• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Čadca

14. novembra 2016 
@mia265 Ona sa pýta na Čadcu - tam myslím nie je žiadny "štandard" a "nadštandard". :wink:
20. mar 2016 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evittam Je nadštandard,kde môžeš byť s manželom alebo kým chceš, máš sama izbu,majú dve také izby
20. mar 2016 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia265 Aha, to som nevedela. A ani ma to nejak extra nezaujímalo - bola som max.spokojná so ZA....Len tu skoro vždy písali ženy, že CA je lepšia a nemusíš si platiť nadštandard - tak preto som zostala v pomykove. :wink:
20. mar 2016 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evittam zo za chodia do ca a z ca do za,mt a trstenej :grinning:
20. mar 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ouwecka Hm, ako kto. Mám teda kamarátiek, známych, sesterníc- "na mraky" a možno 2-3 z nich rodili inde ako v ZA - v MT. :wink:
20. mar 2016 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evittam ved jasne ze je kazdy :slight_smile:
20. mar 2016 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evittam ze nie kazdy,preklep :grinning:
20. mar 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalalolo citam,ze za r 2013najlepsia,za rok 2014uz 15miesto...
28. apr 2016 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ake mate skusenosti s pôrodnicou s čadni som prvo rodička ta sa bojim vobec si neviem prestaviť ako to funguje môže biť priatel pri pôrode a potomne veci :unamused:
1. máj 2016 o 09:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patuska21 ano moze byt pri porode. Ako prvorodicke Ti odporucam predporodny kurz od 30- teho tyzdna. Zacvicis si a dozvies sa potrebne informacie. Pozri si vyssie link od lalalolo, alebo straku kysuckejnemocnice.
1. máj 2016 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odporučanie :slight_smile:
1. máj 2016 o 13:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ouwecka rodila si v ca?aký máš názor,,
30. máj 2016 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexska ako naco teraz myslis ? Popravde... Rodila som asi ako.posledna z okruhu mojich blizkych kamosiek a ked mi hovorili co zazili (ale nie ako ze v ca..tak vseobecne myslim) a este tie poporodne depky no ked som to videla tak som si vravela ze to fakt zazit nechcem.. no a tak som mala pripravu riadnu a hlavme som si verila ze porodim a tak a co sa kojenia tyka.. mala som stastie dostala som sa na kadejaky kurzy a mam dobreho gyn a mala som okolo seba dost gyn a pa co som sa ich vela pytala a aj laktacne.. tak aj ked mi vyvolali porod natrafila som na dr co som chcela a bol fajn porod,uplne super,aj co som ich poprosila boli mili a vyhoveli mi...takze co sa tyka porodnice tak super..akurat na sale bol vydychany vzdich a nemohla som otvorit okno....
30. máj 2016 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem pekne čakáme naše prve babo a čo sa ti kach takýchto veci nemám ani tušenia každí ma straší a podobne ale som veľmi rada že mi píšete takéto pozitívne veci o tom aspoň sa prestanem toľko báť.
31. máj 2016 o 10:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patuska21 vues co to strasenie je hrozne.. ved ako moze byt porod hrozny,ved je to zrod zivota to nedava logiku aj vsetko to strasenie,zranenia a zasahy su proti logike a zdravemu rozumu.. ja nie som za.porod v lese aj v tomto prirodzenom procese su rizikove faktory a niektore kriticke rizikove situacie su teraz vdaka medicine obratene na uspech ze zena ani doeta neunru ale lpgicky mi to.pride ako ze tu v klamstvach zijeme.. proste porod boli aleba oba kontrakcia,dokonca ani to boliet nemusi..napr mna neboleli,az ked som.dostala vuvolavacku ale tam.iz je chemia vies..
No a ako prirodzene si otehotnela tak aj prirodzene porodis a vsetko na to mas tak si ver :wink: ja som ukazkovy priklad ze porod moze byt krasny ja sa tesim uz na dalsii
31. máj 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti verím a viem si prestaviť si ma úplne upokojila ja sa samotného pôrodu nebojím ale toho okolo čo bude pred nim a potom ale zas mama mi povedala že keď som sa postarala o súrodenecou tak už naše vlastne babo nebude problém a že aby som sa nebála že to zvládnem :slight_smile:
31. máj 2016 o 11:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ouwecka ale to,že teba neboleli, neznamená,že druhú nebude. Každého to bolí inak,napríklad ja som po vyvolávačke dostala také kontrakcie,že som myslela,že už je môj koniec a to nepreháňam. takže môj pôrod bol hrozný, čo sa týka bolesti a nie je to strašenie...
1. jún 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia265 ale ja na teba neutocim,po oxytocine alebo vyvolavacke su kontrakcie otrasne to sa s tymi samospustenymi porovnat neda
1. jún 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ouwecka veď ani ja neútočím :slight_smile: asi áno,aspoň som tak počula
1. jún 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejaké aktuálne info z čadce? Zaujíma ma hlavne po pôrode,či bábätko stále nechávajú na novorodeneckom,alebo ho môžem mať reálne pri sebe hneď od začiatku. Ja som rodila tam pred 4 rokmi a za chvíľu budem zas rodiť,ta chcem porovnať či sa to zmenilo nech viem či o čadci uvažovať :slight_smile: Ďakujem
14. nov 2016 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranolka22 zalezi v ktorej casti lezis. Na rizikovej niesu postielky pre deti, tam ich vozia. Ja som lezala na rizikovej 2x. Ale teraz ten druhy som tam mala nadstandard. Velku izbu aj s postielkou, tak som mohla mat pri sebe nonstop. V tej casti kde je aj novorodenecke oddelenie asi maju stale pri sebe.
14. nov 2016 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok