• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

13. marca 2017 
@daandra ahoj je aj stary nadstandard, tam maju dvojky izby tiez s vlastnou kupelnou, wckom, telkou, chladnickou... Ked nebudes mat miesto na novom, pytaj sa kazdy den, ked uz porodis, premiestnia ta, ked sa ti bude chciet este niekam stahovat :grinning: drzim palce
30. dec 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tianka neviem, mozno sa to zmenilo, ale vtedy november 2009 tie sestricky neboli velmi mile a sesternica ktora tam rodila v roku 2010 sa tiez stazovala na sestricky. Neviem, mozno sa spravaju podla aktualnej nalady, ved kazdy mame dobry aj zly den :wink: Ja som tam bola dost kratko, teraz v starej nemocnici som bola 6 dni, lebo maly mal zltacku a sestricky aj lekarka boli velmi mile a vsetko nam vysvetlovali a odpovedali na kazdu blbost co sme sa s manzelom pytali, co ma velmi milo potesilo :wink: :slight_smile:
30. dec 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulsonka aj ja som bola 6 dni a vazne ziadnu chybu som nenasla a aj teraz nedavno som bola na jeden zakrok a opat ustretovost o poschodie nizsie ako nadstandard tak ja neviem no ja odporucam len Sacu ale kazdy ma svoj nazor
31. dec 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Rodila som 27.12. 2013 v Saci, bola som na nadstandarde, bola som spokojna so sestrami zo sestonedelia aj z novorodenenckého. Povedali mi na zaciatok, ze nechcu byt otravne a obtazovat ma nejako, takze vzdy ked sa budem ja chciet nieco opytat, mam zvonit na nich. A pytala som sa ich kde co o sebe /mala som sekciu/ aj o babatku a nikdy nebol problem, venovali sa mi uplne, bola som spokojna s odpovedou. Mne sa pacilo, ze nie su vtierave. Co sa týka lekara - rodila som u p. primara Dosedlu a nemam mu co vytknut, mozem len odporucat. Má dost skusenosti aj s komplikaciami pri porode a aj ked som mala sekciu, tak mi zabezpečil kontakt koža na kožu s babatkom vramci mozností operacie uz na sale. A ked vidi, ze ste psychicky "mimo" a chcete manžela pri sebe aj pri sekcii , tak sa viete s nim dohodnut na kompromise. :wink:
2. jan 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
sme z RV a chcem sa spytat ci sa da v nemocnici pred terminom ubytovat???
dakujem
5. jan 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som rodila v satci v aprili 2012. Odrodil ma doktor Dosedla, vtedy este nebol primar ale vela ludi mi povedalo, ze je najlepsi. Porod prebehol skvele a bola som na nadstandarnej izbe, ked som bola maximalne spokojna. Plati sa dost ale myslim si, ze to stoji zato a predsa zena nerodi kazdy den. Takze, mozem iba odporucat a pri dalsom babatku urcite nevaham a idem do Sace. :wink:
7. jan 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samulsonka :

Ja som rodila v Saci pred 3r. a 1., pred troma este nebolo odd. nového sestonedelia, trochu som bola sklamaná z izieb, ale aj tak som bola spokojná... No minulý rok uz mali otvorené nové sestonedelie a poviem Vám - také nieco v KE urcite v ziadnej inej nemocnici nenájdete... prístup sestriciek nadstandard a prostredie a izby ako v 4* hotel.. skutocne takto ma vyzerat nemocnicne prostredie v 21.stor. Rodila som u Richnavského v oboch prípadoch a bola velmi spokojná.
9. jan 2014 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ak máte skúsenosť s pôrodom u nich, tak prosím zahlasujte: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodnicami/hodnotenie-porodnic/porodnica-kosice-saca/
12. jan 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majusa29 aj ja cakam v maji a chcem ist do sace
16. jan 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levuscik Ahoj, a ake su ceny nadstandardneho sestonedelia?
16. jan 2014 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ateirneh a doktora si si vybavila alebo mal akurat sluzbu? Ja mam tiez planovanu sekciu ale asi nikoho vybavovat nebudem. Neviem sama co je lepsie,hm?
20. jan 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete mi niekto povedať,, aké sú poplatky za služby??? napríklad ako poplatky za izbu a tak,, ďakujem :slight_smile:
20. jan 2014 o 20:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017 (40. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena_1 ja si myslim ze na sekciu vybavovat doktora je absolutne zbytocne..:slight_smile:
20. jan 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ako mám kontaktovať lekára? Idem na sekciu a chcela by som MUDr. Lenku Kandráčovú, avšak neviem sa dopátrať, ako ju mám osloviť.
21. jan 2014 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman79 cez email . vsetci maju email. alebo FB :slight_smile:
21. jan 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 ďakujem, ale kde nájdem tie kontakty?
21. jan 2014 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 našla som na fb, ale kde nájdem mail?
21. jan 2014 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman79 na oficialnej stranke nemocnice nie je? treba trosku pohladat medzi zamestnancami :slight_smile:
21. jan 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi niekto povedat ze keby som isla na klasické oddelenie a nie na nadstandart ci dávaju romky osobitne?? alebo sa moze stat ze ma daju aj s romkou na izbu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bonnie1 hladala som, nenasla som...
21. jan 2014 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy s romkou by si bola iba keby nebolo nič voľné,snažia sa ich dávať spolu
21. jan 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj moja :slight_smile: dávaju osobitne romky do jednej izby :wink:
21. jan 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonka121 myslím že všetko maju uvedene na stránke nemocnice :slight_smile: skus pohladať tak to budeš mať najpresnejšie :slight_smile:
21. jan 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sparcorv myslím že to sa nedá
21. jan 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bombulka200 ahoj :slight_smile: si tam rodila?
21. jan 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ano, ja som tam rodila obe bambulky :dizzy_face:
21. jan 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman79 mudr.Kandráčová v decembri rodila,takže si budeš musieť vybrať niekoho iného
22. jan 2014 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman79 www.nwmocnica.saca najdes tam skoro vsetko, aj kontakty a telefony
22. jan 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi31 ďakujem...neviete mi niekoho poradiť, ale aby to bola žena?
23. jan 2014 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zita19 na oficiálnej stránke som hľadala, nie sú tam kontatky...
23. jan 2014 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok