Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

suzie28
1. jan 2018

Ja som mala nadštandard a sestričky som aj tak nevychytala najmilšie .😂

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 ahoj 🙂 ja mam 15.1 prijem a 16.1 sekciu dvojicky.... tiez mas dvojky? Rodila si ich v saci tiez?? U primara??

sussah
1. jan 2018

@zuzankaa88 ups to už? Ale ten čas letí 😊 Ako sa cítiš? Zvladas to s dvoma?

zuzankaa88
1. jan 2018

@sussah noo 🙂 mne to nejak rychlo letí, oficialny tp 5.2 ale sekcie robia vzdy skor tak v 38tt uz su plne donosení 🙂 pobalena som bola asi id 28tt :D keby nieco, cutim sa uplne v pohode az nato ze mi sedia na mocaku ze nemozem cikat aj ked velmi citim ze treba :( tak sedim aj 10 min na wcku, ale to len v noci cez den je to ok 🙂 ty ako??? Cakas dievcatko???

15emka4
1. jan 2018

@zuzankaa88 ja mám príjem 17 🙂 a nie ja nie dvojičky ... Ešte som tam nerodila...

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 aha som si ta pomylila s niekym 🙂

zuzankaa88
1. jan 2018

@polynka9 ahoj prosim ta ako prebiehala sekcia u primara??? Mala si spinal? Dali ti babatka hned na sale?? Ako dlho to asi trva? Tiez ma caka sekcia v 38tt dvojvajecne dvojky

15emka4
1. jan 2018

@zuzankaa88 😁😁😁 ale idem tiež sekciu a nastupujem deň po tebe 😊😉a18 mám sekciu... Bojím sa už neskutočne

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 aj ja sa bojim 🙂 ale tak zvladneme, a u koho mas sekciu? Rezervujes si aj izbu?? Ja chcem len neviem aku 🙂 4.1 mam poradnu tak sa popytam kde sa to vobec rezervuje

sussah
1. jan 2018

@zuzankaa88 no predstav si že aj ja keď sa ráno zobudím tak ma pichá pri mocaku...mám pri ňom aj myom tak možno toto a tiež mi dlhšie trvá wecko ako obvykle...Ja som v 29 tt a už stresujem a objednávam balím veci..Už teraz fucim a som unavená..neviem si predstaviť že by som to zariadovala neskôr ..ako mi každý hovorí že mám času 😃 veľmi ti držím palce aby ste dobre dopadli 😘

sussah
1. jan 2018

@zuzankaa88 a ano vraj to bude dievčatko 😍

15emka4
1. jan 2018

@zuzankaa88 neviem vôbec kto mi bude robiť sekciu... Zajtra idem na predoperačné tak sa opýtam...a aj na izby... Lebo chcem strašne izbu .. Takú kde aj manžel môže byť... Bojím sa najviac tých 24 hodín na jiske...v spinalnej ideš aj ty?

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 tak daj vediet potom aj ja by som chcela jednotku len tie ceny... v starej casti tusim 40€ a v novej 60€ a apartnam az 80€ ked dobre viem, ked nebude tak dvojku ale nadstandard urcite, ja sim priamo u primara Dosedlu, super dr.

15emka4
1. jan 2018

Majú dosť tých izieb? dvojka to su aké? No tie ceny to je tiež krása 😁😁😁 ale tak bez muža to nedám... Mala som už raz sekciu a je to horor.. Bolo to v celkovej narkoze a povedala som že už nikdy ... No ja sa zajtra opýtam kto mi bude ten cisársky robit...nepoznám tam dr ja som z rimavskej soboty

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 tak dvojka je ze su dve zeny na izbe, nastecy hocikedy, jednotky neviem ci nie su len po 1 ks ale neviem presne, tak ja budem rodit 1x a cisarsky a dvojicky.... bojim sa ze mi budu vela plakat :D kym si zvykneme na seba a nechcem rusit dalsiu mamicku, ale tak minimalne dvojka ak nebude jednotka,

15emka4
1. jan 2018

A ideš v celkovej či spinalnej anestéze? No ja zajtra zistím za tie izby tiež... Nech som pripravená 😁 Aj tie ceny 😁

zuzankaa88
1. jan 2018

@15emka4 daj vediet, no to neviem ale predpokladam ze spinal pokial to nebude akutna sekcia,

15emka4
1. jan 2018

@zuzankaa88 áno dám vedieť 😊

vviktoriaa
1. jan 2018

V 2016- Nadštandard. Pridávam sa k názoru, že väčšina sestier, s ktorými som mala tú česť ja, nič moc... všetci sme ale ľudia. Ide o to prečo si si vybrala Šacu. Ja kvôli tomu, že mala byť baby friendly... bol to omyl! Nabudúce volím inú pôrodnicu.

nanervy_2
1. jan 2018

@sussah radsej manzel ako sestry ;) tie kde som bola ja sa starali az priliz , ked som si zavolala laktacnu pomoc (lebo mne zahlasilo ze bez klobucikov to nepojde), chodili tam a hucali co tam robi a nech sa nedotyka toho dietata! o pristupe ku mne ani nehovorím.

sussah
1. jan 2018

@nanervy_2 to akože vážne? V Saci?

zuzankaa88
1. jan 2018

Kazda ma nejaku skusenost.... 100 su super a 9 zle....ved uvidite sami pristup ked tam budete lezat

nikad2
2. jan 2018

aj sestričky maju lepšie a horšie dni, kedže som tam odlezala 21 dni, celkom som ich spoznala, nemožem sa na nich stažovať, ano niektore boli odmerane, ale po par dnoch sa s nimi dalo, na novorodenecke som chodila niekolkokrat denne, mala bola na jiske, vždy sa mi povenovali v ramci moznosti. lekarov sa treba pytať, na vsetko. vizity su smiešne, to je len formalita, okrem velkej. Lekar čo mi robil cisarsky ale dosiel vzdy ked mal sluzbu, pokecal, zaujimal sa. Za svet mu neviem prisť na meno :D taky mlady kučeravy. Z novorodeneckeho doktor Kapec velmi mily ochotny povie poradi.

15emka4
2. jan 2018

@15emka4 no tak za 60 a 80 majú tie izby kde aj manžel môže byť..napísala som sa na jednu... Ale keď bude obsadena smola... No po pôrode ti povedia ktorá je voľná a môžeš si vybrať

15emka4
2. jan 2018

@zuzankaa88 no tak za 60 a 80 majú tie izby kde aj manžel môže byť..napísala som sa na jednu... Ale keď bude obsadena smola... No po pôrode ti povedia ktorá je voľná a môžeš si vybrať

zuzankaa88
2. jan 2018

@15emka4 na novom oddelini? Lebo aj na starom su za 40 tusim, a kde si sa nati pytala? Na iddeleni priamo?

martinuska
2. jan 2018

@15emka4 ale manzel plati este naviac ked ostane s tebou aj v noci. A je normalne prijaty, cize ziadne odchody do mesta, vybavit nieco. A na Jiske byt nemoze. Ja som bola na tej 1-ke nadstandarde bez manzela. Podla mna tam je zbytocny, ale mala som prirodzeny porod bez nastrihu takze pomoc som nepotrebovala.

15emka4
2. jan 2018

@zuzankaa88 na šestonedelí som bola

15emka4
2. jan 2018

@martinuska áno ja viem že platí...14 niečo na každý deň... No izbu chcem až keď ma preložia z jisky...po normálnom pôrode by som ho ani ja nepotrebovala ale sekcia je náročná a jednu som už prežila... manžel po je veľkou oporou...

polynka9
2. jan 2018

@zuzankaa88 ahok, sekcia bola v veloovej narkoze...podrobnosti neviem. Babatka mi priniesli, po par hodimqcj, led som au ako tak bola pri vedomi.
Drzim palce 🙂 mat dvojky je uzasne :-*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre