Vybavenie do pôrodnice v Žiline

19. aug 2022

Ahojte mamičky,
Zoznam do pôrodnice v ZA mám, len by som sa chcela opýtať, čo ste si zbalili zvlášť do tašky na pôrodnú sálu?
Ďakujem.

maj_mik
19. aug 2022

Hroznovy cukor, uterak, vodu, slúchadlá (počúvala som podcast😃), vlhčené utierky, popôrodné nohavičky, vložky a čistú košeľu

autor
19. aug 2022

@maj_mik ďakujem krásne 😊

maj_mik
19. aug 2022

A odporúčam vlastný príbor… aspoň mne to vyhovovalo 🙂

jaskolka
19. aug 2022

Mala som pri oboch zbalenu nočnú košeľu, prezuvky, vodu, uterák, alr nič z toho som nepoužila. Teda len prezuvky a košeľu mi dali tam erarnu
Prvý porud bol v noci a mala som také bolesti, že som nevedela ani ležať, a poriadne dýchať, nie to chodiť do sprchy ci niečo iné.Snažila som sa aspoň oddýchnuť keď už nie spat. Za 4 hodiny od príjmu sa syn narodil.
Druhý pôrod bol ešte rýchlejší, takže vôbec nebol čas na nič.
Ostatné veci už som mala na šestonedeli.

autor
19. aug 2022

@jaskolka ďakujem 😊

aknamorka22
20. aug 2022

Určite šľapky do sprchy, uterák (najlepšie rychloschnuci), hroznový cukor, fľašu s vodou, mobil, vložky, nepremokavé podložky. Ak by si si čokoľvek zabudla alebo potrebovala, vedia ti dať 🙂 ja osobne som mala ešte župan lebo tie ich jednorazové košele mi boli krátke a trčal mi zadok a ponožky lebo neznášam bosé nohy :D

autor
20. aug 2022

@aknamorka22 ďakujem 😊

beatrice1111
20. aug 2022

Vodu, hroznový cukor, vody pre istotu viac 😂 uterák, nepremokavé podložky, poporodne vložky tiež viac, vreckovky, vlhčené utierky, slúchadla, telefon, celkovo si do nemocnice neber zupan lebo len veľa miesta zaberie a nevyuzijes ho keďže tam je stále teplo (ja som rodila v zime a nevyužila som ho)

autor
21. aug 2022

@beatrice1111 ďakujem 😊