Pôrodnica Krompachy

25. dec 2022

Ahojte, je tu niekto, kto posledné mesiace rodil v pôrodnici v Krompachoch a podeli sa so skúsenosťou? Respektíve ešte zvažujem pôrodnicu v SNV. Ďakujem

lesankavh
26. dec 2022

Ahoj rodila som v Krompachoch 2X.Naposledy pred rokom a som veľmi spokojná 😀
Krásne nové izby aj nadštandardné,starostlivosť veľmi dobrá , doktori sestry príjemný takže za mna len chvála .👌

autor
26. dec 2022

@lesankavh ďakujem...rozmýšľam, či rodiť tam alebo v SNV, aj keď Krompachy mám bližšie, už som na tú porodnicu počula kadečo... som prvorodicka, strach je veľký...a potrebujem hlavne ľudský citlivý prístup

petulka00013
5. jan 2023

Rodila som aj v snv aj v krompachoch a za mna krompachy vyhrali ja som sa tam citila ako na nejako pobyte obskakovali ma z kazdej strany na snv nemam dobre skusenosti a to som mala tucest 3 krat tam byt

arm3
19. sep 2023

Nejaké nové skúsenosti s porodnicou Krompachy?

autor
19. sep 2023

@arm3 Rodila som v júni a síce pôrod ťažký, ale vďaka PA a lekárke prekrásny...vrelo odporúčam, ja som sa tam cítila dobre, bolo o nás výborne postarané...nabudúce sa tam chystám rodiť zas

arm3
19. sep 2023

Zaujímajú ma také detaily, či dávajú klystir a holia zdola každej zaradom, či je možnosť sa počas predporodu volne pohybovať, či robia nástrih hrádze každej, aká je strava, či je postačujúca, kontroly na šestonedeli odspodu ci robia individuálne alebo všetkým ženám naraz na posteliach..... - proste zlé skúsenosti z inej pôrodnice, tak sa chcem informovať ako je to v Krompachoch. A teda či po klystire je na wc toaletný 🤣🤣 naposledy v inej nemocnici mi spravili a poslali na wc, v jednej kabínke cigánka s cigaretou v hube a v druhom žiaden toaletný. Kým som vyhrabala svoj z tašky tak mi cvrklo, taška bola v inej miestnosti a nik z personálu ma neinformoval ze na wc nie je toaletný. Napr ci je možnosť sprchy alebo sa musím doma. Či máme deti na izbe celý čas pri sebe, kto dieťa kúpa, umýva. Či kontrolujú množstvo vypiteho mliečka a v prípade potreby dokrmuju, alebo to musím sledovať ja, ako dokrmuju, či pri odchode obliekajú dieťa sestričky alebo si obliekam sama. Či je problém dostať nadštandardnu izbu..... Odpovede pokojne aj do správy. Ktokoľvek tam rodil môžete mi prosím napísať skúsenosti. Ďakujem

alexie87
3. okt 2023

@arm3 tu sa pripnem, zaujima ma to 🙂

lesankavh
3. okt 2023

@arm3 odpoviem v skratke.Oholená som do pôrodnice už prišla ,klystír dávajú automaticky.
Môžeš sa voľne pohybovať koľko chceš,aj sprchu som mala neobmedzenú +fit loptu.
Nástrih som mala ,ale myslím si,že ak povieš nie tak ti ho nespravia.Kojila som cez deň,v noci dokrmili.

Kotnroly robia naraz ,ženám na izbe .
Strava je postačujúca nič extra,ja som stravu neriešila vôbec .Keby mi nedali jesť,vôbec by som asi nejedla 😃nechutilo mi. Toaletný na wc áno.Sprchovat sa môžeš ,ak potrebuješ .Mna aj posielali pri kontrakciach.
Dieťa môžeš mať pri sebe ,ja som mala cez deň pri sebe a večer si ju brali sestričky na novorodenecke .

Pýtali sa,či chcem dieťa aj na noc.
Ja som sa chcela ešte vyspať 😀Kúpali oni .
Po 1 pôrode pri odchode dcéru obliekala sestrička po 2 pôrode som dcéru obliekala už ja.Obliekanie je na tebe .
Dostať nadštandardnú izbu nie je problém ,ak nemajú plné kapacity .

arm3
4. okt 2023

@lesankavh ďakujem