Pôrodnica Humenné - aktuálne informácie

slnecnica87
14. aug 2014

Ahojte baby, chcem vás poprosiť o info ohľadom pôrodnice a pôrodu v HE. Zaujíma ma ako to tam je s priajtím pôrodného plánu, či sú ochotní akceptovať aj požiadavky žien, napr. či nechú silou mocou nútiť vyvolávačku alebo prepichovanie plodových obalov, tiež či nenútia na epi alebo oxytocín. Alebo či nástrih nie je bežným štandardom. Či ponechajú prirodzený priebeh pôrodu na ženu a tlačiť, kedy cíti potrebu a podobne. Zároveň, či umožňujú priloženie bábätka hneď po pôrode a aké sú sestričky, či pomáhajú pri kojení, starostlivosti alebo aká tam je nálada;). Ďakujem pekne

slnecnica87
autor
19. aug 2014

haloo, nikto mi neodpovie? nehovorte mi, ze tu nie su ziadne Humencanky

rinkika
25. aug 2014

Ahoj ja ti neodpoviem ale tiez rozmýšľam ze budem rodit v Humennom . Počula som o nejakej súkromnej pôrodnici . Do statnej nejdem určite to pôjdem radsej do Košíc . Pridala som aj otázku tak uvidim ci niekto odpovie .

lenik2985
30. sep 2014
lenik2985
30. sep 2014

@lenik2985 Ahoj! A kedy mas rodit, ja uz coskoro a tiez ma zaujímajú vsetky tie otazky co teba, chcela som si tiez napisat porodny plan, bola som aj na predporodny kurz, na ktorom sme boli len dve a doktorka mi vravela, ze porodne plany velmi nie, a ty si uz nieco nove zistila? ja som si na internetovej stranke nemocnice nasla vsetky tie veci maju uvedene, vraj by mali aj akceptovat porodny plan, ale realita je asi ina, zalezi od doktora, ja sa predsa opytam svojho, ale velku nadej tomu nedavam :D Tesim sa na odpoved:D

simonalibra
26. dec 2016

Ahojte dievčatá, neviete poradiť či je potrebné doniesť aj oblečenie pre novorodeniatko na pobyt v h.porodnici?

petulda333
27. dec 2016

@simonalibra ahoj,ja som sice rodila pred rokom,ale nemenilo sa to,nemusis nic doniest,oni ti daju vsetko. Ale ak chces mozes si doniest aj svoje veci,ja som vsak nemala

simonalibra
27. dec 2016

@petulda333 dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre