ola na izbe.
6. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak byt v porodnom boxe by mi mozno az tak nevadilo, ale kam byma dali, keby prisl nejaka dalsia zena rodit? na chodbu? :unamused: :sweat_smile:
6. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie tam su 3 porodne boxy :grinning:
6. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, ale co ak zacnu rodit š zena naraz??? :astonished: :grinning:
6. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byt 3 zeny naraz
6. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MI NEBOJ TOTO SA NESTANE :grinning: URCITE BUDES MAT FLEKA A CIGANKY SU AZ NA KONCI :dizzy_face:
6. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no dobre, dobre, len bay to nebola ta gynekologia, kde by som nemohla mat babo pri sebe. to by som tazko znasala...
6. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pri mojom stasti, sa TOTO kludne moze stat! :grinning:
6. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neboj sa urcite nie len vo leta sa ti narodi ked bude horuco a v nemocniciach je riadne teplo. :dizzy_face:
6. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? fuha! tak bude babo lezkat naholaka! :grinning: a ja sa budem chodit ochladzovat do sprchy! :grinning: teda ale to by sa asi nemalo, vsak?
6. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v sprche som vela travila casu :grinning: ale vezmi si aj zapky do sprchy, a neviem ako s babatkami, ale zo zaciatku mal skoro vzdy studene ruky.
6. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom mu to teplo az tak vadid snad nebude! dufam, ze nikoho nenapadne robit prievan!
a ja som myslela, ze asi studena sprchy by sa takto tesne po porode nemala, vsak? ci je to jedno?
lebo ja tiez budem v sprske asi casto :slight_smile:
6. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som bola v sprche denne aj 10x ked ma to tam velmi stipalo. :rolling_eyes: no mali sme aj otvorene okna, ale jeden den poprsalo taaak fajne bolo a najhorsie boli navstevy ked sa nasackovali a potom tak horuco ze sa nedalo vydrzat, a vsetko sa len dole potilo a masaker stipalo. ty si prvorodicka?
6. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha! tak to si ma nepotesila... ale da sa tam ist niekam do parku, alebo tak?
ano, je to moje prve babo.
7. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smeja to da sa su tam lavicky, ale nikto nechodil vonku, lebo ked budes mat babo na izbe tak ako?
7. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj s babom predsa :slight_smile: supnem ho do satky a ide sa! :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cosi takemu malickemu najlepsie spinkat na posteli a este ked bude teplo fuuuu, ale aj na novorodeneckom boli otvorene okna dokoran a prievan netaky. aj som si raz maleho ukradla z novoroneckeho, lebo vedla neho lezalo povracane cigancatko :wink:
7. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak ved v satke pre babatka sa nosia deticky od narodenia a ked si sadneme niekam do tiena, urcite mu bude lepsie, ako v prehriatej izbe s prievanom. a mne tiez :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si nemala babo pri sebe? ci tak na striedacku?
7. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvu noc nie az na druhu ale na 4 den rano mu zistili ze ma slabu zltacku tak som ho musela odniest na krv, ty si nevidela maleho mala som vcera album :wink:
7. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nevidela som, vcera mi blbol konik a vobec sa mi nedali pozerat fotky
7. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pomohli ti s kojenim babatka? islo ti to hned?
7. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jedna co bola so mnou na izbe co porodila uz skor tak ona bola hystericka tak revala ze jej neide mlieko a mala jej place a jej mala tak skriekala co nas zobudila kazdu pol hodinu, ale iba den bola s nami no ja soms tym problem nemala ani to tak velmi nebolelo mlieko pride tak na 3 den och uz 3 noc si aj trosku poplakal lebo bol hladny a nic a ty musis prikladat aby ti vytahal taku tekutinu aby ti prislo mlieko tak uz som isla s nim na novorodenecke tam mu dali tu sladku vodu a zaspal, rano prisla vizita a my spime, len nechcel spat v postielke, ale spal pri mne na posteli a teraz krasne spi v postielke, aj som tu noc citila take napatie v prsnikoch aj dost horuce boli a rano mi uz prislo mlieko a maly pil ako za ligu :grinning:
7. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: pekne!
citala som, ze aj ta prva tekutina je pre babo velmi dolezita
7. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj aj mne to povedali aj ked uz plakal, ze bol hladny ziaden prikrm mu nechceli dat, a cumlik ani neukazovat a to bolo spravne.
7. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ozaj dobry pristup! dufam, ze sa to nezmeni k horsiemu! iba ak k este lepsiemu! a aj s porodom by sa to mohlo polepsit, aby sa dlo rodit v roznych polohach, ktore vyhovuju zene a aby sa epizotomia nerobily zbytocne rutinne
7. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne uz som dala fotky nejake maleho mozes kuk :wink:
7. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ejasmeja.ja som, vydata v PO ale rodila som v BJ lebo pochadzam nedaleko bj a aj dr.mam tam.a som maximalne spokojna a aj ked budem tehu druhykrat som rozhodnuta pre bj-skveli doktori,sestry....................a to som nemala zaplatene ani halier :sunglasses:
7. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko! krasne babo! ozaj je zlatunky! som nadsena! :slight_smile:

murinka, dakujem za dalsiu pozitivnu reakciu. to ma utvrdzje v rozhodnuti ist rodit radsej do BJ. v PO nie su dobre referencie
7. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smeja dakujem ved aj tvoje bude krasne uvidis. :grinning: a co chces viac dievca alebo chlapca?

murinka a ku komu chodis?
7. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok