Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

nika251
6. aug 2010

Mimkao 😠 😠 😠 to mi NEMOZES spravit!!! Ved ja potom od zvedavosti spat nebudem! 😝

Kiluske blahozelame a Tomaskovi zelame vsetko naj, naj, naj 😵 😵 😵 😵 😵

mimkao
6. aug 2010

nika, 😀 😀 Jasné, že dám vedieť, ak ja vôbec porodím.... Tie raňajšie bolesti ma už prešli.... Takže pôrod asi zase v nedohľadne... 😔

pukica
6. aug 2010

@kila velke gratulko k synatorovi,vela zdravicka a kopec mliecka prajeme

edit,no ja si veru uz nepamatam ci som sla tade cez jednotku,no mozne to je bo ja sa viem tulat vselikade 🙂

no mimka ty len pekne daj vediet co sa ti narodi bo uz tu horime vsetky nedockavostou kedy to uz bude 🙂 takze sup sup ozvat sa,no potom je uz na mne ci vam dam vediet a ci nie 🙂 aaaaaaaaaaaaaaale ja nie som taka,urcite vam dam vediet 😉

edita84
6. aug 2010

kočky všimajte si môj pas 😀

pukica
6. aug 2010

edit,to fakt????? podarilo sa?

edita84
6. aug 2010

hej podarilo len to zatiaľ nemám potvrdené od dokiho lebo je na dovolenke

pukica
6. aug 2010

jeeeeeeeeeeeeeej edit,gratulujeeeeeeeem,takze sa vam to konecne podarilo,juj tesim sa s vami,taaaakze sa opatruj a davaj si pozor na seba 😉

diusik
7. aug 2010

Caute baby,fii edit aj ja gratulujem 😀 mimka kukam ze uz si 41tt?teda uz som zvedava co to bude.Puki mala je teda sikulka,ze sa otaca aj na brusko a tak,nasemu malemu sa nejak nechce na brusko,vrti sa vselijak na boky ale sam na brusko neotoci.Inak vobec prinom nemam cas nanic,vobec nespi cez den,stale sa mu treba venovat.
Mimka a prikom budes rodit?mas to vybavene alebo to nechavas len tak?

diusik
7. aug 2010

aaa teraz som si vsimla @kila gratulujeeem 😀 vela vela zdravie malynkemu aj tebe prajem 😀

mimkao
8. aug 2010

@edita84 jééj, blahoželám a prajem pohodové a bezprobémove tehuľkovanie... 😵

@diusik krásny je Atinko, také šibalské očká má... 😀

edita84
8. aug 2010

@mimkao dakujem ,už sa ťa ani nebudem pýtať čo tu ešte robíš 2v1 😉

mimkao
8. aug 2010

@edita84 😀 😀 no, to sa radšej ani nepýtaj.... 😀 Už začínam byť alergická na otázky tohto typu... 😝 Aj keĎ tuto na koňovi mi to nevadí, skôr keď mi ľudia na skype vyvolávajú a vypisujú... 🙄

edita84
8. aug 2010

@mimkao nooo to by štvalo aj mňa už si skúšala odchytiť mm a znásilniť ho možno to pomôže 😅

mimkao
8. aug 2010

@edita84, nepomáha. Ani dvakrát denne... 😝 🙄 😀

edita84
8. aug 2010

@mimkao to ste taký aktívny? no takže spermošky nespúšťajú pôrod 🙄

mimkao
8. aug 2010

nie, u mňa ho nič nespúšťa... 🙄 Ja som fakt vyskúšala už hídam všetko. A nič nepomohlo. Zajtra idem na poradňu, aj na prietoky, tak som zvedavá, čo nové....

edita84
8. aug 2010

@mimkao tak budem držať všetky prsty aby ti už naštartovali pôrod lebo inak tu budeš asi držať rekord prenášania 😀

diusik
8. aug 2010

@mimkao a ja som si myslela ze piatemu dietatku sa bude chciet rychlejsie...
akurat som si pozerala fotky ked som bola tehu,jaaaj 🙂 ja uz chcem znovu 😀

nika251
9. aug 2010

Ahojte. Mimka- nic?? :😀 😀 😀 , ale neboj, pozitivom je, ze u chlapcov je normalne prenasat 10 dni 😀 . Starsieho som prenasala ja 3 dni a tiez nepomahalo nic, dokonca ani tabletka na vyvolanie- kaslal na nu 😝 .
Mladsieho som od zaciatku kontrakcii po vytlacenie trpela az 6 minut 😀 dokopy 25minut. Tak nech je ten tvoj certik tiez tak rychly 😉

mimkao
9. aug 2010

@nika251, ja som aj dcéru prenášala 10 dní... 😝 😀 Moje deti sú lenivé. 😝 A dík, brala by som taký rýchli pôrod... 😵
Diuš, aj ja som myslela, len sm sa nejak prerátala... 😒 A čo ti bráni nebyť tehu...? VeĎ Atinko má "už" 4 mesiace... 😀 😀

mimkao
9. aug 2010

tak, utekám na poradňu. Džrte palce, pls... 😅

mimkao
9. aug 2010

Čafte, tak som späť z poradne. Primár vravel, že ten nález je perfektný, že by sa nečudloval, kebyže tam ešte dnes večer dobehnem... 😵 Hlavička je už úplne dole, fixovaná. A ak teda do stredy neporodím, tak v stredu tam už ostanem a že ešte v ten deň mi daju tabletku na vyvolanie. Čoho sa síce bojím, ale po tých jeho optimistických rečiach si maslím, že porodím skôr a bez vyvolávania... 😅 🙂

edita84
9. aug 2010

@mimkao no to sa teším že sa to u teba blíži 🙂

lucia23611
9. aug 2010

ahojte🙂))
mimkao to je super, že sa ti to už blíži🙂)) tak sa konečne už dočkáš🙂

inak ako sa máte? ja celkom fajn, začínam žehliť vecičky, ale som veľmi opuchnutá asi to bude na nemocnicu, ale nevadí hlavne nech je malá v poriadku🙂

nika251
9. aug 2010

Mimkao - tabletky sa neboj. Ucinok je ako po sexe- teda ziadny 😀 😀 😀 😀 . Ja to viem- u Damca nezabrali dve tabletky ani sex. Az samovolny odchod plodovky to poho. Tinko bol tichy ,,zakerak,,- teda ziadne priznaky, nic, ani kontry nenamerali len tvrdnutie bruska, ani zatka neodisla, na poradni v ten den som bola len na spicku prsta, krcok cely, cize absolutne bez priznakov. A potom jak velka voda - na kozu ma museli vyhodit uz MM so sestrou a chytaaaaaaaat 😀 . Dr. by meskal par sekund a MM by to aj rodit musel 😀
Tak nech tu zajtra mame spravu ze ,,sme,, uz porodili, hej??? 😀 😀 😀 😀

mimkao
9. aug 2010

nika, 😀 no, hej. Práve sa idem naložiť do teplej vane. Bo ma ešte furt pobolieva brucho aj kríže. Tak snáď zajtra už pošlem sms...
JA viem, že tá tableta nemusí zabrať, ale zase poznám ja veľa žien, čo im to zabralo a do pár minút malí trojminútové silné kontrakcie a do dvoch hodín porodili. Tak toho sa trošku bojím, žeby ma to od začiatku malo tak strašne bolieť. Ale ešte stále mám nádej a hádam ja vieru, že sa to rozbehne samé. 😎
A to si nemla ani bolesti, keď si rodila Atinka?

nika251
10. aug 2010

Mimka- co som mala bolo pravidelne tvrdnutie co som len zadrzala dych a bolo fuc. Ziadne bolesti len v hodine dvanastej 😀 . podla nalezu po prichode odhadovali ne druhy den doobeda. Prisli smi po 22 na pravidelne tvrdnutie, 4 cm ale bez kontrakcii. Klystir plus sprcha- vysla som odtial o 23.15, o 3 minuty odtok PV, porod o 23.25 😀, na izbu som isla svieza ako rybicka, nevedela som spat bo som nebola unavena. Takze parada 😵

mimkao
10. aug 2010

wow, tak to si mala super. Ináč, keď mi predsa len budú vyvolávať, tak mi daju klystír ešte pred tým než tabletku, alebo až ak mi zaberie vyvolávanie?

nika251
10. aug 2010

Myslim, ze najskor daju tabletku, lebo ta moze zabrat az po par hodinach a zatial by sa ti creva mohli teoreticky zaplnit. Ale tabletky sa neboj. Ty si uz viacrodicka tak to u teba pofrci rychlo. Ake si mavala porody?

diusik
10. aug 2010

Cauky,no mimka sranda, to som si nemyslela ze to takto potiahnes,uz som aj ja normalne napata ze kedy uz 😀
no mne brani v tehotenstve jedine to ze by som sa nezmestila do svadobnych siat 😀 ale po oktobry uz sa tomu nebudem branit 😀
Inak ja sa divim ze mne nerobili klystir,ale som aj rada,neviem si predstavit ze by ma v tych kontrakciach napumpovali vodou 😝 🤐 No drzim ti velmi palce aby dopadlo vsetko super a aby sa naplnili tuzby 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre